Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
zap
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 21:38

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od zap »

ako je stable onda je i OTA


mora vise karakteraaaaaaaaaaaa

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Za 3 nedelje stigla 2 update-a po 91mb. Ovo kao da koristim stock Android. :D
Sad je statistika ovakva:
Xiaomi za 1 mesec = 2 update-a
Meizu za 6 meseci = 2 update-a
LG za 4 meseca = 0 update-a
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

I ja da se pohvalim
Juce kupio a od danas koristim. Za par nedelja napisacu utiske
Nego, imam pitanje. Jos nemogu sve da optimizujem. Recimo, imam aplikaciju kojom preko BT komuniciram sa pametnom narukvicom. Medjutim, nisam pratio tacno ali na nekih sat vremena se aplikacija gasi. Inace je uvek uklkucena. Predpostavljam da je u onim zabranama ali ne znam sta treba. Molim za pomoc malo iskusnije

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Neka je sa srećom. :)
Probaj ovo: settings-battery-manage apps battery usage-choose apps-nađi aplikaciju i čekiraj No restrictions.
Druga stvar: security-permissions-autostart i čekiraj.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

Ovo drugo je, ubrzo sam nasao. Nisam napisao jer jos uvek podesavam.
Jesi mozda otkljucao bootloader i igrao se sa romovima. Vidim da na xda ima svasta. Nedostaje mi tap2wake a vidim da moze da se namesti. Portovali su kernel sa mi5 valja.
Za sad nije secnuo a imam dosta aplikacija. Vidim da gps isto radi brzo, sutra idem na neki izlet pa cu probati Here. Taman i kameru da probam.
Sa fabrickim punjacem od 0-100% je punio za 2 i po sata.Probacu punjac od Flex 2 koji podrzava fast charge za note-ov nisam siguran da podrzava ker je dugo punio.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

Ovo drugo je, ubrzo sam nasao. Nisam napisao jer jos uvek podesavam.
Jesi mozda otkljucao bootloader i igrao se sa romovima. Vidim da na xda ima svasta. Nedostaje mi tap2wake a vidim da moze da se namesti. Portovali su kernel sa mi5 valja.
Za sad nije secnuo a imam dosta aplikacija. Vidim da gps isto radi brzo, sutra idem na neki izlet pa cu probati Here. Taman i kameru da probam.
Sa fabrickim punjacem od 0-100% je punio za 2 i po sata.Probacu punjac od Flex 2 koji podrzava fast charge za note-ov nisam siguran da podrzava ker je dugo punio.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Nisam, trenutno nemam potrebu za tim. Čitao sam da se lako otključava, mada ne znam ni zašto su ga zaključali...Tap2wake fali i meni. Kako može da se namesti? Here nisam probao, ali sam probao Google Maps i brzo nađe satelit.
Meni puni od 0-100 za 2h. Punjač je 2A, a baterija 4. Prosek mi je 1h 38min.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od artifex »

Koliko se ja secam,da bi mogao otkljucati bootloader trebalo bi da posaljes Xiaomiju zahtev za otkljucavanje. Oni onda odgovaraju za nekih 3 do 10 dana..tako je bar bilo kad sam ja gledao za moj redmi note 3 ali MTK verziju

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Bogdan2015 »

yocasylver, filip11314, meni se punio od 0-100% za nekih 1h 15 min. Sve zavisi od punjaca,ali ovo je stvarno brzo za bateriju od 4000mAh.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Nema teorije da ti se za toliko napuni telefon od 0-100. Da nemam taj telefon pa i da ti poverujem. Kralju za toliko može da napuni 65-6%. Ako si imalo pismen izračunaj sam: Baterija 4A, punjač 2A. Dakle 4:2=2=2h ili 120 minuta. Ne postoji drugi punjač, svi se isporučuju sa istim od 2A...
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

