Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

@Angel ja imam verziju 1.21 ako ti nesta znaci, probaj i Big Clock For S-60 simpatican je programcic... @paskali, pisao sam o tome na nekom drugom forumu, ja imam 6630, al mislim da je slicna fora, naime ja imam slican problem, o65 sam postpaid,
primetio sam da konekcija kao da se "zapusi" naime to mi se desava ne samo u im+ vec i kada idem da proverim mail preko telefona, tamo u porukama ili kada koristim programe za skidanje rss vesti mobiedge newspaper 1.2 iresco news 1.13.0


problem resavam na sledeci nacin : odem u
newspaper 1.2 i dopunim bilo koje vesti i kada primetim da su se neke dopunile idem u ostale programe i rade bez problema, po nekada nece pa idem i konektujem se na mail, i tako u krug dok ne proradi,
p.s. obavezno proradi, samo se izcimam malo

a u cemu je problem blage veze nemam
6630

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

Ako neko ima full IM+ 5.50 molio bih ga da mi posalje na paskalibane@google.com zato sto mi ta verzija jedina radi na telefonu, a imam samo trial verziju...hvala

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

miodrage, molim te ako imas jimm za ICQ da mi posaljes paskalibane@gmail.com posto sam vec poludeo trazeci ga na internetu i naravno nisam ga nasao.Treba mi hitno...unapred hvala

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

jesi otisao na www.jimm.org? Imas tamo za dz da skines. Mislim... ako si svuda sve pretrazio, nije mi jasno kako na ovo nisi naleteo,prvi link na google pretrazi kada ukucas jimm.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

Da li je moguce da je taj najobicniji program za chatovanje veliki 26,16 ili 40 MB???To mi je malo cudno pa ga nisam skidao odatle...kakam sam mozak ne mogu da verujem sada kad sam procitao (pre me mrzelo da citam) skontao sam da samo treba da idem download assistant....hm.....hvala

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

paskali, probaj ovo sa telefona
http://wap.jimm.org/0.5.1/?DEFAULT/NO_MODULES/SR
Ubedljivo najmanje trosi kredita jimm.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Jimm koji sam ja skinuo sa tog sajta je 325 kb. Ne znam sta si ti nasao paskali ali to nije to.
Na kraju krajeva, ukucaj u googlu Jimm 0.6.1, pa ces da dobijes najnoviju verziju.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

Poz svima... Imam jedan problem instalirao sam Jimm i sve podesio kako treba ali kada hocu da se konektujem mi stalno izbacuje: No response from server (#118.0) i An I/0 error occured (#120.0)...Da li znate o cemu se radi...Da li je do telefona ili programa (a internet mi savrseno radi)...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Da naravno da se zna sta je frka. i ja sam imao isti problem, ali kad sam se poigrao sa programom, sve je proradilo.
Connection type stavi Socket, Keep connection alive yes, ukljuci safe login i async, i mislim da je to to. Radice 200%
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

Da to je bila stvar koju nisam znao da treba da podesim da bi radilo i sada je sve ok .... :D Hvala!

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Ne znam da li je vec neko rekao, ali ja moram. LCG Jukebox je (po meni) najbolji mp3 player. Preporucio bih ga svima.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jel ima neko MumSMS? I da li moze da mi pusti na PP ako nije problem :D Fala unapred,zivi bili i svi se dobro udali :P :lol:

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Molio bih da mi neko pošalje na mail (vukotics@cg.yu) link za download, ili sam fajl - Tom Tom mapu za Srbiju i Crnu Goru. Koristim Nokia N70.

Unaprijed zahvaljujem!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

sDBz_
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 10. Feb 2007. 10:16
Lokacija: Beograd, Hadzipopovac
Kontakt:

Post od sDBz_ »

Ninolina napisao: SmartvCard (za back up imenika)
SpamKiller (za odbijanje nepoželjnih SMS poruka)
Advanced.Call.Manager (omogućava odbijanje nepoželjnih poziva)
TurboMSN (samo za MSN chat)
MumSMS (Za prikrivanje pristiglih SMS poruka)
SMSplanner (daje mogućnost da unapred odredite termin kada će vaša SMS poruka biti poslata)
About (omogućava pregled najosnovnijih podataka o telefonu IMEI, IMSI broja, verzije softvera, rezolucije ekrana, stanje mreže i baterije..itd...)
eProfiles (mnogo praktičnije personalizovanje profila)

e nemate pojma koliko bih bio zahvalan kad bi mi neko poslao bar neki od ovih programa na pm ili mail...? shinydiscoballz1@yahoo.com

u pitanju je nokia n72

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ne znam koliko je dobar tj zaista koliko radi taj SpamKiller jer mi se cini da je nemoguce da onom ko ti je poslao sms/mms ne stigne izvestaj da je tebi stigla poruka,to cini mi se radi tako sto jednostavno brise pristigli sms/mms od onih koje selektujes kao ne pozeljne likove. Ako se varam neka me neko ispravi i posalje taj SpamKiller na PP pa da proverimo :D

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

imam problem sa prog. RepliGo, naime u programu acrobat reader mi ne pokazuje nigde onu strelicu za konvert pdf formata kao u wordu i excelu pa ne znam kako da to odradim. a treba mi...

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

kroki23 napisao:imam problem sa prog. RepliGo, ...
Preko Acrobat Reader-a fajlove konvertujes u .rgo format tako sto ides na "Print", izaberes RepliGo stampac i kliknes da ti "stampa" taj dokument. Javi ako nisi uspeo da konvertujes.
Azimuth napisao:Ne znam koliko je dobar tj zaista koliko radi taj SpamKiller jer mi se cini da je nemoguce da onom ko ti je poslao sms/mms ne stigne izvestaj da je tebi stigla poruka,to cini mi se radi tako sto jednostavno brise pristigli sms/mms od onih koje selektujes kao ne pozeljne likove. Ako se varam neka me neko ispravi i posalje taj SpamKiller na PP pa da proverimo :D
Ovo je tacno. Onome ko ti salje poruku stize report da je tebi poruka stigla, a program jednostavno brise SMS koja ti je stigla.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jel jos neko ima problema sa MumSMS ili samo ja? Kad ga ugasim i pokusam ponovo da ga upalim jednostavno nece nego moram da resetujem telefon i tek onda moze program da se koristi. Cudi me sto ne trazi da se registruje sto bi znacilo da je freeware. E sad,ako neko ima verziju koja normalno radi,znaci bez da se resetuje telefon i ako mu nije problem da mi posalje na PP ili barem link gde ga ima bio bih mu/joj zahvalan. P.S. Ako to ima neke veze,a cini mi se da nema,imam 6630
Ertan, sto se tice tog SpamKiller-a, nasao sam neki Call Manager koji radi isto kao i Advanced Call Manager ali ima mnogo vise opcija i izmedju ostalog i to za sms samo sto je trial verzija pa ako nekog zanima ili ako ima onu koja nije trial naka se javi

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Azimuth, pa ajde napisi kako se tačno zove program i koja je verzija u pitanju... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ninolina, u pitanju je Private Call and Sms Guard v3.0 a link ne znam jel smem da ostavim ili ne :wink: , sto se tice izgleda,taj deo u vezi poziva je identican Advanced Call Manager-u i jos imas dodatak za sms i neko preusmeravanje poziva itd.,e sad kome to treba..neka se javi pa da mu pustim link :D

Odgovori