V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
Nikola95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 10. Jan 2008. 22:24

Post od Nikola95 »

Želim kupiti mobitel Motorola V3x u Beogradu i Može li mi iko reći gdje ga mogu kupiti povoljnije od 125eura?

Da li je bitno koja je memorijska kartica ili mora biti transflash?

Odgovor mi treba tod hitno!:?

neon
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 00:17
Lokacija: BGD

Post od neon »

Pozdrav! Imam V3x i za sada sam zadovoljan.. Ali, muci me (samo) jedna stvar.. Kako da odbijem poziv kada je telefon zatvoren?
Skinuo sam originalno uputstvo, ali nisam primetio da se tamo nesto pominje. :blinky:

skols
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2005. 14:19

Post od skols »

Imam 2 pitanja u vezi V3X.Naime prslo mi je staklo sa prednjeg ekrana (ono zastitno,veliko) i ne gine mi menjanje maske.E sad ovde u N.Pazovi mogu da nabave originalnu za 2oe.mnogo ili... ?
I jos jedno,otisao mi je mehanizam za preklapanje,tj ne cuje se vise onaj klik kad se podigne telefon,sam "padne" dole.da li se to menja menjanjem maske ili je to drugi "hirurski" zahvat?
Pozz
Samsung i5700,LG Optimus Pro,SE K770i,Samsung B1***...

prodajem_V3X
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 07:06

Post od prodajem_V3X »

Imam V3X malo vise od godinu i po dana, i sve je potpuno funkcionisalo dok pre jedno mesec dana nisam zapoceo ''zahvat menjanja maske''. Platio sam original masku 20 eura, koja kao prvo u stvari nije original jer sam skinuo 100 delova sa ''fabricke'' maske i prelepio, drugo sto sam pocepao ® flet i zamenio ga novim(2 nova u kesi), trece sto mi je u toku izvodjenja akrobacije pukao i mehanizam za otvaranje, i to je +600 dinara, a sada sa tom ''original'' maskom kada preklopim telefon na spoljnjem ekranu se ne desava nista, a unutrasnji(veliki) radi kao kada je telefon otvoren. Sta da radim ?
U svakoj zemlji postoji korov, samo sto se u Srbiji zaliva.

neon
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 00:17
Lokacija: BGD

Post od neon »

Kupio sam V3x pre mesec dana i jako, jako sam razocaran. Preporuka svima je sto dalje od ovog softverski nedovrsenog telefona. Alarm ne radi kada jetelefon ugasen, planer mu je katastrofalan (nema odvojena podesavanja za obaveze, rodjendane i sl), poziv ne moze da se odbije kada je telefon sklopljen. Jedno sigurno znam: Motorola nikad vise! I treba da propadnu i ugase proizvodnju telefona..

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

evo ovako, zamolio bih korisnike koji nemaju u opste ili imaju jako malo iskustva sa ovim brandom da ne sire dezinformacije i ne lupetaju gluposti, ima jedna izreka koja kaze: cjutanje je zlato

neon,

1. zanima me kako si zakljucio da je telefon "softverski ne dovrsen"???

2. ako se tebi ne svidja dizajn kalendara, to je ok, ali to je indivudalno, nekome bas odgovara, jednostavno to je stvar ukusa

3. poziv probaj da odbijes tako sto ces dva puta pritisnuti strelicu na dole cini mi se, davno je bilo kad sam imao ovaj telefon

dvostruko vise razmisljajte nego sto govorite

neon
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 00:17
Lokacija: BGD

Post od neon »

@Mirko BGD
softverski NEDOVRSEN!
Kontaktirao sam Motorolu preko elektronske poste u vezi problema i odgovor je sledeci:
1. Poziv se NE MOZE odbiti kada je telefon sklopljen, pritisom na strelice sa strane samo se iskljucuje zvono u toku tog poziva, ali telefon i dalje nastavlja da zvoni pozivaocu;
2. Alarm ne radi kada je telefon iskljucen (moj prvi Ericsson 868 je imao normalan alarm koji je radio iako je telefon ugasen, a to je bilo pre DEVET godina); ovakvu softversku glupost i nedovrsenost su imali samo stari Samsung modeli.
3. Nisam rekao da mi se ne svidja dizajn kalendara, vec mi se ne svidja sto ne mozes da odvojis obaveze u vidu rodjendana, podsetnika i ostalo. Da ne govorim da kod Nokie ukucas da ti tog i tog dana podseti na neciji rodjendan, upises njegovu godinu rodjenja i gotovo. Ovde toga jednostavno NEMA.
Znaci, ne sirim deinformacije, ne lupetam gluposti, a tebi ne bi skodilo malo elementarne kulture u ophodjenju sa ljudima. U najmanju ruku "dvostruko vise razmisljajte nego sto govorite ". NHF. EOD

