Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

da ne otvaram novu temu, ali izgleda da je FExplorer sa s60 v3 blizu?

Slika

http://www.gosymbian.com/fexplorer_new.php

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, ma postoji FExpllorer za OS 9.1 ali nije resena nemogucnost baratanja systemskim fajlovima...nije uspesno zaobidjena zabrana... :unsure: ...ali bice valjda i to reseno uskoro...vidimo da se hakeri trude... :D :wink: 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma opet je izbacio Betu za starije verzije Symbian-a pravdajuci se da mora opet na neku operaciju 12 Septembra pa se na vasem mestu ne bih nadao izlasku verzije za 3rd edition Symbian jos bar mesec-dva,taman dok se spremim za N73! :D :lol:
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

migi napisao:E a koji program moze da mi ucini sledece...Hocu na 6630 da imam active desktop, da mi na desktopu
stoje ikonice....Kao sto moze na n70 i os 9.1/WM telefonima......Kad bre ima na 6680 sigurno da i na 6630 moze...

poz 8)
Ewo napokon programa koji si trazio...Jel owo zadovoljava tvoje potrebe? Program se zove... Cibenix Active Desk V2.50 ... Ewo screenshoota i opisa programa...

Slika

Overview
Active Desk is the ideal solution to personalise and customise your Nokia 7610/6600/36x0 & SX1 imaging phone. The application allows you to fully customise the display - including choosing wallpapers (“skins”), text colours, and operator logos.
Active Desk provides five information rich, full featured, customisable views of the key information stored on your Nokia 7610/6600/36x0 & SX1, including calendar entries, to-dos and messages. The combination of customisation and personalisation makes Active Desk the essential add-on for the Nokia 7610/6600/36x0 & SX1. Active Desk now allows you to download themes from our website, or to send your own theme to us for publication or to a friend.
Active Desk takes personalisation to a new level. Capture the moment with the built-in camera, and immediately use the images as a wallpaper in Active Desk. A different wallpaper can be set for each of the 5 views provided by the application, increasing the level of personalisation possible. You can even configure Active Desk to play a sound file during startup of your Nokia phone. Your phone's core functionality such as missed calls and missed messages continue to pop up using Active Desk.
Active Desk is fully integrated with the Nokia Series 60 phone, and uses the Menu key for navigation and task (application) switching. It also fully supports the memory card.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

macko_^
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Uto, 06. Jun 2006. 18:45
Lokacija: Makedonija

Post od macko_^ »

Zdravo imam jedan problem. To ja kad imam instalirano smat movie (trenutno 3.25) i kad instaliram alarm menager javja mi se poruka dali da zamenim verzija 3.25 sa 3.12 i kad instaliram imam alarm menager a nemam S.M. rec je o Igor[1].Dontsov.AlarmManager.v1.5. Ako moze neka preporuka za neki drugi alarm menager zato sto mi je bitno da ima nekoliko alarma zato sto kad ima 1 kao sto je default iskljucim ga i zaspim opet a ovako namestim: 06:00;06:01;...06:05 i moram da ustanem :D :D :D (radi se za N6630)
Pozdrav NAJBOLJI ste

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Slika

Ljudi jeste probali Griffon File Manager v.0.0.8, bas je dobar cini mi se da nekako brze radi i od fexplorera.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Od skorije koristim Griffon-a i deluje mi znatno bolje od file menager-a, nego imam jednu molbu, jer neko mozda ima font ali neki sa velikim slovima bas BAS velikim slovima?
Pa ako ima neko da mi isti posalje na vatovecb@yahoo.co.uk :) :) :)
and justice for all...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

evo izasao je profi mail i tu ima fexplorer za s 9.1

Slika
Poslednja izmena od nbnebojsa u Čet, 14. Sep 2006. 13:16, izmenjeno 2 puta ukupno.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

nbnebojsa, valjda profi explorer?! :?

bela, kakav je griffon? ..... nisam cuo za njega? .... je l nudi nesto novo?

