Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

Zorraya napisao:Prvo instaliraj PC suite...


nemam PC suite! samo card reader!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

jok_jok, ubaci mem. karticu u citac,fajl iskopiraj u folder Other ili ti napravi novi,nije bitno ime ali je bitno da zapamtis gde kopiras fajl,vrati karticu u telefon i u njemu tj. u meniju pronadji fabricki File manager(secam se na 6600 je trebalo pomeriti desno da bi pristupio mem. kartici u File man. verovatno i na 3650) tu pronadjes folder u koji si iskopirao fajl i pokrenes insatlaciju.

Mislim da si to pokusavao,jer ne posedujes kabal za 3650 a i tesko da ima da se nabavi,video sam samo na jednom mestu u gradu(BG).

Pozdrav

belli_tigric
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 74
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 10:24
Kontakt:

Post od belli_tigric »

ljudi da vas pitam ja sam trazio ali nisam nasao da li postoji neka tema o registrovanju svih tih pograma,koji god skinem zeza me taj register key???

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

belli_tigric, na ovom forumu je piraterija zabranjena, tako da na takvu temu zaboravi .... mozes reci za sta ti konkretno treba pa da ti neko ko ima posalje na pp...

pozdrav...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

E ... ima nova aplikacija ... nazalost, samo za N70 ... s kojom je omoguceno da tzv. blic pored kamere non-stop svetli kao na k750 i ostalim SE telefonima ... Eto sta je symbian...odusevljava me konstantno... :D ...a program se zove ... Flashlight-0.7.2 ... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Bravo !!! Hvala ti ;) Samo jedna napomena: izbegavajte da drzite dugo upaljen "blic", jer moze da se osteti.
Koji su najbolji programi za slikanje i snimanje kod N70?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ertan, posle mnogih isprobanih programa i aplikacija...koriscenje default-ne kamere ... kako za slikanje tako i za snimanje video klipova, se pokazao kao najbolji... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

Postoji uopće smart movie za symbian series 60 3rd edition ?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

jok_jok, imas na mnogim sajtovima, sad vec, i veliki broj aplikacija i programa za OS 9.1...poslacu ti na PP jedan od najboljih linkova... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

ninolina, imam ja mnogo bolji malo analogniji kineski program: Flash lite 1.0. Registracija na buvljaku je oko 50-150 din. Evo i kako radi:

Slika

Dole je lampica, gore laser :lol: :lol: :lol:

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Zna se sta se koristi najvise:
1.Smart Movie:D
2.SlovoEd
3.FExplorer
4.Ultra Mp3(glupi QD bez mp3)
5.Blz instal
Nabrojao bi i neke igre ali one su za n-gage nisu sis. format
5130+Koss the plug....

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Hmm,izvinjavam se ako je vec pominjano,ali jedan od najboljih programa je SmartSettings
On je relativno nov (2006) al je stvarno ekstra
6630

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

bela, ok program, ali mogao si da napises cemu sluzi jer samo ime i ne govori previse...

pozdrav

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

SmartSettings je programcic koji omogucava formiranje precica ka najcesce upotrebljavanim programima (slicno kao Favorites)...i to tako sto se u donjem levom uglu kao opcija pojavljuje ikonica kojoj treba da pristupite ...takodje ima i opciju Keylock, a ono sto je novo jeste da je moguce izabrati da se tastatura zakljucava samo u stand by rezimu...ili da se odaberu programi u kojima do samozakljucavanja nece doci... 8) :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

"takodje ima i opciju Keylock, a ono sto je novo jeste da je moguce izabrati da se tastatura zakljucava samo u stand by rezimu..."
takodje mozesh da namestish da drugachije otkljuchavash, ako necesh da ti neko chaprka po phonu... :D :lol: :D

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

Preporucute mi neki dobar player za .3gp fajlove (koji ima napred/nazad za razliku od ovog Real Playera-6630).

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

za napred/nazad drzish dole za nazad i gore za napred u default playeru...
inache, dobar ti je smartmovie, ali on prima .avi...
i mobile theatre v1 ti je za .3gp ali ga nisam isprobao...


Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Probao sam SmartSettings i stvarno je fin program. Medjutim ima tu manu da kada sam ga instalirao vise mi se nije automatski palila kamera po skidanju poklomca koji je pokriva. Tj, mislim da ovo nisu uradili namerno, vec da program baguje. Neznam da li je ovo slucaj samo kod mene ili je isto i kod vas.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ertan, pa ne znam za taj problem sa kompatibilnoscu kamere i Smart Settings-a...Nisam imala taj problem ni ja, a ni ostali koje poznajem...Koji telefon imas i koju verziju firmware-a?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

nenad_26
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 09. Jul 2006. 08:00

Post od nenad_26 »

program sa slanje poruka tako da nekom posalje poruku stigne sa nekog drugog broja .hvala ranije sam cuo da je bio taj program ali ne znam da li jos moze da se koristi.

Odgovori