ZTE Blade

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

pojavio se i u bugarskoj http://www.globul.bg/eng/promotion.html?id=3962
kada ce nasi operateri da se opamete i da naprave bum kao vip sa droidom zte racer ili mts sa prvom promocijom huawei 8110.
android ili wp8 ?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Nasi ce tesko ikada da se opamete :D .

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

jel' ima neko broj/kontakt nekoga ko sad ima ovaj fon na prodaju da mi baci pp? veliko hvala unapred.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Sad tek videh temu za ZTE Blade :)
Ja sam evo nedelju dana ponosni vlasnik ovog telefoncica, od kako se pojavio zapao mi je za oko ali nije imao ko da mi ga donese u SRB, onda kad je mogao onda je bila ona nestasica i u UK i u CH.
Ali uspeo sam da ga nabavim u CH, cena 119 CHF + 5CHF za karticu, sto izadje oko 98e.

U CH se prodaje Gen1 sa Android 2.1, sa TFT ekranom, 512MB RAM i 3mp. Kvalitet telefona je odlican, nema nikakvog skrpanja, lufta...
Ekran me je odusevio, stvarno nemam sta da kazem :)
Zvuk preko zvucnika je odlican, preko slusalica standardno za Android telefone, mnogo bolje se cuje uz kombinaciju EQ i Winamp-a.
Iako sam se "oprostio" od kamere (znaju stariji forumasi da volim fotografiju :) ) moram reci da je kamera sasvim pristojna, po danu bi mogla da parira k800i :)

Posle 10ak minuta koriscena pao je root i otkljucavanje, i sa 2.1 koji je dosao sa naravno dosta Orange gluposti sam izdrzao jedan dan :D Baterija me je stvarno dobro sluzila taj jedan dan.
Onda sam digao na Gen2 i nabacio CM7 2.3.4, iako se mnogi zale ja stvarno nisam primetio neke ozbiljne probleme sa CM7 (cak je telefon bio mnogo zivahniji) sve dok nije doslo vreme za spavanje...
Dok je bio u sleep, jedno 9h baterija je otisla skoro -40%, i samo mi se 2 puta zamrzao pa sam moram da vadim bateriju, restart mi se jos nijedan nije desio. Treba uloviti sad neki dobar nightly build...

lesa0208, koji imas ROM sad na tvom Blade-u?? :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

MilančeBGD, pa ja cm7 n77 za sada i radi mi sta znam nisam imao za sada nikakvih problema. Inace to sto ti baterija ode ne znam na kojoj verziji si ti sada? Imas sa nekim problem da ti phone tj dialer skida pateriju ne gasi se nego imas zvuk u zvucniku stalno kao susti to sam ja imao sa cm stable 7.0.3 al sa ovim sada nemam. Sa n77 sam imao samo jedan restart posle gapps-a i to je sve jos ni jedno zamrzavanje 2 dana ga koristim i evo ga danas prvo punjenje jer sam ga ubio sa wifi. Uglavnom probran n77 bez ikakvog fix-a samo njega ubaci. Inace meni krcka pozadi telefon otvorio sam ga jedno 50 puta i krcka, takodje me nervira sto ne mogu svi proizvodjaci sa karticama da prihvate app2sd neki problem ima blade sa time al meni ne treba jaca od 2gb ona sto je dosla uz njega.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ja koristim swedish spring rls5 dok cm7 ne prelezi sve decje bolesti i moram da kazem da sam prezadovoljan. neke stvarcice tipa one click 2g/2g toggle, lock animation i jos neke sitnice su mi nedeostajale kad sam batalio cm7 ali za ovakvu stabilnost je svakako vredelo.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

darkado, probaj n94+gps fix ja nju sada koristim i radi lepo bez problema, ne znam koju si ti verziju koristio al ova radi sasvim lepo.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ne secam se tacno, neki koji je bio aktuelan pre cirka mesec dana. hvala na preporuci ali mislim da cu jos malo sacekati neki stable release.
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Evo dobre informacije za ljude koji imaju Zte blade dobice oficionalni update na 2.3

http://android.modaco.com/content/zte-b ... el-2-6-35/

misa1978
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 09:29

Post od misa1978 »

Pojavio se nezavisna verzija u prodaji pod imenom Wayteq Libra. Wayteq i ZTE su se pridruzili i izdali telefon pod Wayteqovom imenom.
Video sam da neko i kod nas prodaje na limundu. Razmisljam o kupovini...
Vredi ili ne vredi?

Odgovori