Sony Ericsson u 2009. i glasine o novim telefonima.

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Sony Ericsson u 2009. i glasine o novim telefonima.

Post od MilančeBGD »

Pa krenuo je CES i evo nesto novo od SE :)

The new Sony Ericsson C510 is dubbed as the most affordable Cyber-shot to date - it has a 3 megapixel camera, imaging shortcuts and Face detection plus Smile Shutter. The Sony Ericsson C905 is also getting the Smile Shutter treatment via a software update that should be available somewhere in February 2009. A new color version for the 8 megapixel C905 is also made available for the ladies.
The Sony Ericsson C510 Cyber-shot has a 2.2-inch QVGA scratch-resistant display, quad-band GSM support plus tri-band UMTS/HSPA connectivity. On board there's an accelerometer for auto screen rotation and motion gaming plus an M2 memory card slot and stereo Bluetooth. Threaded SMS/MMS (conversation style messaging) is among the latest Sony Ericsson features that's also on board the C510.
The C510 metallic-looking body has a 12.5mm of thickness and the sliding camera cover makes a bold statement about its imaging capabilities.

SlikaSlikaSlika

Sony Ericsson C510
Meant as an affordable cameraphone, the Sony Ericsson C510 has a 3 megapixel auto focus camera with Face detection and Smile shutter. There's no xenon flash as you might have guessed it (only a LED one) and you can get geotagging but only by cell triangulation, as there's no actual GPS receiver in there.
The Sony Ericsson C510 Cyber-shot will be available Q1 2009 in Future Black and Radiation Silver.


Izvor:GSMarena

Izmenio Akki...

tema za 2008... viewtopic.php?t=13869&start=0
Poslednja izmena od MilančeBGD u Pet, 09. Jan 2009. 20:17, izmenjeno 1 put ukupno.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

The Sony Ericsson W508 is a Walkman clamshell that comes with eight interchangeable StyleUp covers (one extra cover included in the retail pack) plus the well-known Walkman features such as external music keys, Shake control, SenseMe and TrackID. The built-in accelerometer also allows for screen auto rotation and motion gaming.
Additionally, the nice looking W508 comes with Gesture control much like the Sony Ericsson W380. Gesture control allows you to mute calls or silence the wake-up alarm with a wave of your hand.

SlikaSlika

The Sony Ericsson W508 has a 2.2-inch QVGA main display plus a monochromatic scratch-resistant 1.1-inch external OLED one with a resolution of 128 x 36 pixels. The device is also supposed to offer 24 hours of constant music playback. Threaded SMS/MMS (conversation style messaging) is also included as with all other Sony Ericsson phones announced today.
A 3.2 megapixel fixed focus camera, quad-band GSM support, HSDPA, FM radio with RDS and 1GB M2 card completes the Sony Ericsson W508 spec sheet.

The Sony Ericsson W508 is expected to hit the market from Q2 2009 in both Metal Grey and Poetic White color versions. In either version it will have one extra Style-Up cover in one of eight the available colors: Sunny Orange, Forest Green, Architectural Purple, Mysterious Graffiti, Midnight Summer, Splashed Art, Radial Blue or Street Hip-hop.


Sony Ericsson W715

The Sony Ericsson W715 Walkman phone is practically identical to the Sony Ericsson G705 that we already reviewed. Wi-Fi (with DLNA), GPS receiver, a 3 megapixel snapper with geotagging and an accelerometer that allows for auto screen rotation and motion gaming are its main selling points

SlikaSlika
Additionally, the W715 is loaded with Walkman goodies such as the latest Walkman music player, TrackID, SenseMe and Shake control. Threaded SMS/MMS (conversation style messaging) is among the latest Sony Ericsson features that's also on board the W715.
As we already said, the Sony Ericsson W715 is made exclusively for Vodafone and uses their turn-by-turn navigation solution called Vodafone Find&Go (as well as Google Maps).
The Sony Ericsson W715 has quad-band GSM/GPRS/EDGE support plus dual-band UMTS/HSPA 9100/1200 connectivity.

The Vodafone exclusive Sony Ericsson W715 will be available in Galactic Black and Luxury Silver. Country availability is yet to be announced.


