KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Microsoft Strana «  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autoru Poruka
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Uto, 06. Okt 2015. 17:51
Korisnikov avatar
AndroMan je napisao:
(...) kao i da ćemo videti od MS-a naslednika 808/1020, i neki fablet sa olovkom 8) .

Fablet sa olovkom, brate! :o
Ja bih odmah stao u red za kupovinu, ako bi integracija olovke u sistem bila bar 50% od Samsungove.
7695 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia Lumia 930
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 06. Okt 2015. 19:05
Korisnikov avatar
Ne treba olovka, potrebni su widgeti koji bodu oci. :D
5117 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • HTC U11+ : • Asus ZenPad S 8.0
★ HTC U11+ 64GB, Translucent Black, Android 8.0 w/Sense ★
 maxmilijan OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 06. Okt 2015. 19:13
Ja sam stvarno odusevljen novim lumijama, gledao sam na windows central ovo predstavljanje i svaka cast. Mijenjaju kompjuter. I dalje mi je Nokia Lumia 930 najljepsa dizajnom ali performanse ovih novih jos na win 10, zvijeri :) A sto se tice cijene kada se uporedi sa vodecim telefonima androida i ios-a nije uopste strasna. Mislim za mene je skupa i L930 pa jos uvijek trazim dje je mogu na rate uzeti :D
7 poruka od Ned, 14. Jun 2015. 12:05
: • NOKIA E7
 Adams OffLine Mobil stručnjak - Uto, 06. Okt 2015. 19:58
Korisnikov avatar
Vecinu stvari koje smo videli danas su vec uveliko najavljene, tako da nema nekih iznanadjenja. Ipak ja sam razocaran kamerom, 20mpx f1.9 i 1/2.4'' velicina senzora, to nece biti nista bolje od Samsunga i Apple-a.
Sistem manje vise ok, ali ne pruza nista novo, ipak ce mi L1520 biti prva i poslednja Lumia...
999 poruka od Uto, 15. Jun 2010. 15:12
Nokia Lumia 1520
 novak OffLine Mobil manijak - Uto, 06. Okt 2015. 20:21
Danas nijedan flagship vise nije iznenadjenje jer info cure mjesecima prije predstavljanja.
Sto se tice harvera fino izgleda. Dobar proc, ram, ekran. Prosiriva memorija do 1tb zvuci super mada ja nisam pobornik kartica. Maximalna velicina sa brzinom prenosa ce biti skupa, manje brzine sporo rade, al ne sumnjam da ce biti zainteresovanih. Za kameru se ne razumijem puno. Mozda algoritam obrade izvuce stvar.
Bas je sistem najveca novina. Puno novih stvari i unapredjenja u odnosu na 8.1. Ostaje da se vidi kako ce ici sa aplikacijama, ako nista da se ove udarne utegnu maximalno. Na renderima uredjaj izgleda super, al nista dok se ne pojavi uzivo. Cijena je malo visoka s obzirom kako kotira WP. Da li bih ga kupio? Do nekih 500€, sa premium osjecajem u ruci i poboljsanjem aplikacija, da. To sve da se poklopi u najboljem slucaju je maj slijedece godine:)
1260 poruka od Ned, 04. Jan 2009. 06:09
Započni novu temu   [ 205 Posta ]  Strana «  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Index boarda » Mobilni telefoni » Microsoft