Mango update

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ajde ti probaj da odradis reset na telefonu,i osvezis ZUNE...100% je neka smrlja ....
mislim nema nikakve logike al mi se slicno desavalo sa androidom!

zoograf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 18:58

Post od zoograf »

Pa prvo sam uradio update na višu verziju, pa posle reset preko Zune-a i vratila mi se ova 7.0.7008 i dalje ne daje više .A Zune je isto najnoviji.
Reset sam ovih dana radio više puta iz samog fona - settings-phone - info - reset.

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Probaj da mu uradis hard reset, volume, plus i minus, pa power.. Pazi, brise sve iz telefona..
Imenik vratis sa hotmail naloga...
:(

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

I meni pise da mi je lg e900 zadnja verzija 7.0 (7392) a zune mi je verzija isto zadnja verzija kad ce vise ovaj budjavi update smucio mi se fon samo zbog toga!

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Ljudi jel jos nije izasao mango?
Zvanicno naravno :D
and justice for all...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

upravo danas pocinje da se rolla...
http://www.gsmarena.com/windows_phone_7 ... s-3193.php
pa srecno..ko prvi navata nek se javi...

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

u 14 h ja proverio i nista koliko ja vidim da za ovaj budjavi lg nece nista izaci i da sam se dzabe nadao :(

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Za sve vredi update i tu nema pogovora. Samsung se cak zapretio, ako nakon update-a ne bude povecanog interesovanja za wp 7 telefone, kao sto je ms obecao, onda samsung izbacuje iz prodaje sve wp telefone i zaustavlja predvidjene projekte... Sve to, ako wp mango, ne ostvari ocekivani rezultat u domenu trzista, tj. oduzimanje istog od apple i androida... Sto ce biti jako, jako tesko...
No vreme je najveca istina...

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

sve je to lepo a sta mi da radimo koji smo se zeznuli i kupili wp sta da radimo jos sam uradio neki update i baterija mi drzi 2 dana sve mi zavisi od mangoo update a sve mi se vise cini da ga za moj lg nece ni biti

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Bice za sve windows phone 7 telefone, bez iznimke.. :roll:
Dakle, opusteno, samo strpljivo...
I ja bi voleo da bude pre, ali ko ceka taj i doceka, inace, da su ga usral.......i sa tim rolanjem, jesu... Ajde bre ms, sta se vucete...

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

e a nije mi jasno ms umesto da peglaju da rade samo tako oni se zezaju. Kao da su iz srbije prvo smo cekali da izadje update a sad kad ej izasao e sad cekate da dodjemo na red pa msm da nije malo mnogo.

geronimo82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 10. Sep 2011. 22:36

Post od geronimo82 »

Nema to veze odakle si, nego odakle je telefon. Ja imam omniu 7, sa t-mobile mreze, i za nju jos nije krenuo update. Mozes pogledati ovde:
http://mango.microsoft.com/windowsphone ... world.aspx :x :x

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

ali meni fon nije ni sa jedne mreze nije brendiran. kupljen je u svabiji i donet ovde ali nije brendiran nije skinut ni sa jedne mreze.

hhaha mom gazdi posto imamo iste telefone stiglo obavestenje da je update za njegov fon spreman a meni nista znaci ima moj telefon da pojedem. Jos sam ja radio mali update cim sam ga dobio a on nista kako ga je kupio tako mu stoji i sad za njga ima a za mene nista :(

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Jbg... evo i ja sam probao i ćorak... Što se ms ne trudi? Pa što bi, da im ne fali možda para?! Ahahahahahahhahahahahhahahahahhahaha... akakakkakaka... ahahahahhahahhaha....

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

neka tebra ko god je poceo da se zajebava nije dobro prosao nece ni oni. Ja da imam neku firmu ne bi ni radio ako necu da radim kako treba. Jbg jedna od vodecih firmi i zajebavaju se uzas.

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

http://www.wpcentral.com/force-mango-up ... e-software

Upravo radio po upustvu i daje mi update!!!

Evo kako, tamo piše, pokreneš kroz zune update, odmah diskonektuješ eter.kabl, na 2 sekunde i ponovo spojiš... piše!!!


Super fora!!! :D

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

cek,ljudi tek je krenulo..prvo koliko sam cuo idu nebrendirani telefoni,u sustini Ja ga i ne cekam uopste,nakrcao sam omniu sa potrebnim aplikacijama :D mislim paid,al no paij :D
eh sad da mi je taj multitasking toliko bitniji od svih ovih igrica,navigacije,i ostatka..i nije...video call nisam koristio,a za chat na fb me i zabole...
strpite se...ko misli da se zajebo sto je uzeo WP7,neka proda,meni je extra!
MANGO je taj koji ce da lansira novi talas 7,ZTE izbacuje jeftini mango uredjaj,samsung Omnia W,i Fokus S...Htc je vec prvi zapoceo....

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

Pa moj nije brendiran i sta se ceka? ja sam radio neki mali update kad sam kupio fon i zbog njega nisam nista dobro dobio jedino sto mi baterija traje 2 dana. A sad jos moram da cekam ove pa daj nerviraju me opasno!

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

skar napisao:upravo danas pocinje da se rolla...
http://www.gsmarena.com/windows_phone_7 ... s-3193.php
...
Da nisam pogledao video od pocetka,po glasu bih pomislio da se radi o extra ribi.... :shock:
Elem,ovo deluje obecavajuce,pogotovo mi se svidja ona integracija svih konverzacija u jednu,mislim da moze dosta da olaksa a i ustedi para.
E sad sto kazete,pitanje je koliko ce ovo moci da zadrzi kod ljudi koji koriste jake Android i iOS masine....
Nokia Lumia 1520

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Ja sam probao ono iz mog posts, radi, instalirao sam preko zune, update.... Probavam.... Konacno ima windows live, i smajlice......


...................juuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuu.... Koga mrzi, moze da odradi ono gore, dobije isti updste, sli pteko reda............. :roll: i kako da zamenim zvuk zvona... Bas sam glup, ali ne vidim opciju... :(

Odgovori