KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Microsoft Strana «  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autoru Poruka
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 15. Mar 2018. 03:25
Korisnikov avatar
Ne, već nemoj više nikad da kupuješ Windows telefone ...
5117 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • HTC U11+ : • Asus ZenPad S 8.0
★ HTC U11+ 64GB, Translucent Black, Android 8.0 w/Sense ★
 miodrage OffLine WP_guru - Čet, 15. Mar 2018. 07:06
Korisnikov avatar
Neba veze sa Win, već sa lošim uređajem. Schnee, žao mi je što je tako ispalo, da li je telefon isproban pre kupovine?
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
11215 poruka od Pon, 13. Mar 2006. 23:35
• Subotica : • iPhone Xr, RED
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!
 Schnee OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 15. Mar 2018. 08:00
Sad sam uradila hard reset, pa ćemo videti. Nema titranja nakon reseta, pa da probam da ga nekako vratim u normalu. Jeste, proban je pre kupovine.
Imala sam puno Win telefona i uvek su me dobro služili. Prošlje godine 640 xl, bio je odličan fon...
4 poruka od Sre, 14. Mar 2018. 19:35
: • Honor 8 Lite
 гари OffLine Expert - Čet, 15. Mar 2018. 12:41
Korisnikov avatar
Takođe su neki ljudi i Lumiju 950 nameštali da ne koristi najnoviji softver, nego Anniversary Update (noviji od njega su Creators Update i Falls Creators Update), i komentarišu da im telefon znatno bolje rade, ne greje se, offline pretraga mapa radi. Mada je to malo igranka, ali ima likova koji to znaju, pa ko hoće može da pročita njihova uputstva ili pita za savet. Jedan je i iz Hrvatske, na jednom drugom forumu. Ako te bude zanimalo mogu da ti kažem kojem, ali mi deluje da bi najbolje bio potruditi se da vratiš telefon...

Inače, hard reset bi trebala biti prva stvar koja se radi posle kupovine novog telefona.
3848 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Schnee OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 15. Mar 2018. 14:01
Uradila ja odmah kad sam kupila, a on je kad je prodao. Ovo je bio već treći za tri dana. Uglavnom, telefon će danas biti vraćen gospodinu. Naravno, on se pravi lud i nema pojma da ekran treperi.
4 poruka od Sre, 14. Mar 2018. 19:35
: • Honor 8 Lite
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 345 Posta ]  Strana «  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Index boarda » Mobilni telefoni » Microsoft