Motorola ZN5

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Motorola ZN5

Post od milann »

Slika

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Announced 2008, June
Status Coming soon
Size Dimensions 118 x 50.5 x 12-16 mm
Weight 114 g
Display Type TFT, 256K colors
Size 240 x 320 pixels, 2.4 inches
- Touch-sensitive keypad
Ringtones Type Polyphonic
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook 2000 entries, Photocall
Call records 20 dialed, 20 received, 20 missed calls
Card slot microSD (TransFlash), up to 4 GB
- 350 MB internal memory
- Freescale 500 MHz CPU
Data GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE Class 12
3G No
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/i
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0
Features OS Linux
Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Yes
Colors Grey
Camera 5 MP, 2560х1920 pixels, autofocus, xenon flash, video (15fps)
- Java MIDP 2.0
- MP3/WMA/eAAC+ player
- CrystalTalk Technology
- 3.5mm standard audio jack
- FM radio
- Organizer
- Built-in handsfree
- Voice dial
- Voice memo
Battery Standard battery, Li-Ion 950 mAh
Stand-by Up to 580 h
Talk time Up to 9 h 30 min

-Izvor-

Izgleda da je Motorola počela polako da se budi :)
-evo i review za navedeni model.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

looks cool .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

vigard
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 18:05

Post od vigard »

Slika

Zaista dobar!!!
Ne znam kada cemo imati priliku ovde da ga kupimo?! :chytry:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Po specifikaciji je odlican tel,stand by je fantastican mislim da to prvenstveno duguje linux-u. Bice interesantno videti cenu ovog tel,morao bi da bude jeftiniji od N82 I k850 inace nista od popularnosti bar u Evropi. U kameru ne sumnjam,ipak ime Kodak nesto znaci...
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Dal neko ima ovaj model. Interesuju me nako.. iskustva i kako se drzi. Zna sve na papiru al eto.. praksa me interesuje.

Jos uvek ne mogu da verujem da ima 500mhz procesor. Predpostavljam zbog obrade slika i onog "programčića" sto ih odma edituje.. ipak mu je kamera glavni adut i trenutno slagao se neko ili ne, ima najbolju kameru na trzistu. Veleo bi ga imat kao sekundarni telefon.. (a ni primarni jos nije legao :D)

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Nov tel je oko 200 jura, baterija drzi oko 2 dana maltretiranja sa skoro non-stop ukljucenim blututom, jako brz i jako dobra kamera.
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

tnx na infu :)

..::Bobby::..
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2009. 01:58

Post od ..::Bobby::.. »

200e?! juuu pa to je jako zanimljivo onda za razmatranje...znaci ima najbolju kameru od svih 5mpx ili? aaa ima i xenon :P

bloodnick
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 24. Dec 2007. 06:27

Post od bloodnick »

Da li zna neko gde moze da se kupi ovaj tel? :blinky: Ako ga neko ima za prodaju neka mi ostavi poruku na private.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

moje misljenje je da motorola moze slobodno da eksperimentise malo sa nekim novim dizajnom jer meni svaka motorola lici na predhodnu(ili na neki predhodni model) .Super je sto su ubacili dobar OS brz procesor GPS -WiFi -kamera ali dizajn mi je totalno odbojan. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Danas sam uporedjivao slike ove motorole i N82, ZN5 pravi bolje slike a i mnogo brze fokusira i brze zapamti sliku.
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Nista posebno,nema 3G,dimenzije nisu male,izgled odbojan,ima svojih prednosti,procesor,memorija,kamera, (ako je dobar i video zapis).Nece biti popularan,osim ako cena bude odlucujuci faktor(ispod 200 e).
LG G2 Black,16GB

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Je l' ga ima u Srbiji ?
Nokia 5800XM

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Sinoć sam ga vidio!!! Tetkina prijateljica ga je kupila polovnog, a našla ga je tako što se nekoj ženi koja ga je dobila iz inozemstva nije svidjela, pa ju je dala u servis da je prodaju. Izgleda taaaako dobro da to boli!!! Nisam mogao da je čačkam, bilo me sramota jer ženu vidim prvi put u životu :oops: A mnogo mi je žao :smutny: Platila ju je polovnu 280€! Malko skupo, ali ne previše...
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

E ljudi bas sam se nalozio na ovaj fon i jos sam nasao neke prihvatljive ponude na ebay-u ali nemam nikakva iskustva sa time. Npr. koliko ce me kostati shiping iz USA, recimo, i takve stvari... Aj ako je neko uhodan u te stvari nek slobodno pusti poruku na pp.

Izvinjavam se ako sam 'omasio temu i molim da se poruka prebaci gde joj je mesto ako joj nije ovde.

Hvala

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Telefon zaista izgleda fino . . . (Motorola se digla iz mrtvih) ali ovo sto ima Linux ne zalecite se puno :disgust: Ne zaboravite da sam ja imao motorolu Z6 sa Linuxom i da sam se smorio jer le telefon kao dump phone :| Ovaj telefon je napravljen da bude cool da izgleda cool da ima cool kameru i mozda cool zvuk. I nista vise . . . . sto znaci da ga je motorola izbacila da napravi konkurenciju drugima zbog kamere, a kamera mu ima jako dobre fukncije :)
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

skycouldfall
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 16. Okt 2008. 17:41
Lokacija: Ispred monitora

Post od skycouldfall »

pa ne bih bas rekao da su Mot Linux telefoni dumb. Ja na svojoj staroj E2 imam svasta nesto. Samo treba naci na internet-u. Ima dosta software-a, kad moze cak SNES emulator, DOS cak su uspeli da mu stave i Win 3.11, stvarno mislim da to nije dumb phone. Naravno mislim na modovan software.

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

telefon je stvarno ekstra s obzirom da je jedva nesto losiji od n82(kako se uzme u nekim stvarima i bolji)a jeftiniji 90 evra-po ceni gledano to su dva telefona razlicite klase a po upotrebljivosti cak n82 i gubi u pojedinim segmentima. Ima da se kupi za 195 evra na jednom sajtu sam to video ali pretpostavljam da moze i jeftinije da se nadje(za nekih 170 evra) sto je za telefon sa wifi jakom baterijom 5mp kamerom odlicnog kvaliteta prosto fenomenalno i mozda trenutni bestbuy

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Imam 6220c,i iskreno nisam bas zadovoljan,prvo kvalitetom izrade,drugo kamerom,koja je poenta xenona,ako telefon ne moze da da odradi focus u mraku kako treba, pa sve ispadne mutno...elem imam varijantu da zamenim za ovu motorolu,imao sam motorole i ova mi zvuci kao cool zamena za 6220c,Njokiju sam uzeo zbog navigacije pre svega,ali zanemaricu to zbog baterije koja spoji dva dana,plastike koja je kao sa nekog anycool,i kamere koja ne odradjuje svoj posao kako treba...
Po svim komentarima,kako na ovom sajtu tako i mnogim drugim,vidim da je kvalitet izrade veoma dobar,baterija prilicno dobra,e sad one slike sa nekih sajtova koje su uradjene ovim telefonom mi nisu merodavne...ako ima neko od korisnika ove motorole da me uputi malo...PS:izvinjavam se na opsirnom postu,samo sam mislio da treba da objasnim situaciju... :wink:

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Odlican telefon a kvalitet slike mnogo zavisi i od software-a koji ima u ZN5 ja sam mom zamenio software i sad ima mnogo bolje slike,xenon blic odradjuje posao kao i kod fotoaparata sa isto toliko piksela

Odgovori