SE k550 office podrska

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

SE k550 office podrska

Post od milanovic986 »

Hteo bi da na K550 presnimim neki program preko kog mogu da otvaram Word fajlove. Trazio sam na netu ali nisam nasao nista normalno. Cuo sam da moze da se upotrebi taj Java program od neke Nokije koja ima istu rezoluciju ekrana kao k550. Da li mozete da mi kazete koj je to model ili ako znate gde ima da se nadje original SE program?
NOKIA E7 User

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

Ja sam trazio i trazio ali nista,takodje posedujem k550i i za takvu aplikaciju nisam cuo! :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Ma moze od Nokije sto ima rezoluciju ekrana 176x220. Probacu da nadjem pa vam javljam sta sam uradio :)
NOKIA E7 User

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Ima neka java aplikacija Word office.. nesto tako. Davno sam je korstio na k750 samo en znam tacno kak ose zove.

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Ni ja ne znam tacan naziv ali valjda SE moze s tim aplikacijama da otvara samo Word fajlove. Na n70 moglo i excell i power point
NOKIA E7 User

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Naziv je Word :D
Jbg moze se samo otvoriti ali ne i editovati... Jedno je symbian i n70, a jedno java i k550 :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Pa znam.......... :dry: :dry: :dry: Ma zadovoljicu se time da samo pregledam fajlove. Ne moram bas da editujem na telefonu :)
NOKIA E7 User

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ovde ima full office paket. Čini mi se da može da otvari kraće fajlove kao što su .doc, .excell, .pdf....

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Hvala puno........... probacu ga danas pa cu da vam kazem utiske........ :) :) :) :) :) :) Bas mi je to falilo na ovom telefonu
NOKIA E7 User

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

Naso sam potpunu office podrsku ukljucujuci i editovanje naime ovaj paket sadrzi Microsoft Word,Excel,PDF,Rar i operu 8) 8)
Zato,ko voli nek izvoli http://rapidshare.com/files/144506923/O ... -.rar.html :) :)
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Milanokos, plašim se da ovaj Microsoft Word ne može nikako da učita pravi word fajl, kao oni sa kompa. Za to ti je potreban Doc viewer :wink:

sale987
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 04:00
Lokacija: Tuzla

Post od sale987 »

I moze ocitati word dokument samo ako je snimljen kao 2003document. mislim nemoze da ocitava dokument iz word offica 2007...
Moji mobovi: >> 1.nokia 3310, 2.Siemens MC60, 3.SE k700i, 4.SE W800i, 5.SE k800i, 6.SE k850 Now

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Milanokos, suština je da microsoft word uopšte ne radi posao za koji je zadužen, a to je rad sa word dokumentima. Ako je nekome potrebno da šalje i prima meilove preko moba svakako će zaobići ovu aplikaciju jer je tu npr. gmail, koji taj posao radi fenomenalno.

sale987, može li mala pomoć, u kom folderu treba smestiti .doc fajl da bi ga program prepoznao? :|

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

sale987, i offic 2007 nam nudi opciju da sacuvamo kao 2003dokument,kazi ti nama gde mi to da smestimo da bi sam program ocitao word ekstenziju :)

milann, ocigledno me nisi razumeo misleo sam na direktno slanje na komp a aplikacija ko aplikacija za istinu i nebi bila zanimljiva bez samog ocitavanja .doc extenzije tako da,sve je na sale-tu da nam docara putanju do tog foldera :roll:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Milanokos napisao: milann, ocigledno me nisi razumeo misleo sam na direktno slanje na komp..
Mislim da se opet ne razumemo, zar nije lakše pokrenuti Notes u Organizer, otkucati u njemu tekst i poslati ga direktno na komp preko blututa. Milsim da može i preko kabla, samo treba videti gde on smešta .txt preko moby-a..
Inače, nije mi jasno kako direktno na komp preko mail-a. Ti valjda moraš da imaš na kompu net, pa da se uloguješ na tvoj mail pa tek onda da skineš textualni fajl. Bojim se da se nikako ne raumemo... :unsure:

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

Misleo sam na sledece ispises u doticnoj aplikaciji text sacuvas i posaljes nekom na mail to je sve!!! :) :) :) :) :)
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Jesi li uspeo da nekom pošalješ mail na taj način? Ja se patim već pola sata da pošaljem i neće nikako, preko gmail-a pošalje za otprilike 10sec. :)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Milanokos, zašto bi koristio bilo koju app da bi ispisao i poslao neki text na mail - gmail app je dovoljan za to.
Ukoliko je potreban upload fajlova za slanje na mail (.pdf, .jpg, itd...) onda samo preko fabrički ugrađenog emailclient, kod mene to radi savršeno, zavisi od modela dumb fona. Takođe i "save file" pri dobijenom mejlu (gmail to ne može)
Za pregled (manjih) fajlova - DocViewer (Word, Excel, čita samo phonememory) i MobilePDF ili PDFViewer (.pdf, bez slika, čita obe memorije)
:wink:

tmedurec
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 13:02
Lokacija: Hrvatska

Post od tmedurec »

Milanokos kako da instaliram na mobitel ovu podršku za office koju si stavio na ''rapidshare''.
Skinuo sam taj paket ali neznam kako ga instalirati u mobitel?!
Hvala.

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

tmedurec, otpakuj rar dobices ceo paket offica u .jar formatu prebacis na mob npr. u Other folderu udjes u other folder izaberes aplikaciju i pretisnes Install sacekas da se operacija zavrsi udjes u applications nadjes doticnu aplikaciju to je to! :wink:
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

Odgovori