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, Griffon ti je symbian verzija Total Commandera...ali ovaj put mnogo dobro odradjena...vredi ga imati u telefonu...ima dosta naprednih funkcija... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ninolina, zar je bolji od St. FExplorera?! :o :D :D ..... obavezno cu ga proveriti :)

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, pa Fexplorer je jednostavniji za upotrebu...a sa Griffonom mozes da obavljas i neke zahtevnije akcije, a i brzi je malo... :roll: :wink: 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Ma griffon je keva :lol: :lol: :lol: :P
Bas je dobar ali je kao sto nina rece, malo komplikovaniji ali nista strasno, brzo se pohvata sta i kako :wink:
and justice for all...

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Da li Griffon File Manager moze da otvori fajlove iz inbox-a? Nisam naisao na ovu opciju a veoma mi je bitna. :)



Pozdrav

macko_^
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Uto, 06. Jun 2006. 18:45
Lokacija: Makedonija

Post od macko_^ »

sta mislite za photoacute_mobile_s60_v3 poboljsava rezolucija slike slikani sa mobilni telefon ali ih selektirani stava u jedna slika, od 2,3,...5 slike pravi jedna. sad jedno pitanje dali je to uvek tako ili ja neznam da radim sa programom.
pozdrav i molim za odgovor

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Pazi da ovo series 60_v3 ne bude da je za 3rd Edition Symbian (.sisx format),jer obicno verzija programa pise iza imena programa,a ako jeste onda ti nece raditi jer koliko znam nemas 3rd Edition Symbian telefon?
Pozdrav 8)

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Jel ima neki dobar program za SLIKANJE, mislim razni efekti da se dodaju pri slikanju: ogledalo, maske, frejmovi.... Ja sam imao jedan ali mi je trajao samo 7 dana!!! (Kde mogu da nadjem verzije programa koje mogu da "traju" :roll: )......... thanks all :blinky:

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

dusanN70, CameraXpro i CameraFX 2 a krekovane mozes da nadjes na bureku, iphone, dotsis....ima sajtova kolko oces

Verovatno kao i svi vi ja zudim za jaicm mp3-om. Davno kad sam imao 3300 samo podesim EQ i dere se odlicno(iako su hds3 sluske) ali sad u power mp3-u(a i ostali) EQ kad podesim na max, pesma uzasno izgubi na kvalitetu...Ali fora je sto neke pesme sa ulkjucenim EQ-om rade lepo a neke ne...Uopste bez ikakvog pravila...Bez obzira koji je bitrate i cime sam je kompresovao...

Zbog cega se ovo desava?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

migi, kvalitet pesme zavisi od mnogo faktora, ali najbitniji je svakako kvalitetna post/produkcija! Zavisi koja je prosečna jačina neke pesme - -10dB je prejako a -20dB može biti suviše tiho. Tu je i frekventni opseg, ako je pesma već izvorno bogata niskim frekvencijama i ti još navrneš bas u ekvilajzeru - naravno da neće ličiti ninašta... Najbolje je prethodno ujednačiti prosečnu "jačinu" i "boju" pesama, pa tek onda ih prebaciti u mp3. Međutim, za to je potrebno i znanje i relativno kvalitetno ozvučenje, a može pojesti i prilično vremena...

PowerMP3 ima mogućnost (kao i WinAMP uostalom) "file specific presets", dakle podesiš EQ za određenu pesmu, snimiš ga i uključiš opciju "Auto preset On"... ;)

budababa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 21. Apr 2006. 09:46

Post od budababa »

Jel' postoji neki program za Symbian telefone koji moze da ocita (procentualno) koliko je baterija puna? Ovo pitam jer u mom slucaju, kada napunim telefon (N6630), dva-tri dana stoji svih sedam crta, a onda za dan padne na jednu i isprazni se.

Odgovori