Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ja nism cuo za takav program,mada bi to bilo korisno kada bi unapred mogao da se postavi ciljni folder gde ce se snimiti taj fajl koji se prima
Note IV N9100 dual

beban_masinac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 08:13

Post od beban_masinac »

da li postoji neki brojac za sms?nesto tipa sms counter...
mene konkretno zanima za nokiu e51... al kontam da je za sve simbijane isto ;)

poz

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Probaj da nadjes SMS Counter (tako se zove program) .

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Citao sam na pocetnim stranicama da je Griffon file mamager odlican. Nasao sam ga na netu ali nemogu da ga instaliram, ispise mi 'not suported'. Da li neko zna gde se moze skinuti ispravan program? Koristim n82.
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja sam ga svojevremeno instalirao, i jos brze deinstalirao. Program je tesko djubre, a radi samo na preFP1 telefonima. Zamisljen je odlicno, ali izvedba programa je kriminalna. A inache i mene je privukao Norton Commander interfejs :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

da li moze neko da mi kaze neki dobar Anti-Virus za fon posto sam nedavno morao da uradim hard reset fona zbog virusa pa sam sve slike itd. oobrisao i ako moze sajt sa koga da ga skinem (PP)
Poslednja izmena od Cooomi u Uto, 21. Apr 2009. 02:43, izmenjeno 1 put ukupno.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Imas par njih ali cini mi se da nisu freeware npr. kaspersky mobile security,norton smart security,netquin.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

Psle hard reseta mi se obrisao pyton pa sada me zanima gde mogu da ga nadjem... da li neko moze da mi pomogne???

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Cooomi da nadjes instalaciju ili sta ??? Link za instalaciju mogu da ti dam ako na to mislis...Kad samo vec kod pythona mene interesuje kako funkcionisu programi koju su njemu namenjeni.Instaliram ih ali nikako nemogu da ih pokrenem...Jer trebam iz pythona da ih pokrenem ili sta???Bilo bi lepo kad bi mi neko ustedeo malo googlaNJA. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Poznajem programski jezik Python,ali nikada nisam ga instalirao na telefon,pa je li moze neko objasnjenje, zasto ga instalirate?Da li ga koristite za pisanje koda ili kao "podlogu" za neke igre i aplikacije?
Hvala

PS Cooomi, Python za phone mozes naci na sajtovima zemlje za koju mi smatramo da je bratska,inace nije Grcka.Nadam se da razumes. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Mares
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 26. Avg 2009. 00:44

Post od Mares »

E poz, pre neki dan sam pazario nokiu e71 i imam jedan problem

Problem je da pri instalaciji mini opere na e71, instalacija zabode na nekih 90% i tako ostane ...

naime juche sam prvi put hteo da instaliram mini operu na mob (preko pc suitea) i nakon shto se instalacija skoro zavrshila, iskochio mi je neki error koliko se secam spomenuo je neki certificate ... i posle toga installation faild ...nakon toga sam hteo ponovo da pokrenem instalaciju, tj. da se overwrituje medjutim kada to pokusham pc suite izbaci poruku da je installer vec pokrenut i da treba da dovrshim postojecu instalaciju a na telefonu se nishta ne deshava...

kada resetujem fon (upalim/ugasim) tada mogu ponovo da pokrenem instalaciju preko pcu suitea (ili direktno sa moba nakon shto prekopiram .jar fajl na mob) i desi se da instalacioni progress bar isto zabode na nekih 90% i tako stoji do mile volje ... nikakvu poruku ne izbacuje, i mogu samo na crvenu slushalicu da zatvorim instalaciju nakon chega ako hocu da udjem u meni mob se totalno uspori tako da moram opet da ga ugasim pa upalim ...

s obzirom da mi je ovo prvi symbian nisam skroz upoznat kako on radi ali sam chitao neshto o tim sertifikatima i pomeranjem datuma u napred i nazad ... probao sam da vratim godinu na 2008. i unapred na 2010. pa da onda instaliram mejdutim isto se desi...


verzija firmwarea je 100.07.76

zna neko kako ovo da reshim?

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Zanima me koja je najbolja app za kontrolu WINAMP-a preko bluetooth-a ili usb-a za 6630?Treba mi takva app zato što me mrzi da stalno dolazim do kompa,a stalno slušam ziq... :D
w950

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Uzeo sam 1GB Transcend i za sada lepo šljaka 8) E sad,zanima me koju mi app preporučujete za 6630?Bitan mi je kvalitet zvuka i da ima eq i to je to... :)
w950

mare_pg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 01. Mar 2007. 16:01

Post od mare_pg »

Zna li ko kako da promenim face odnosno likove u ovom programu za telefon. inace ja imam n70 nokiu na kojoj mi je istaliran ovaj extra po meni program...imam samo onog dosadnog hrcka kao mogucnost faca za snimanje govora///program je extra ali ja bi volio da ubacim sto vise razlicitih faca u ovaj program al ne umem nikako a na netu ne mogu da nadjem nigde...PS: probao sam da na aplikaciji dodam neke nove face ali mi sve ide ok i kad ocu da skinem facu na tel mi se pokaze error da ne moze da skine a imam kredita i tel nema nikakvih bagova i radi extra bas kao i taj program ali na zalost imam samo mogucnost jedne face ...
A evo i slike programa da bi sve bilo jasnije !
http://www.jamba.it/storage/view/546/7/ ... ging73.jpg

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Koja je najbolja app za slušanje radio programa preko interneta?...Ja imam LCG JUKEBOX 2.30 , ali nikako neće da se konektuje...Treba mi taj program zato što volim da slušam TOP FM , i često sam u Beogradu , ali 6630 nema fm , pa mi treba app, samo ukucam ip i to je to...Hvala unapred... :)
w950

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Dali je moguce na n79 uz pomoc programa X-plore haci teme i obrisati ih jer ovako nikako nemogu.Menadzer app od kada sam ubacio zadnju verziju softvera se ne otvara.

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

naravno da je moguce ali tel mora biti hacknut da bi imao pristup privata folderu

danas kisa pada a sutra ce da sija sunce :P
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

fxgt hak je uradjen ali kroz hello-ox private folder se nevidi,vide se folderi koji se vide i kroz menadzer datoteka.Ajde da pitam dali postoji program kroz koji sa moze promeneti redosled dugmeta prilikom otkljucavanja,na primer da se pritisnu tasteri 123 a ne kao ovo fabricko otkljucavanje.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Deksi, ako koristis x-plore onda pritisnes 0 i tamo ti se otvori configuracija, zatim obelezis prva 4 kvadratica i onda ce se videti i private folder :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

wucinac hvala to sam uradio i nasao private folder.Ja imam informaciju da su teme u folderu private pa zatim u otvorim folder 10207114 pa import i sad nadalje ih nema teme po nazivu nego kao themepackage.skin 51.64 kb.i tako redom jedno desetak foldera sa slicnim podacima,ajde pomozimi ako se tu negde kako ih mogu naci mogu naci.

Odgovori