Kupio bih Eten telefon, ali ne znam gde

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Kupio bih Eten telefon, ali ne znam gde

Post od Igoritza »

e ovako -

zaposlio sam se kao web design-er (sve chekam onu offtopic temu da se pohvalim :P ) i sacu da bacim mali offtopic :D

Prosto nije moguce da bez ikakve diplome, bez ichega, bes sertifikata, sa dobrim znanjem (koje sam izguglao, i sa wikipediom nabacio) covek moze da se zaposli kao web dizajner za neverovatno velike pare! i to da radi 90% od kuce!

end of offtopic

te na osnovu moje nove plate, pozeleh sebi neki ultra gotivan telefon. i eto, chitam neke review-e, i vidim da nijedna jedina rech losha nije napisana za eten, dizajn je fenomenalan (simple monoblok/slider) te mi pade oko na sledece -

x500, x500+, x800, m700, m800. svi po 500mhz procesor, i svisa GPS-om i ostalim new age gadget-ima. ako IKO zna gde da pazarim, molio bih da mi kaze. eto, nemam ni jednog "stranca" da mi unese, maler skroz ...

hvala u napred
There is no knowledge that is not power

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Naravno da je moguce da se velike pare uzmu na web dizajnu, sta je tu cudno? :D Nadam se da si uradio neki mnogo gotivan sajt i naplatio ga oko 1k u eurima posto Eten kosta oko 600 8)

http://www.itsvet.com/proizvod/eten-glo ... pda/501/71
5130+Koss the plug....

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

2x400 mesechno, za dva nova web sajta, a linkove cu ti poslati na pm, kad zavrshim :D

M700 u gigatronu, mogao sam da predpostavim, jer gigatron jedini ima celu seriju Ipaq HP telefona .. hvala, samo mi josh recite, poshto sam tako neshto nachuo -

ovi prelazni modeli, to jes, novijih generacija, pogotovo Eten koji me privukao, jer istina da je moguce instalirati WM6 ?

i mala napomena - na itsvet nije stavljeno da ima GPS, a znam da ima svaki od ovih koje sam naveo gore u prvom postu.
There is no knowledge that is not power

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Igoritza sto ne razmislis o kupovini HTC TyTn II?
neznam nista o ovim modelima koje si nabrojao pa ti nemogu nista preporuciti.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Preporuka za Eten...imao M600 prosle godine,vrh uredjaj :wink: PS: ako mogu i meni linkovi sajtova kad ih zavrsis i takodje me zanima sta koristis za pravljenje istih?
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

i to sam razmishljao kljun, ali evo shta me nateralo ne Eten - svi Eten koje sam naveo imaju 640x480 rez ekrana. a to je morash priznati mega dobro, to jedino josh ima qtek. i pritom, prenatripani su procesorom i RAM-om. a TyTn koji je inache mega telefon je 240x320.

edit: @fain2daniel -

sve batice - HTML/CSS + PHP/MySQL (Open source je, zato :P) + Javascript + flash
There is no knowledge that is not power

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Koji god model Etena da izaberes neces se prevariti. Ako win06 moze za s200 onda moze i na jace modele. Jedini problem ostaju kasnije ne daj boze popravke ili ako izgubis punjac, mada sad se sve vise telefona puni preko USB tako da avantura moze da pocne

Igoritza, a Dreamweaver ne koristis? :D
5130+Koss the plug....

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

znachi moze WM6 na Eten koji je fabrichki WM5 ?

jok, DW u zivotu - onaj koji koristi DW nikad nece biti kvalitetan Web dizajner! sve mozesh da podesish u notepadu, makro funkcije i slichno, i da totalno budesh nad kontrolom onoga shto radish.
There is no knowledge that is not power

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

svaki WM6 ima integrisanu opciju tj automatsko punjenje preko USB'a :wink: 99% da moze kasnija nadogradnja
Poslednja izmena od fain2daniel u Ned, 09. Dec 2007. 07:01, izmenjeno 1 put ukupno.
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Koji god model Etena da izaberes neces se prevariti. Ako win06 moze za s200 onda moze i na jace modele.
Jace modele? Uopste nema veze jacina (ma sta ti to predstavlja). Nego volja proizvodjaca da doplati M$ za licencu za WM6, inace koliko ja znam nema zvanicnog update-a za S200 (HTC Prophet) nego su svi rom-ovi cooked od raznih ljudi ali ne od M$ ili HTC. Da ne bude zabune, WM Crossbow postoji za HTC Prophet samo zato sto su neki likovi iz M$ develop tima bili voljni da pomognu.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Igoritza, Evo bas sada gledam ove specifikacije Etena i bas je telefon ekstra a i izgled mu nije za potceniti,mada ja bih na tvom mestu pogledao ako vec imas kes neki treo tipa 680 ili 750 oni su takodje masine i to proverene. :wink:

Malo off-a :D
Igoritza, Slaze se sa tobom da se sve moze podesiti u notepadu (i ja ga koristim) i da je vrlo koristan za one koi znaju da ga koriste,ali niposto nemoj potcenjivati Dreamweaver to je vrlo mocna alatka i onaj ko zna moze da ga prilagodi i da sa njim cuda pocini.
Inace ja sam uvak za jednostavne HTML sajtove pre nego za Flash budzevine. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Igoritza, mislim da bi mogao da razmotris da uzmes O2 Zinc, inace proizvodi ASUStek nadam se svima poznata firma. Po onom sto sam proicitao izuzetan model, nisam naisao ni na jednu negativnu kritiku.

Wicker Man, slazem se sa tobom sto se tice Dreamweaver je odlican alat. Takodje delimo misljenje sto se tice flash-a. Flash je pre za neku prezentaciju, da bude sareno ili za banner. Cist HTML je uvek odlicno resenje, lakse se dodje do informacija sto je ono najbitnije.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Sve te flash budzevine imaju svoju tezinu i svi sa dial up'om i sa manjom dozom strpljenja ce preskociti sajt ako se ne bude otvorio u roku od 10sek da ne pricam o 20-30sek otvaranja glavne stranice. otisli smo u off :oops: Treo 680 ima PALM OS i ako si pristalica nasminkanih OS'a zaobidji ga je je ruzan za medalju dok je 750 wm6 prelep i mnogo prilagodljiv.jednostavno takva spravica ne moze da dosadi :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Telefon je stvarno medju vrhovima.Pogotovo mi se svidja X serija.Jedino sto mi je ubilo zelju da posedujem jedan od modela je famozni touchscreen :dry:

Odgovori