custom rom glavobolja

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
ivan@
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2015. 22:32
:: samsung galaxy s2plu

Re: custom rom glavobolja

Post od ivan@ »

rom sada radi bez problema,internet za mobilne mreze je samo trebao rucno da se podesi.na koji nacin sada da dobijem aplikacije koje su trebale doci sa instaliranjem gapps.

ivan@
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2015. 22:32
:: samsung galaxy s2plu

Re: custom rom glavobolja

Post od ivan@ »

evo da javim da sam zavrsio konacno i rijesio problem.flesovao sam cm11 nesto mi je pogodniji od cm12.flesovanjem rooma sam nekako izgubio rut pristup pa sam ga opet rutovao aplikacijom /kingroot/ 100% rutuje sve androide do 4.4.4 i njega,za dalje nisam siguran.gapps je bio problem jer su neodgovarajuce one koje mi je zille postavio (al svakako mu hvala ),ja sam skinuo gapps full verziju za android 4.4.4 flesovao ih bez problema,sve radi extra ! tel ne baguje ne koci nego sam ubjedjen da je dosta brzi nego prije.znaci odaberete koji cete room i gapps za taj android i necete imati problema,samo ispratite korake koje je drug zille opisao gore.sto se mene tice sve pohvale za cm!! pozz i hvala na pomoci.

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: custom rom glavobolja

Post od Zile995 »

Drago mi je da si uspeo... Nego cudno mi je sto nije pa gapps dobro flesovao hmm...

Bolje kitkat nego nista ;) Sacekaj CM12 da bude malo stabilniji, pa probaj njega :)
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Odgovori