Win mobile - korisne aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Instalirao sam IOS4-WVGA-Lockscreen .... i ne svidja mi se

elem ... skinuo sam ga .... i sad mi se na HD2 lock-uje kao 6.1 verzija a ne ojan slajs koji je bio pre instalacije .... i ne mogu da nadjem gde da vratim stari lock ?

set-lock-display ... i tamo ima Clasic i default , i jedno i drugo kad posravim je 6.1 verzija lock

zna li neko gde gresim

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

Da li mozda zna neko neki program za slanje besplatnih poruka, nesto tipa kao sto je za iPhone Heywire?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ljudi jel izasao tcmp plejer koji podrzava gledanje videa u VGA rezoluciji ?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Pozdrav.Imam problem sa instaliranjem tcpmp plejera.Instalacija se uspesno zavrsi,medjutim, kada pokusam otvoriti aplikaciju izbaci mi prozor sa nazivom Crash, a u njemu stoji:"Unexpected program failure.Please send "crash.txt" to the developers. Program will now exit.Sta ne radim dobro?Da li neko moze da mi pomogne?
Unapred hvala!!!
Mogli bi mi na PP poslati link sa sajtom odakle da downloadujem plejer

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

lovd napisao:...
potrazi po xda fajl zvan : original hd2 lockscreen.. instaliraj taj cab i soft reset.. ako to ne radi, hard reset mu ne gine :)
[Edit:] tomas.hokenberi:: Nije dozvoljeno citiranje celih poruka. Sledeca takva poruka ce ti biti obrisana bez obavestenja!
Za vise informacija o pravilima foruma:
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Aiko Solutions SecuWipe v.1.1
Requirements: WM5-WM6.5
Overview: SecuWipe is data wiping tool that irretrievably erases data on your mobile device. It can be set up to wipe the data automatically on soft reset, on SMS or under a host of other conditions.
Slika
SecuWipe is an advanced data wiping solution that completely removes all traces of sensitive information from Windows phones and Pocket PCs - remotely and locally, manually and automatically. It is a flexible tool that can become your last shield when the device gets into intruder's hands.
SecuWipe will securely wipe all mobile device space including:
•Contacts, Calls
•SMS, MMS messages
•Email messages and accounts
•Notes, Recordings, Appointments, Tasks
•Internet Cache, Cookies and History
•Free Space
•SD card(s)
•Files and Folders
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Pozdrav svim forumasima!
Da li mi neko moze poslati URL TCPMP plejera ili bilo kog dobrog na privatnu poruku ili me kontaktirati na MSN(bole064@hotmail.com)jer ja bilo odakle da skinem neodgovara verzija....
Hvala unapred!

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Ljudi,jel neko zna neku blacklist aplikaciju, ali koja odbija poziv bez zvonjenja ? ja sam skinuo program steelsoft blacklist, ali telefon ipak zazvoni.. treba mi nesto da telefon uopste ne zvoni..
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Jel zna neko kako da podesim titlove preko tcpmp plejera? Nemam ih u optionsu uopste,a znam da su podrzani jer sam cackao nesto sto sad ne znam da vratim... :lol:

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

Probaj da stavis da ti naziv filma i titla bude isti.
Ili instaliraj smart movie isto dobar player za pustanje dvix filmova.

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Pozdrav.Da li postoji neko ko ce mi pomoci?Poludecu vec sa ovim playerima....Pokusao sam smart movie i nije valjao i naisao sam na dobru tcpmp verziju(nov,i jako dobar...)Problem je sad u tome sto mi pusta samo jedan film i to sa prevodom i jako lepo funkcionise,dok ostale ne zeli da pusti(izbacuje crash.txt).Pri tom i ostali filmovi su istog formata....Stvarno ne mogu da shvatim u cemu je problem.... :smutny:

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

Meni je odjednom nestao ton u smart movie, do sad je sve normlano radio... :)
Bilo koji klip da pustim ili film, nemam ton. A pojacan je do kraja, ide slika sve normalno samo bez tona.
Jel zna neko mozda u cemu je problem i kako da ga resim?

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Isto mi se desilo kad sam ga juce instalirao. Sad sam nasao neki tcpmp koji radi lepo za sada. :D :D :D :D

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

Za sve one koji vole TCPMP: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=634951 :)

I za one koji vole fensi ikonice: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=828813 (lik je uradio vrhunski + ako ga pitas hoce da ti napravi ikonicu za programcic za koji ti treba) :) , eh sad malo je problem sto svaku moras rucno da podesis(bar za sad) uz pomoc CSMI ili Icon Changer-a...

Kruzna ikonica za bateriju, fensi je: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=750985 (na slikama se vidi)

Da se resi problem "X" za WM 6.5.x, tj. da se programi zatvaraju kad se tapne "X" Duttsy Task Manager definitivno! (mada na .cab fajlu pise Leo, ili ti za HD2, tako da nisam siguran da li radi na ostalim WM telefonima)...potrazite ga na XDA(na 1. slici je do baterije)...
Slika
Slika
Slika
Slika

Pozz 8)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

koji je po vama najbolji program za screenshoot poshto sam probao neka dva koja mi nisu lepo radila.

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

Uz resco photo ti se instalira i resco capture, koji obavlja taj zadatak. Bar je tako kod mene bilo.
Inace niko nije pohvalio RepliGo za citanje PDF knjiga, konvertujes i mnogo je lakse prelistavanje i citanje od obicnog PDF-a.
android ili wp8 ?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

da li ima flash player za winmob 6.5? Poshto sam probao neki koji sam nashao na netu verziju 7 ali ne radi. Isto me intresuje da li ima xda app za win mob kao shto ima i za android?

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Post od mladen_bgd »

Instalirao sam na moju omniu i900 Skyfire. E sad imam jedan problem. Kad ga pokrenem i prilikom njegove konekcije non-stop mi izbacuje "Sorry: Due to strong demand we cannot provide service at this time. Please try later". Probao sam i kad se prikopcam na wi-fi i ovako preko gprs-a uvek mi ovo isto izbacuje.

Do cega je to i sta treba da radim?

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

Probaj UzardWeb, Mach5(nije free-tesko ces naci), Iris(kazu da je spor) i naravno Operu 10. Pa odluci... Skyfire nema vise podrsku za nasu zemlju, a i za mnoge druge vece zemlje i ne radi.
android ili wp8 ?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

da li postoji neka aplikacija sa kojom mogu da ikone koje mi se nalaze u meniju spakujem u odredjene foldere? da mi ne budu onako razbacane nego da i slozim po folderima?

Odgovori