Redmi 3 problem

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
darkodav
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 23:45

Redmi 3 problem

Post od darkodav »

Da li neko zna nekog pouzdanog servisera da zna da vrati fabricki android na Xiaomi Redmi 3. Malo sam se igrao i pokvario ga. Nikako ne mogu da vratim android, sve sam pokusavao. Malo se i razumem u te stvari. Telefon se non stop resetuje i ne dize sistem. Hvala!

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Redmi 3 problem

Post od yocasylver »

Probaj na YT da nadjes uputstvo i prati korak po korak ili na XDA forumu.Ako i to ne pomogne onda servis

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Redmi 3 problem

Post od staff »

To se i meni desilo ali ja sam mogao da udjem u twrp. Jel mozes da udjes u twrp

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

darkodav
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Uto, 16. Okt 2007. 23:45

Re: Redmi 3 problem

Post od darkodav »

Kada se pokvario, mogao sam da udjem u dva moda. U fastboot mod i u neki njegov kineski mod odakle bi ga iskljucivao. Tu je bila opcija i download i recovery i svasta nesto. Od skora mi je dosao telefon iz servisa, rekli su mi da ne mogu da ga poprave. Otvarali ga i kazu hardverski resetovali. Od tada ima samo jedan mod, tj. samo fastboot. sada mi je problem punjenje, jer sam ranije moga da ga punim bez problema iskljucenog, sada se non stop resetuje i kada se puni. Nasao sam neki link
http://www.androidkosmos.de/howto-xiaom ... ootloader/

sajt ej nemacki, ali se nadam da cu moci da ga vratim, jer vidim da postoje i neki fajlovi koje mi mozda trebaju.

Odgovori