Nagradna igra iposao.com - Nokia N96 za Novu Godinu

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Nagradna igra iposao.com - Nokia N96 za Novu Godinu

Post od kalinicm »

Pokrećemo nagradnu igru za sve posetioce sajta iposao.com, više informacija na samom sajtu. Ovo je prvi u nizu ovakvih nagradnih igara.

Od Nove godine krećemo sa svakodnevnim dodeljivanjem mobilnih telefona Samsung, to je na dnevnom nivou, a imaćemo u kontinuitetu i skupe nagrade, tipa svake nedelje ili meseca.

Šta drugo da vam kažem nego srećno. ;)
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Jupi, ovo sam čekala... :D Velike pohvale za ideju o promociji sajta i privlačenje novih članova... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Mene samo zanima kojim sistemom ce se birati srecni dobitnik. Da li onim klasicnim "kompjuter sam izvlaci jedan od brojeva" ( posto smo svi mi na kraju krajeva neki niz brojeva) ili nekim drugim? :roll:
A ideja o promociji sajta je vise nego dobra, veoma primamljiva pa sve i da se ljudi registruju i otave samo jedan post i nikad vise da se ne pojave sto to istovremeno moze biti i mac sa dve ostrice al' verujem da ce neko vec paziti i na takve "clanove"

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Da, kompjuter će nasumice izabrati dobitnika iz liste. Mislimo da imamo kvalitetan proizvod, koji treba ljudi da vide i probaju kako funkcioniše. U svakom slučaju, biće to nagradna igra sa relativno malo učesnika u odnosu na slične nagradne igre, što znači velike šanse za dobitak.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Lepo je to cuti i znati :) A sto se tice samog sajta... Vise je nego kvalitetan, nisam imao previse vremena da ga detaljno pregledam ali ovo sto sam video je odlicno odradjeno. Sve pohvale.

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Ne mogu da se suzdrzim i da ne pitam,,,, jel postoji neki nacin da se prislihta kompu, da slucajno ispadne moj broj :wink: ..
Svi dogovori na pp
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Sve je u rukama kompjutera koji će nasumično izvući dobitnika, sve dalje od toga neće da može ;).
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

sad kad dragi nam kompjuter napise ime kalinicm :D :D
Stvarno odlicna ideja, i za nagradnu igru, a i za sajt.... Mislim da ce resiti mnoge probleme.
Nokia E71... Elegant, but deadly

swaddingclothes
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 10. Avg 2008. 22:44

Post od swaddingclothes »

Super vam je taj novi sajt, jedino sto bi moglo da bude malo vise poslodavaca... Ali 'ajde, uzdam se u to da je sajt jos nov, da tek treba da se procuje za njega. :) Mada ne sumnjam u to, s obzirom da je mob.svet jedan od najposecenijih sajtova u Srbiji i da ste bas na njemu okacili reklamu za poslove. :wink:

Odgovori