Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

update ....

QuickIM
AutoMsg
BBirthday
Opera 8.65
NTorchlite
Photo Rite
LCG Jukebox


:)

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Ah, damn! ..... DiVX player odbija dalju saradnju... Prilikom pokretanja kaze da je "mator" i da skinem novu verziju sa neta. Na netu postoji jedino ta verzija koju sam i imao, a reinstalacija ne pomaze :(
Morao sam instalirati SmartMovie...
Da li je i ostalima prestao raditi DiVX player?

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Jager, meni jeste s60 v2 verzija... ali ionako se SmartMovie pokazao bolje, tako da nisam ni tražio noviji DivX Player :)

pozdrav...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

I meni je prestao da radi 1. januara. Elem, cekamo da vidimo sta ce da se desi dalje. Za sada nisam instalirao Smart Movie, a ako uskoro ne dodje nova verzija DivX Playera, bicu prinudjen i ja da stavim SM.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

miodrage, veruj mi da nisam primetio nikakvu, ni funkcionalnu, a ni bog zna kakvu vidljivu razliku u izgledu izmedju SmartMovie-a i DiVX playera .... po meni mozes da ga instaliras, lepo radi, pogotovo ova nova verzija 3.31... Ja sam ono bas zadovoljan. I konverter lepo radi za razliku od nekih ranijih verzija...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ja imam SM 3.11 i kada preko njegovog konvertera prebacim neki fajl u .avi iz SM radi kako treba, dok se, kada puštam iz DivX Player-a pojavljuje razno "smeće" .... SM ima i dobru opciju da uskladiš sliku i zvuk, ukoliko u nekom fajlu to nije dobro odrađeno...

pozdrav...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

b_udder, u pravu si. Kada malo bolje pogledam, DiVX Player i SM su veoooooooma slicni, ali ipak ima malih razlika u korist SM. Ja ga do sada nisam koristio posto sve do nedavno nije bio dobro "odradjen" :) ali sada radi 'ko bog' :) 5+ software, nema sta, bar kada je e60 u pitanju.
Na zalost, drugar koji ima e50 i koji je instalirao istu verziju mi se zali (cak mi je i pokazao) da na e50 bogami NE RADI kako treba :( Mozda je samo do njegovog telefona, pa na ostalim e50 to radi bas kako treba, jednostavno slika secka toliko da mozda prikaze 2 fps!!! Zvuk za to vreme ide normalno.
I on je imao divx player koji je radio sasvim OK. No imao sam ga i ja, tako da ne verujem da su problem napravili neki repovi od codec-a ili slicno....
Ima neki e50 i da je probao SM?? Desava se ovo isto ili je bolje/losije od ovde navedenog?
U pitanju je SM v. 3.31.

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

narode, koju vi verziju SM koristite? ja koristim 3.25, jer mi se pokazala daleko bolje od 3.31 iz jednog jedinog razloga, a to je zvuk. u verziji 3.25 zvuk je bas bas glasan, a i dalje kvalitetan, dok je preko verzije 3.31 i dalje kvalitetan, ali daleko daleko tisi...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Izasao DivX Player v0.85 koji RADI!!! :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Juce sam ga bas skinuo i ubacio u fon. Ipak necu morati da stavljam SM, bar jos neko vreme.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

misha, ja sam probao jedino 3.31 i radi kako treba. Ne znam kakav je 3.25 sa zvukom, mada mi ne bi smetalo da je zvuk malo glasniji. Ako nemas slusalice, bogami je tiho i treba dobro naculiti usi.
U poredjenju sa DiVX playerom, glasnoca je "tu negde", nema neke bitnije ralike u glasnoci, ili bar ja nisam primetio...

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

Jager, definitivno probaj verziju 3.25, razlika u jacini zvuka je stvarno neverovatna!!! ako hoces, poslacu ti. jeste da verzija 3.31 ima ta nabudzena podesavanja za boju, kontrast i sl, ali i po default podesavanjima je to odlicno, dok je zvuk slab. dakle, verzija 3.25 definitivno!

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

misha, imam je, samo je nisam jos probao instalirati, ali hvala u svakom slucaju. Bas cu da probam, pa cu javiti iskustva. Inace, koju verziju softvera imas u telefonu? Ne verujem da je do toga razlika u glasnoci, ali ajd ipak da pitam ... :)

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Opaaaaaaaaaaaa ..... tek sad vidim sta se pojavilo!!! :)

iSkoot for S60 9.1 3rd officially Skype certified

Idem SMESTA da ga instaliram i javljam vam kako radi....
NAPOKON vise da su se smilovali i napravili aplikaciju koja radi skype pozive!!! :)
E sad jos vise volim svoj telefon :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Isprobao sam ovaj iSkoot ali mi se zestoko ne svidja. Jeste da nisam mogao preko WiFi-a da ga isprobam, ali sumnjam da bi bilo ista drugacije. Znachi nakacio sam se preko GPRS-a, i rekoh sad cu da okrenem drugara, da vidim da li i kako radi. Tog momenta mi fon izbaci calling iSkoot Service i neki broj +16178616036, sto ce da rekne USA. Jel ovo normalno ili je u pitanju neka zesca prevara?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Evo jednog veoma zanimljivog programcica: (freeware)

DIY Theme Creator
Theme DIY is the FREEWARE 3rd party tool that enables the creation of theme to customize the appearance of the user interface straight on our lovely phones. (znaci kreiranje tema direktno sa telefona!)
Koliko znam,postoji samo verzija sa symb 9.1.Program nije tako mocan kao carbide ui za windows,ali moze da bude veoma zanimljiv :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Program pravi temu iskljucivo tako sto postavi sliku koju odaberes za pozadinu, nista vise. Nema manjanja makar ikonica... Za mobilni telefon to je i vise nego dobro, ali ko zeli neku lepsu temu da napravi....
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

miodrage, joj, ovaj iskoot se ni meni ne svidja :( .... nisam mogao ni da se nakacim, ali vidim po raznim forumima da su ljudi prolazili isto kao i ti, odnosno da se ZOVE (?!) neki broj u USA ... pa gde su tu onda blagodeti Skype-a, majku mu?

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

jel' ima neko AgileMess. koji se placa putem sms (ako postoji ) procitao sam dobar hack na jednom forumu samo nemam taj AM koji se placa sms-om
a zna li neko da mi kaze gdje mogu da nadjem yu mape za TomTom 6.010

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nadji mape za Eastern Europe i to ti je pun pogodak. Nasa zemlja ti se nalazi u tom regionu po
Tom Tomu.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

megatron, ako se ne varam, Agile sam na osnovu mreže koju detektuje nudi opciju za SMS registraciju, a pošto sa naših to nije moguće - te opcije nema. U istoj verziji nekima se pojavi ta mogućnost, nekima ne, iz gore pomenutog razloga. Očigledno da Agile ima ugovor sa pojedinim mrežama i samo sa njih može.

Odgovori