Ne mogu da upalim 6600

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
nik86
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 12. Sep 2005. 10:25

Ne mogu da upalim 6600

Post od nik86 »

Pre nekoliko dana desila mi se sledeca situacija.Ugasio sam fon jer je nesto zablokirao(desavalo se i ranije)i od tada ne mogu da ga upalim.Kad pritisnem dugme za paljenje ponasa se normalno prvih 5 sekundi dok ispise NOKIA a kada treba da podigne sistem on se kako mi se cini samo restartuje i tako ponovo sve dok mu ne izvadim bateriju.A onda opet isto.Pitam se sta bi to moglo biti i da li je moguca popravka?

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Popravka je sigurno muguća...a to je fleš :wink: Odnesi u neki preporučeni servis, odradiće ti flaš i biće sve ok :wink: :)

iggymydoom
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pon, 18. Jul 2005. 23:48
Lokacija: cuprija
Kontakt:

Post od iggymydoom »

Hm :D ..... o tome imas na svaki 5 post !!! Bas sam ja imao dva takva problema pre neki dan i morao sam da ga fleshujem :( !!! Ali pobaj da formatirash telefon ovako , drzi istovremeno * , 3 , zelenu slusalicu i upali telefon ,ta 3 tastera nemoj da pushtash dok ti na telefonu ne izadje Formating... ( ako ti uopshte izadje ) ili tako nesto !!! Ako ti to ne uspe ustekaj kintu pa u prvi servis na flesh !!! :D :lol:

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Nik,isti sluchaj sam imao sa Samsungom....ali meni flash nije pomogao,morao sam softwer da promenim ! I Onda je sve radelo...a puko sam 20€ !

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

iggymydoom napisao:drzi istovremeno * , 3 , zelenu slusalicu i upali telefon, ta 3 tastera nemoj da pushtash dok ti na telefonu ne izadje Formating...
Treba držati sva četiri tastera dok se ne pojavi format... ;)

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

meni se to desavalo da mi stigne ,,paljenje,, samo do nokia, i posle toga nista,i problem sam,koliko se sjecas,resio formatom tela,ne flesom,tako da se je slazem sa formatom tela.ipak je bolje da to pokusa da odradi sam,pa ako ne upali da ga nosi u servis,nego da ga odma nosi i da kintu,bolje prvo sam,znam da nisam rekao nista novo ovim postom ali eto,ako ne skodi koristi:)))) :D :D :lol: :)
ne moze da skodi!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Desilo mi se to sa 6600 jednom i mislim da format ne pomaze,tako da ti ne gine flash telefona tako da ga odnesi u servis.... :roll: 8)

Odgovori