Izvor:GSMarena
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

Sta sve nece da izmisle.A meni to kad je trebalo pre 3 godine,toga svega ni od korova :dry: .Valjda cu i ja da se docepam takvog nekog telefona u buducnosti.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

zna li neko onaj link sa testom x1 i to sive verzije gde je ceo video stavljen i ono tipa gde na istom piše ono kao kamera 3.2mpx pa se onda kao slika izoštri pa piše sa autofokusom itd...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Mnogo lepo izgleda ovaj C510,jedva cekam da vidim kako ce izgledai u crnoj varijanti.Ako neko naleti na fotke nek postuje ovde.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Wicker Man, >>OVDE<<, >>OVDE<< i >>OVDE (potrebna registracija)<< , mozes videti dosta odlicnih live slika C510! :wink:

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Wooow,hvala McLaren F1, telefon izgleda fantasticno,utegnuto a i tanak je.Mnogo mi je lepsi crni,mada kada bi mi neko poklonio i sivi ne bih se bunio. :)
Zaista lep potez SE.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Wicker Man, nema na cemu! :wink:
Evo >>OVDE<< mozes da vidis i kako radi smile shutter na C510! :wink:
Malo je jezivo! :D :wink:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

>>OVDE<< mozete videti neke slike koje su slikane sa C510 (pri dnu strane)! :wink:
Slike su odlicne! :)
Btw, ne bi bilo lose da ova tema ode u sticky s obzirom da ce biti poprilicno "aktivna" ove godine! :) ;)

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Uh,ovom telefonu predvidjam svetlu buducnost (pazi proroka :D )
Samo cini li se vama da su ove fotke napravljene sa C510 malo mutne?Mislim da to moze mnogo bolje.
Btw McLaren F1, Hvala jos jednom na trudu da nas informises u vezi datog modela. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Wicker Man, nema na cemu, kao i uvek! :wink:
Pa pazi, s obzirom da je ovo prva verzija sw-a, ocekujem da ce biti jos bolje, al za sam pocetak uopste nije lose! :wink:

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Nadam se nekom SE monobloku kao E71 ali puste zelje pusti snovi ... Izgleda da je SE zatvorio rupu kroz koje su curile informacije, jer sve je manje i manje glasina na netu :D ... I koliko sam uspjeo da shvatim Sony nece da da PlayStation brend da ga SE koristi :|
HTC M8Q HTC 10

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Sviđa mi se ovaj C510. Nadam se samo da neće biti preskup. Trebalo bi da bude neki mid-range, ako se ne varam?

McLaren F1, još 11 i nešto sati, pa ćeš moći da penzionišeš taj MP4-23 i zameniš ga jednim novim MP4-24. :D

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

McLaren F1 napisao:Wicker Man,...Pa pazi, s obzirom da je ovo prva verzija sw-a, ocekujem da ce biti jos bolje...
Da i ja na to racunam,uvek ima mesta za poboljsanja.
Inace mislim da ce pocetna cena biti oko 350 evra,ne bi trebalo vise.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

350e bi bilo previse za ovaj telefon.. Nije nista posebno, postoji vec hiljadu takvih telefona, a i taj dizajn, vise ja svakome muka od njega :)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Wicker Man, mislim da si malo preterao sa pocetnom cenom (ipak ima samo 3mpx kameru)...
Moja prognoza je da ce biti oko 250e,jer c902 sa 5mpx je oko 300,dok je c905 oko 400e...
D500&E71

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Motoman, loki13, Eh,ja bi voleo da nisam u pravu.ali eto videcete da sigurno nece biti ispod 300.Govorimo o pocetnoj,znaci mozda bude malo visa i onda krene neki nagli pad i da se zadrzi na 250 otprilike.A ako cemo iskreno i 250 je mnogo ali eto.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Mnogo. Ja bih dao 200 maksimum. Ne vidim ništa revolucionarno na njemu.

Izgleda mi kao unapređeni K530

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Post od geza »

Ja sam na nekom sajtu (ne mogu da se setim tacno kom :( ) procitao da je cena malo veca od T700. Inace je moj favorit za kupovinu ;)
Edit: http://www.dustin.se/pd_5010206572.aspx

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

geza, pa taman je to nekih 250 e,jer je t700 bio oko 230e,a sad je malko iznad 200e...
Wicker Man, sto bi nas narod rekao(a i Zeljko Samardzic:lol: :lol: ),zivi bili pa videli!
D500&E71

Odgovori