Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Azimuth, ma lako ću ga ja naći kad imam tačan naziv...a jesi proverio u vezi reporta za SMS...da li se javlja onome koji ti pošalje poruku a ti je blokiraš...? :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ninolina, nisam nista proveravao,trial je pa mi nije bas toliko zanimljiv jer to isto postizem sa AC Menager-om i MumSMS-om. Mada ako naletim na neku "legalnu" varijantu ili ako neko drugi naleti neka javi, jer taj programcic bukvalno sadrzi isto sto i ova dva pa i jos malo vise :wink:

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Е људи, када подесим у програму SMSalert звоно за поруку за одређену особу, то се не дешава, тј. звоно поруке остаје исто за све... Не капирам зашто? Да ли неко зна у чему је проблем?
Хвала!

Поздрав! 8)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Doolentije, pa zar ti nije lakse da grupises imena pa da im tako raspodelis razlicita zvona? Jednostavno je a efikasno :wink: 8)

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Azimuth, проблем је у томе што звоно које подесим за одређену особу неће да звони када ми та особа пошаље поруку... Нисам правио групе, тако да не знам...
Значи, програм једноставно не ради оно за шта је направљен... Ако можда знаш у чему је проблем, био бих ти захвалан да ми кажеш...

Поздрав! 8)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Doolentije, iskreno nemam pojma,nisam ga nikad koristio jer su mi poruke i ovako na off zbog MumSMS-a... Tako ti je to kad vodis dvostruki zivot kao James Bond pa ides u "stetu" 8) :lol: P.S. Samo jos niko da mi da kola i plati za tu moju "muku" :lol: :lol: :lol:
umalo da zaboravim, eno ti link na PP pa pogledaj da li ces tamo naci neku bolju verziju tog programcica

Izmenio:gameforce:koristi opciju IZMENI

srecko1981
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 20. Feb 2007. 12:37
Lokacija: jagodina

Post od srecko1981 »

postoji li program koji ukljucuje telefon - switch on? za nokiu 6630? gde ga mogu naci? i da li je free? :disgust:

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

:))) pa samo namestis alarm na satu. (ako slusajno imsa neki program za vise alarma, samo ce prvi da upali telefon...)
6630

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

kako da na n70, kad mi stigne poruka,automatski prikaze ko je posiljalac, bez ulazenja u poruku? Da li je to moguce? i kako da kad me neko zove izbaci i broj i ime, a ne samo ime

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

kroki23, broj i ime bi trebao po default-u da ti izbacuje, barem je tako kod mene na 6630 a za ovo vezano za sms Ninolina bi mogla mozda da ti pomogne :wink: :P :lol:

srecko1981
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 20. Feb 2007. 12:37
Lokacija: jagodina

Post od srecko1981 »

Moze li mi neko poslati na mejl krekovan Extended Profiles Pro? Nize verzije mi ne trebaju jer ne rade. :disgust:

kroki23
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Pet, 12. Jan 2007. 22:49

Post od kroki23 »

azimuth, ne izbacuje mi do defaultu, pojavi se samo ime, i bas me nervira, posto ne znam da li me zovu sa mobilnog ili fixnog. Za poruke ce se valjda javiti ninolina.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroki23 napisao:kako da na n70, kad mi stigne poruka,automatski prikaze ko je posiljalac, bez ulazenja u poruku? Da li je to moguce? i kako da kad me neko zove izbaci i broj i ime, a ne samo ime
Ja za SMS koristim program SmartCom.Pro.v2.00...imaš s njim mogućnost i da ubaciš sliku za onoga od koga ti stiže sms...A za pozive postoji, čini mi se, taj bug da ne pokazuje uvek ime i broj...ja za to koristim Full.Screen.Caller.v3.04...i možeš da podesiš da ti pokazuje i broj i label ili bilo koju informaciju koju si dodao kontaktu... ;) :D

srecko1981 napisao:Moze li mi neko poslati na mejl krekovan Extended Profiles Pro? Nize verzije mi ne trebaju jer ne rade. :disgust:
Na ovom forumu je zabranjena piraterija, zato nemoj više postavljati slične zahteve jer nećeš dobiti takvu vrstu pomoći...koristi Google za traženje programa...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

srecko1981
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 20. Feb 2007. 12:37
Lokacija: jagodina

Post od srecko1981 »

Ne radi mi ni jedna verzija eProfiles na 6630! Sta da radim? nadam se da bi Ninolina mogla da mi pomogne :lol: :D :lol:

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

srecko1981, eProfiles je koliko znam Psiloc, a takodje se desava da se pojedine Psiloc aplikacije 'ne trpe' medjusobom, verovatno zbog 'pogresnih verzija' , dakle ukloni sve programe Psiloc pa pokusaj ponovo...
6630

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Ninolina napisao:
Ja za SMS koristim program SmartCom.Pro.v2.00....
Instalirao sam taj program i u principu nije los samo je lose sto kada dobijes poruku ne pokaze sa kog je broja vec pokaze prvi telefon koji ti je pod tim imenom u kontaktu, jel moze to da se regulise?

Pozdrav

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Postoji li neki sound booster za N70 ?

Probao sam razne slusalice, ali max jacina zvuka na N70 nije ni 60% u odnosu na N91 :( :( :cry:
Motorola Moto G

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

nick6, ne znam koje slušalice si probao, ali kombinacija HS-23 slušalica i playera Power mp3 jačina zvuka je super... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Probao sam original slusalice koje idu uz N91 (ne znam sad tacno koji je broj modela :dry: )

OK, da li mislis da Power mp3 player pojacava output zvuka na N70 8) ?

Koji je proizvodjac? Handango? Webgate? - mislim, gde mogu da nadjem taj program?
Motorola Moto G

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

nick6, evo celog naziva pleyera...MobiFactor.PowerMP3.v1.01.S60.SymbianOS... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori