Telefoni koje treba izbegavati!

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Odgovori
siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Post od siki069 »

Jel S5560 Marvel onaj stari ili ova nova serija S5560i?
Onih starih sam prodao tovar i nijedan nije imao ni najmanju reklamaciju.
Ovi i su lepši, ali mi ne ulivaju poverenje.

beogradjanka_85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 03. Okt 2011. 16:39

Post od beogradjanka_85 »

A sta je sa telefonom x3-02, kakav je on? Razmisljala sam da uzmem c3-01 ali vidim mnogo losih komenatra :(

ione
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Uto, 24. Feb 2009. 07:28

Post od ione »

Kakva je Nokia C3? Razmisljam da pazarim jednoj finoj dami ovaj telefoncic pa me interesuju misljnja...

vlajko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:00
Lokacija: Deep Space

Post od vlajko69 »

Ajd' i ja da se informisem od strucnjaka iz prve ruke, kakva je N78 po hardverskom pitanju, softwer sam vec "dobro" upoznao, da li je i priblizna N79?Cisto da znam da li da nastavimo druzenje ili da se rastajemo dok je vreme.Pozzz...
Mesto za Vasu reklamu

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

beogradjanka_85 napisao:A sta je sa telefonom x3-02, kakav je on? Razmisljala sam da uzmem c3-01 ali vidim mnogo losih komenatra :(
sto bi rekli samo drugo pakovanje :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

vlajko69, ja mislim da je to dobar telefon, nisam ga nikad imao ali pravio se u ono vreme kad je nokia pravila dobre telefone.
Meni se N78 oduvek svidjao, dopadaju mi se tako kockasti telefoni. A ko zna ako mi nesto poviljno naleti mozada ga i nekad uzmem.

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

vlajko69,

Ja ga nisam imao na popravci,ili ih je malo ili se ne kvare,iskreno i meni se svidja :) pozz

vlajko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:00
Lokacija: Deep Space

Post od vlajko69 »

Lele bre' lljudi al' ste brzi uvidjavni i ljubazni :) , i jos lepo sto imate dobro misljenje o N78, nije sto je kod mene ali iskreno me vise mrzi da menjam tel. a i kao i vama cini mi se da sve ovo novo, jos neko je to primetio, ukljucujuci i automobile je cista konfekcija-dok traje pa baci, al' odakle nama finansije za takvu zaj... U svakom slucaju jos jednom hvala i pozzzz...
Mesto za Vasu reklamu

pidi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2011. 18:03
Lokacija: Kragujevac

Post od pidi »

Nigde nisam video da je neko napisao ista za C6. Sta mislite o tom modelu?

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

pidi,

C6 uzas isto...deluje jako i metalno,a unutra ista prica opisana u prethodnim postovima...simptomi: Isti kao i E52,E55,C5 i ostali krsevi.....

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Post od Nemanja 3.5G »

Ja se slazem u potpunosti da je nokia imala najbolje telefone 2006-7-8-9. Sve posle N95 8gb je promasaj, bar za mene. Debeli telefoni su mi omiljeni i samo nokiju koristim. Imam N73 vec 3.5 godine i nijednom se nije desijo neki veci bag. Planiram da uzmem N95 8gb ako nadjem negde i to je to sto se tice kupovine fonova do daljnjeg. Bar sto se tice nokije :D
Nokia: N73 ME, N95 8GB, HTC One_M8

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nemanja 3.5G, tako je zato sam i ja u potrazi za dobrim 6120, n73, n78. Meni se isto nesvidjaju ovi novi tanki telefoni. A sta cemo koristiti kad nestanu ti telefoni iz tog perioda :o :blinky: :shock:

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Post od Nemanja 3.5G »

deksicom, najbolje je ako imas jedan takav Nokia telefon iz tog vremena i samo ga povremeno formatiras, menjas baterije
, vodis racuna i nema problema. Steta sto nokia nije nastavila da pravi onako dobre uredjaje :smutny: [/b]
Nokia: N73 ME, N95 8GB, HTC One_M8

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nemanja 3.5G, imam n79 ali mi je potreban jos jedan slican zbog posla.
Pa nokia vise nepravi tako dobre telefone iz prostog razloga, kako bi prodavali nove telefone ako im je vek trajanja dug.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

pidi ne znam da li mislis na c6-00 ili c6-01...ja imam c6-00 skoro godinu ipo i padao mi je i po betonu i maska mu se nije cak ni ogulila...telefon je inace dobar,bar za mene,ali ima slab procesor i manjak rama u odnosu na danasnje standarde

sta vi mislite o nokia x1-01?
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Jel neko cuo nesto za Nokiu E7 mozda,da se kvari nesto?Ja za sada nista a raspitivao sam se dosta...Mada sve zavisi,kako su u fabrici sklopili telefoncic,i Finci grese nekad ...

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

dule88,

Finci....e bratko moj....... :smutny:

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

deksicom napisao: Pa nokia vise nepravi tako dobre telefone iz prostog razloga, kako bi prodavali nove telefone ako im je vek trajanja dug.
A šta su pravili do tog modela? Škart da bi se menjao često i tako su se probili na tržištu? :uhuh: Pravili bi oni i dalje dobro da mogu, ali su ih pregazili.

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

update:

Nokia C7 insert sim card problem ili ti stalno ide u offline mode. Ima citac sim-a koji je uradjen na fletu,sreca je kad bude do toga, ali u vecini slucajeva nije.... :smutny:

markozutic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2012. 01:33
Lokacija: NS

Post od markozutic »

Имам н82 од 2009те године. значи ево 3ћа година, пре тога н70 4 године без икаквих кварова, а и даље ради у рукама млађег члана породице, иста прича ће да сачека и н82.

Разматрао сам да узмем н900, али с обзиром да је застарео и напуштем ОС нећкам се мало и размишћам се и око Е72... Наравно половне, јер нећу више дати преко 200 евра за нов телефон, нема силе ;Д

има ли каквих искустава са Н900 на сервису, како се она понаша, с обзиром да није танак и контам да нема тај сендвич стил компоненти. једино ме брине тај резистивни екран на додир?

Odgovori