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

kao prvo, ja u opste nisam ni rekao da ti lupas niti vidim da sam se na bilo koji nacin poneo ne vaspitano prema tebi, ako si stekao takav utisak zao mi je, e sad da na ovom forumu ima ljudi koji lupaju gluposti, ima, zao mi je ali to je istina, procesljaj malo temu u nazad i ostale delove foruma pa ces videti o cemu govorim

pusticju ti na PM link sa softverom pa mozda ce nesto da promeni, kolko se ja secam, dobiju se poboljsanja u zvuku, ako se ne varam i promene u kalendaru koje omogucavaju planiranje na nivou obaveza na sat

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Ovo je jedan od najkvalitetnijih telefona koji su na trzistu naravno u njegovoj cenovnoj grupi,
Odbijanje poziva moze na strelice a ovo za alarm nisam siguran jer ga nikad ne gasim

David Carevic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 19:02

Post od David Carevic »

Imam motorolu od pocetka .Trenutno posedujem v3x i prezadovoljan sam.Interesujeme neka naprednija aplikacija za slanje mejlova ,jer nisam zadovoljan radom beggija.sto se tice v3x u klasi nema bolja imao sam prilike da se sluzim sonijevim modelima k750i i w810i nisu joj ni do kolena.

speed
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 89
Pridružio se: Uto, 30. Maj 2006. 09:25

Post od speed »

Moze li pomoc, trebam uzeti ortaku ovaj model telefona, pa me zanima u Bg gde se ima kupiti za najmanju cifru, naravno pozeljno full pack i sa garancijom... Ocekujem pomoc na PM...Hvala unapred
Speed! Brzina je odlika velikih!
Pametan covek ne govori sve sto misli, ali misli sve sto govori!

alchemic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 26. Avg 2008. 16:56

Post od alchemic »

Brisao sam tastaturu alkoholom i sada mi ne radi. :(
Cak ni posle dvadesetak sati susenja. I osvetljenje tastature je delimicno nestalo. Ima li tome leka ili mi ne gine servis? :cry:
E da, da li se moze preko MPT pristupiti propustenim pozivima? Od tastera mi radi jedino off pa ne mogu da vidim propustene pozive.
zivot je alhemija

bozilione
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 19. Mar 2009. 05:07

Post od bozilione »

zanima me gde mogu da nadjem motorolu v3x za 40 e.. hitno :) Je l` mislite da moze da se nadje za 40-ak ?

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Pogledaj na link ima jedna bas za 40 evra http://www.mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi/4


8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

salenovisad
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 12. Dec 2009. 18:22

Tragicno fleshovanje V3x

Post od salenovisad »

Molim za pomoc da nekako vratim u zivot motorolu V3x.

Flesovao sam telefon i posle toga vise ne mogu da ga upalim.

Naime, uz pomoc RSD Lite v4.5.3. multi flash, pravo sam startovao
verziju R252211LD_U_85.9B.E5P_LP39_ed_Kolbada_vX_by_DGira.sbf i sve je proslo OK,
medjutim kada sam hteo da instalitam i dodatak: HeartlessMOD@V3X_V4_BL_0671.sbf, telefon vise nije mogao da se upali.

Sve sam uradio po uputstvu koje sam nasao na ovom forumu i sve je bilo OK dok
nisam instalirao ovaj dodatak.
Jel imate ideju kako da ga vratim u zivot, jer ga vise ni jedan program ne prepoznaje.

Kada ga pomocu USB-a prikljucim na komp upali se plava led dioda kao kada se puni baterija, a na kompu pise "USB Device Not Recognized", sto valjda znaci da je u njemu valjda ipak ostalo malo "zivota".

Probao sam da udjem i u flash mod (pritiskom na *, #, pa taster on-off) ali ne reaguje.
:shock: :o

V!ktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 06. Avg 2011. 20:43

Post od V!ktor »

ljudi moj telefon je crko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nece da puni a kad ga prikacim da puni puni ga samo da radi telefon (na minimalcu) i dalje ga nepuni!!! Ah, da.. Nekad kad ga prikacim na punjac on kaze da je prikljucen na usb , a kad ga prikljucim na usb nista. samo se cuje zvuk da je prikljucen na komp i nista... komp nista ne pokazuje. Ukupno sam ga nosio u 4 radnje i kazu da nemoze da se popravi!!!! Sad neznam koji telefon da uzmem do 100 evra. Nov ili polovan... Da li moze neko da mi pomogne?? Molim vas pomozite ispricacu detaljno sta sam radio....ja cu samo kopirati poruku od jednog clana...posto on nije dobio odgovor...pa se nadam da cu dobiti ja...hvala

Odgovori