W810

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
anitahoyun
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 17. Dec 2008. 01:16

Post od anitahoyun »

Jel zna neko gde da kupim poklopac za memorijsku karticu? Ruzno izgleda ovako bez poklopca a i ispada mi kartica stalno??? :smutny:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

anitahoyun, mislim da nigde ne mozes da kupis poklopac od memorijske kartice, vec ces morati da promenis celu masku! :roll: :wink:
Jedino mi je malo cudno kako ti ispada kartica. Probaj da je malo jace pritisnes dok ne cujes "klik", i tada bi trebalo da je "uglavljena", tj. ne bi trebalo vise da ti ispada! :wink:

lala
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 02. Sep 2007. 17:59

Post od lala »

Da li neko mozda zna gde mogu da kupim masku original za ovaj fon??? U nekoliko radnja sam bio i svi mi nude masku za 1500din al mislim da nisu org. jer nisu u kutiji za sony ericsson nego u nekoj kesici !!! Unapred Hvala

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

lala, mislim da ces teze naci original masku za taj telefon,jer ipak ima mu leta!
Ali pogledaj (ili se raspitaj) u Delta city-ju u SE store...mozda mogu oni da ti je nabave (ali ce te kostati jedno 2 ili 3 x vise od 1.500din)
D500&E71

djape48
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 185
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 13:19

Post od djape48 »

Da li w810 podrzava 8GB mem. kartice? Nasao sam m2 u Telenoru (sa adapterom za MMS Duo Pro naravno), pa ne bih da dajem pare dok ne saznam ovo. Bio bih zahvalan ako neko moze da da 100% pouzdan odgovor
w810 + 8GB

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

POMOC!!

nije da sam lenj vec povredjen pa ne mogu da setam gradom i trazim..treba mi neka kinska shit maska za male pare sa tastaturom..

zna li neko gde ima i po kojoj ceni? tastatura mi je najbitnija jer mi je samo ona izlizana a maska je ok, mada kada menjam to da promenim sve...

gledao sam u depou i tako ali nije bilo...imaju neke prastare maske a ove nemaju . .

PLIZ za pomoc!!! hvala
Even a clock that does not work is right twice a day

lala
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 02. Sep 2007. 17:59

Post od lala »

Moze neko da mi kaze kako mogu da update-ujem softver ali tel je iz telenora da imam one fleash teme itd hvala unapred

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Nije me bilo neko vreme pa nisam u toku (a i o CID50 se nikad nije nešto puno pisalo) pa bih postavio par pitanja (konkretno, o W810 CID50 RED)

1) Da li se može PATCH-ovati i čime?
2) Da li se može čitati FS i čime?

Hvala unapred!
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

rixxon, welcome back! :wink:

1. CID50 se ne može patchovati(ako se ne varam o ovome je bilo reči na forumu)
2. Mislim da se FS može čitati, probaj sa XS++ :wink:

Pozdrav! :wink:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Nikola031 napisao: ... Mislim da se FS može čitati, probaj sa XS++ ...
Može samo UPLOAD i DELETE (što je u principu sasvim dovoljno) ali pečovanje... Izgleda da stvarno ne može :smutny:

Thanks, anyway :)
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

rixxon, ako imas paypal mozes da prebacis CID na 49 uz pomoc programa D-Ultimate Unlocker, cena je 15 evra. ;)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Rešio problem (ustvari, pečovanje mi nije ni trebalo, pošto je telefon regularno otključan, u šta sam se prethodno uverio pomoću SETool-a). A pečovanje ide isto kao kod db2020/cid53 (pomoću EXECUTOR-a).

EDIT: Ma ide vraga. Tako piše, ali nešto tu ne funkcioniše... :uhuh:
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

moonwalker80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 00:07

Post od moonwalker80 »

Imam jedan problem sa w810i. Nije koriscen jedno 6 meseci, za to vreme se baterija ispraznila i moguce da je izgubila onaj startni napon recimo, tako da sada kada pokusam da upalim telefon on mi blicka onom crvenom lampicom na vrhu i signalizira da je baterija prazna, i pritom nece da krene da puni bateriju znaci kad ga zakacim na punjac nista se ne desava. E sad mu ja ubacim drugu bateriju koja je puna i ispravna medjutim kad pokusam da ga upalim on samo zasvetli ekranom i odmah se ugasi, i nece ponovo da se puni kao i sa prethodnom baterijom, znaci samo zasvetli jedared ekranom i onda je mrtav posle toga. Izvadim bateriju ubacim ponovo on opet samo zasvetli i posle toga nista. Zna li neko sta mu je i kako da ga ozivim, tj da ga nateram da se upali da bih mogo da ga flesujem ili tako nesto u slucaju da je softver pobrljavio? Ima li neko neki predlog sta da radim?
Hvala unapred.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Skines kulankendi, cekiras update EROM i uradis update EROMa ;) Ako ti trazi user/pass kucas kulankendi ;)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

moonwalker80
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 29. Mar 2008. 00:07

Post od moonwalker80 »

MilančeBGD, Hvala na respons-u, medjutim kulankendi nije hteo da odradi stvar jer kaze da ne podrzava db2010, mozda sam trebao nekom starijom verzijom da pokusam. Ali resao sam problem sa XS++, i to cak nisam morao ni da updejtujem nista samo sam uradio backup i on ozive :-)
Ali sad me zanima kako da mu menjam teme, tj kako da stavljam ove flash t
Hvala jos jedared.

Dexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 15:52

Post od Dexy »

Imam problem sa ubacivanjem acoustic drajvera. Kada pokusam da zamenim drajver XS++ zablokira, dok pri ubacivanju cam drajvera i flash menija nema problema. Da li neko zna u cemu je problem?
Hvala unapred.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Dexy, jesi probao na drugom kompu? Meni mirise na to da je do kompjutera, a zasto je to tako nemam pojma. :)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Dexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 15:52

Post od Dexy »

Nikola031, probao sam na drugom kompjuteru i isto se dešava. Da nije možda do softvera,da li bi flešovanje pomoglo?

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Dexy, mozda je do verzije xs++, jesi probao sa drugom verzijom ili nekim drugim programom ?
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Dexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 15:52

Post od Dexy »

Nikola031, koristio sam XS++ 3.1, jedino da probam neku drugu verziju XS,a sa kojim drugim programom bih to mogao da uradim?

Odgovori