Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

milann, a ima li za s60 3.0 telefone ili je taj program samo za starije telefone ?

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Naravno da ima, vec smo o tome razgovarali ovde :wink:

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

e jeste ..imam ja taj program na telefonu ali on ne podrzava gif animacije.. treba konvertovati iz gif u .msm (nesto tako) ...e sad ne znam koja verzije je kod mene.. mislim da je ona prva (ne beta)

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ja koristim verziju 2.01 i odlicno radi sa gif animacijama. Probaj sa njom, ne bi trebalo da ti pravi problem.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

evo skinuo sam 2.02 beta i radi kako treba.. tnx

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ljudi negde sam video temu za Flash messages i zainteresovalo me je jer veoma malo znam o istim.Naime koja je razlika izmedju flash messagesa i obicnih SMS porukica? :wink: :unsure:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

senadomen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Sre, 08. Avg 2007. 10:20

Post od senadomen »

Kad saljes flash sms, primaocu se automatski prikaze sadrazaj te poruke na ekranu. Znaci, ne mora nista da pritisne da bi otvorio poruku da procita.
Nokia E50

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

senadomen thx samo sad dolazim u jos 1 dilemu.........samo mobb koji podrzavaju flash SMS mogu da je prime i vide ili svi mobb telefoni mogu da je prime i vide? zamisli posaljes poruku i njemu stigne SMS cannot be opened haha koj flesh :D
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

senadomen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Sre, 08. Avg 2007. 10:20

Post od senadomen »

Mislim da svi mogu da je prime, bar se meni niko nije zalio da je nije primio. 8) .
Nokia E50

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ok senadomen hvala na objasnjenu...........mada priometio sam da manje znakova mogu da stanu u flesh message tako da je to jedino ok ako imas nesto kratko da kazes....veoma kratko :)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Da li postoji nacin da se dnevnik (kod 6630) brise selektivno? Ili bar da se sakrije recimo pristigli sms...
Sony Ericsson C510

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Handy Black Lista je najbolja za skrivanje sms-ova,a i poziva.Nikada ne moze da dodje do promasaja,mada nije los ni Mum sms 3.16 koji skriva sms,ali ipak cura moze da vidi da ti je stigao sms jer uvek pri pispecu novog sms-a ispise se text na ekranu koji ti moyes da menjas.Zato je naj Handy Black Lista jer sms vidis tek kad udjes u samt app i pogledas log./Nije tacno da ni jedna app ne moze da pristupi drugoj pqeko bluetootha!bt terror na pxthonu moze da salje fajlove a dovoljno je samo jednom da se odobri pristup.sledeci put saljes bez problema,a pazhte sad ovo taj kome saljete ne moze da prekine primanje fajla nikad!moze cak i da ugasi tel i cim ga upali odmah pocinju muke xexe Jedino moze due stvari da uradi da bi se spasio:ili da pobegne od onog ko mu salje ili da razbije tel u komade.hteo sam jos nesto da napisem o cemu sam video da ste pisali,alh zaboravih :)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Da ali postoji li fora da u dnevniku (log) sakrijem ili izbrisem evidenciju o vec pristiglom sms-u?
P.S. Ne da brisem ceo dnevnik...
Sony Ericsson C510

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

brankons, ne može... :uhuh:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Koji je najbolji mp3 plejer za nokiu 7610,ako može da plejer ima ekvilajzere i vizulations?Imam ultra mp3 ali i nije nešto-traži da se registrujem :disgust:
w950

senadomen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Sre, 08. Avg 2007. 10:20

Post od senadomen »

Mozes da probas power mp3 ali nemoj da ocekujes od nijednog pleyera cuda jer 7610 reprodukuje mono zvuk na slusalicama.
Nokia E50

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Jedno glupo pitanje:
Koji program moze da snima razgovore ali da ne pisti (bip zvuk u pozdaini na svakih par sekundi) i da se ne vidi da radi u pozadini???
and justice for all...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ultimate voice recorder snima razgovor,a moze da se iskljuci bip,a uz to ima jos puno opcija unutar njega tipa passworda,tj zastite snimljenog materijala.Sto se tice flash sms-a,ta verzija sto imas ti je bez veze jer staje oko 70karaktera,medjutim ja ima verziju u koju staje ceo sms,to je flas sms 1.0 koji je radio italijan,ali mu se ne secam imena,cini mi se neki Belini
Note IV N9100 dual

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

7 Days salvation
Slika
SlikaSlikaSlika
Citat
Igra 7Days je radjena sa softverskim alatom Soft3D. Citava igra se renderuje u realnom vremenu sto znaci da ono sto gledate,u tom trenutku se renderuje.Igra ne trazi nikakvu hardversku kompaktibilnost pa se tako moze igrati i na telefonima koji ne poseduju 3D akceleraciju, kao sto su nokijina E serija.
Kod novijih telefona moguce je ukljuciti hardversku akceleraciju sto ce igri dati potpuno nov izgled i njene,i onako velike, kvalitete podici do nivoa savrsenstva.

7Days je horor igra o poznatom 30togodisnjem horor piscu Salvator Kenu koji je prilicno nedrustven.Imao je naviku da raspisti poslugu i zakljuca se u svoju vilu da bi na miru pisao svoju pricu. Jednog dana,nesto cudno se desilo. Nasao se zarobljen u svojoj vili. Nema izlaza. Da li je to samo san? Ako jeste,kada ce se probuditi?

Igra vam govori sta se desavalo u kuci narednih 7 dana. U toku igranja svaki vas potez ce uticati na daljni ishod igre. Igra je vredna igranja. Lepa grafika, zivopisni zvuci, glavolomke, borbe,scene koje ce vas dobro isprepadati.... sve to je ono sto ce vas dugo vremena okupirati...

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Postoji li neki program koji omogućava fajlovima koji stižu na telefon(preko bluetootha)da se automatski snime na mem. karticu?Na 3230 telefon sve snima na internu memoriju ,a imam još 4MB na internoj.Na 7610 sam znao za tu opciju i svi fajlovi koji sam slao su bili u inbox-u na mem.kartici,ali na 3230 nema te opcije,ili je smeštena negde drugde?
w950

Odgovori