KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Gigabyte
Autoru Poruka
 Gago2 OffLine Novajlija - Uto, 10. Jan 2017. 19:34
Sestra ima ovaj telefon i problem joj je baterija. Naime totalno je crkla posle malo vise od dve godine koriscenja. Telefon bukvalno radi samo na punjacu. A baterija ne moze nigde da se nadje. Kupila je fon u Handiju i oni nemaju. Gledam po netu na raznim sajtovima i nemaju. Cak mi i Aliexpress ne izbacuje bateriju za taj telefon.

Imate li ideju gde potraziti? Postoji li neka sansa da se nadje neka univerzalna baterija :|
13 poruka od Sre, 16. Jan 2013. 15:07
: • Nokia N73
 filip89x OnLine Mobil stručnjak - Čet, 12. Jan 2017. 16:33
Korisnikov avatar
^^ Meni pada na pamet mozda da izvadish bateriju vidish tacne dimenzije i specifikaciju mozda jos neki brend ima istu bateriju....
897 poruka od Sub, 07. Sep 2013. 17:38
• Berlin (D) - Beograd (RS) : • Nokia808PureView : • Xiaomi Mi4 3GB RAM
 гари OnLine Mobil manijak - Čet, 12. Jan 2017. 16:48
Korisnikov avatar
A jel može nešto da se sazna možda i preko sajta proizvođača? Ako imaju sajt, pa negde možda imaju svoj neki forum, od i tamo da se postavi pitanje, ili da vidiš ako imaju neki mejl za podršku, pa tako da ih kontaktiraš i pitaš ih gde bi mogao pronaći bateriju.

I jel možeš da vidiš koji je ovlašćeni servis za te telefone, pa njih da kontaktiraš, i probaš preko njih da dođeš do informacije? (Kome bi oni slali telefon na popravku ako bi telefon crk'o, mora biti neki servis.)

Samo neke ideje šta bi ja probao.

Sent from mTalk on Windows 10 phone
1136 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Microsoft Lumia 532
 Azimuth OffLine Moderator - Čet, 12. Jan 2017. 17:03
Korisnikov avatar
Teško da ćeš naći bateriju za taj telefon. Možeš jedino da pogledaš tamo gde je telefon kupljen ili u nekom od servisa, ali se plašim da od toga nema ništa. Mislim da Handy ima neke njihove modele, pa proveri sa njima da li imaju bateriju tih dimenzija koja odgovara tvom telefonu..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
10198 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • S7 edge
Pravila foruma
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Gigabyte