KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS » Windows aplikacije Strana «  1, 2
Autoru Poruka
 Apolo OffLine Expert - Čet, 10. Jul 2014. 22:54
Korisnikov avatar
Baraba je napisao:
lepi mille, da je ranije bilo smarača neki se ne bi zaleteli sa wp, da su znali da ne radi sve kako treba ne bi uzimali wp. I da, do autora app, njima nije stalo da uzimaju lovu na wp, pa neće da je prilagode, onda sad i druga app iz naslova ne radi.
miodrage, tebi radi a Microsoft-u ne radi? Napiši ljudima u čemu je problem, da se ne brukaju više, naravno uz novčanu nadoknadu. Sve mislim da si ti zaboravio onu fluidnost i brzinu sa iOS, ovaj wp te toliko usporio :lol:

Ne razumem o kakvom zaletanju ti pricas? Drug koji programira u Androidu i koji licno poseduje Android kaze da je WP bolje optimizovan od samog Androida. A s druge strane evo vec nekoliko meseci otkako koristim lumiku 520 ne znam sta znaci kad ti se restartuje ili zabaguje telefon, cime moji pajtasi sa Andoidom i ne mogu bas da se pohvale. Sam WP funkcionise fenomenalno za osnovne stvari (zbog cega se mobilni telefon inace i kupuje), a kome smeta sto je spor viber ili ne radi neka aplikacija uvek moze uzeti laptop gde sve radi savrseno.
3130 poruka od Čet, 26. Dec 2013. 21:37
• Beograd : • Huawei P30 : • Samsung A6+
 fannY OffLine Expert - Čet, 10. Jul 2014. 23:50
Korisnikov avatar
Apolo, jel ti cujes sebe? Ko ce da vucara laptop zbog vibera... :o :shock:
2530 poruka od Pon, 01. Jun 2009. 21:31
: • Redmi Note 7
 miodrage OffLine WP_guru - Pet, 11. Jul 2014. 13:06
Korisnikov avatar
Pa uzece onaj ko ne moze bez Vibera da zivi, i kome zivot zavisi od toga da mu poruka stigne nanosekundu nakon sto je poslata (mada mislim da je ovo fizicki nemoguce).
Sto se pomenutih apps tice, obe mi rade prilicno dobro, jeste da ih ne koristim cesto ali sam zadovoljan kako rade. 4-6 sec ulaska u app mi nije problem, bilo bi verovatno daleko krace da je u pozadini, ali kad imam sumanutu naviku da za izlazak iz aplikacija istiskam back, umesto Win tastera.
11413 poruka od Pon, 13. Mar 2006. 23:35
• Subotica : • iPhone Xr, RED
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pet, 11. Jul 2014. 13:10
Korisnikov avatar
Ma kome još treba mobilni, kome treba poziv da primi odmah (replika za nanosekund i viber), kad može fiksni da koristi.
10995 poruka od Ned, 08. Feb 2009. 04:06
: • Ivan I. na Kupujem : • Prodajem
 miodrage OffLine WP_guru - Pet, 11. Jul 2014. 22:22
Korisnikov avatar
Baraba, Viber i WhatsApp nisu aplikacije koje bi mogle da se koriste u hitnim slucajevima i to svuda lepo pise, da se ne treba oslanjati na njih. Smes da se oslonis iskljucivo na poziv, i eventualno SMS. Ako stvar nije hitna, onda je svejedno hoce li Viber poruka da se procita za 20 sec, ili 5 min.
11413 poruka od Pon, 13. Mar 2006. 23:35
• Subotica : • iPhone Xr, RED
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!
 Coni OffLine Mobil manijak - Pet, 11. Jul 2014. 22:57
Korisnikov avatar
Da, ali na drugim platformama poruke stizu trenutno, tj. mozes se osloniti na njih.
1743 poruka od Ned, 21. Apr 2013. 10:26
: • LG Leon LTE
 DrBrMr OffLine Redovni učesnik - Ned, 31. Avg 2014. 07:15
Korisnikov avatar
Jel moguće da whatsapp na wp, konkretno na 8.1, ne može da pošalje audio file, npr neki ringtone u mp3 formatu :blinky: Samo da napomenem da sam isti poslao sa whatsapp-om sa n4 bez problema! Vidim da ima opcija da se snimi momentano neki zvuk i kao takav pošalje ali ne mogu da skontam da li mogu da pošaljem nešto što imam od ranije snimljeno.
116 poruka od Pet, 27. Apr 2012. 18:36
: • nokia e7 : • nokia 6630
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Pon, 13. Okt 2014. 23:21
Korisnikov avatar
e, zato je najbolje imati jedan Android i jedan WP telefon, pa miksovati. :wink:
9052 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
 tolero OffLine Entuzijasta - Uto, 14. Okt 2014. 13:21
Korisnikov avatar
Evo izgleda stiže :D

http://www.nokiapoweruser.com/2014/10/14/screenshots-changelog-of-new-whatsapp-version-for-windows-phone-leaked-coming-soon/
231 poruka od Čet, 18. Nov 2010. 15:09
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Strana «  1, 2

Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS » Windows aplikacije