Iste jacine mi je za note 3 i g flex 2 na kome pise da podrzava brzo punjenje i mozda je sa drugim bilo krace za 10.in tj 2 sata i 20min.U svakom slucaju nije mi bitno jer mo drzi baterija po dva skoro dana a svasta je ukljuceno.SOT mi je 4 sata i 40min.
Generalno,prezadovoljan sam.
Danas mislim da sam nasao bug tj kako sam ukljucio trac ball(razlo-nisam hteo da mehanicki zakljucavam telefon vec softverski) tako je otkazao otisak prsta.Ci. prci put zakljucao na track nall nisam mogao vise da otkljucam otiskom a imao sam uneto za dva prsta.Posle sam iskljucio track ball i uneo paramette za otisak i sve je radilo.Ako mozete probajte kod caa da cidimo kako se ponasa.Citao sam da su portovali sa Mi4 firmware koji podrzava tap2wake izmedju ostalih opcija.To bi mi bbas odgovaralo jer sam navikao na flex2.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Imaš widget-prečicu za zaključavanje i možeš bilo gde da je staviš. Ali da fali tap2wake/lock fali. Nisam probao lopticu, nije mi nešto interesantna, završava mi posao i one-handed. Ja sam par puta imao taj bag za fp senzor, ali ne verujem da je softverski već da je fp malo vlažan ili tako nešto.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Bogdan2015 »

filip11314, meni je stigao punjac od 5A,ako mi ne verujes slikacu ti,i ja sam se zacudioo,ali evo npr. Lumiu 640 je punio oko 70% za pola sata. :roll:

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

Daj link da porucim, hteo bih i ja brze da punim. Brine me samo da ne ostetim bateriju

Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Bogdan2015 »

https://www.kupujemprodajem.com/Xiaomi- ... -oglas.htm od ove zene sam porucio,samo 32gb verziju.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Bogdan2015 napisao:filip11314, meni je stigao punjac od 5A,ako mi ne verujes slikacu ti,i ja sam se zacudioo,ali evo npr. Lumiu 640 je punio oko 70% za pola sata. :roll:
Slikaj punjač pored s7, čisto da se uverimo u jačinu punjača i da si kupio s7. :)
edit: punjač je 5V/2A.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Milcha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 391
Pridružio se: Čet, 14. Avg 2014. 10:45
:: Galaxy S7 EDGE
:: iPhone 6

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Milcha »

Kad mu dodje ortak/rodjak, slikace [emoji12]

Послато са SM-N910C

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

Evo posle 24 dana koriscenja mogu reci da je telefon odlican.Bar sto se mene tice zadovoljan sam.Imam jednu zamerku,instalirao sam GO sms i koristim je kao primarnu ali svaki put kad gledam neki kontakt i izaberem da pisem poruku prebacuje me u onu stok aplikacijuju.
Najvise me odusevila baterija,dva dana obbaezno izdrzi.Interesantno je da na predhodna tri modela telefona sam imao NFC i nikad ga nisam koristio.Pre nki dan odem da produzim ugovor kod operatera i rece mi radnica da mogu preko aplikacije operatera putem NFC platiti voznju u gradskom prevozu.Eto jedinog puta da mi je trebao NFC.Mogu i bez toga.
Na zaljost nema zvanicnog prodajnog mesta ili ovlascenog servisa,mislim da bi se mnogo vise prodavali da ima toga u Srbiji

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Ja bih ipak probao textru. Koristio sam je ranije i odlična mi je. Šta ti fali kod stock aplikacije?
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od yocasylver »

Lako mi je da podesim crnu listu na GO sms nego u stock aplikaciji jer ide preko security aplikaciji i nekako ne razumem ono podesavanje za zabranu u okviru aplikacije.Sem toga ako neko cacka telefon tu moze slucajn da naidje na blokirane brojeve koje inace ne treba da vidi.A u GO sms je manje vidljivo,bar ja tako mislim.Textru sam ranije probao ali ako bi preskakala stock aplikaciju i resavala moj problem nebi mi bilo tesko da predjem na nju

Odgovori