Motorola RAZR MAXX

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Slika
Specifikacija

Da li ima negde kod nas da se kupi ovaj telefon?
Ovde na sajtu vidim da ga nema nigde u ponudi... zasto?! o.O
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

markog
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 18:45

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od markog »

JoLoLo, ima, ukucaj u google "mobilni online prodaja", kosta oko 500 evra... Inace model za Evropu se zove samo "RAZR MAXX" (bez "DROID"). 8)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Ima li neko ovaj telefon? Da li je baterija stvarno tako mocna kao sto pricaju?
Zbog cega se kod nas toliko prica o Nexus i SII a ovaj RAZR MAXX je nekako neprimecen?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od VeNoM »

Koliko sam video na reklami moze preko 8h razgovora i preko 10h video. Odličan mob ali ljude odbija sto je motorola a to im je greška.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Pa gledao sam 5+ klipova sa poredjenjem ovog telefona... svi kazu da mozes gledati 8 filmova za redom, da mozes putovati od LA do Vegasa i nazad sa ukljucenom navigacijom a da se ne potrosi baterija itd itd...
Na jednom testu lik je pokusao sve da uradi da potrosi punu bateriju za 24h i nije uspeo...
Sto se baterije tice vrh vrhova je... prosto neverovatno.

A na vecini testova je MNOGO brzi od Samsunga (S II, Nexus...) a testovi na kraju pokazu da je Samsung bolji... ne znam sta su im ti kriterijumi, ali ja bi uvek izabrao da mi nesto brze radi nego da mozda prikazuje kvalitetnije nesto...

Sad na jednom testu sam video da S II ima mnogo brzi download/upload, a na geekaphone.com su dali prednost RAZR-u... sto me zbunjuje :P

P.S.
Zasto ih odbija sto je Motorola?
P.P.S.
Zasto onda svi ne kupuju i dalje Nokie :P
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od VeNoM »

kažu da ga net ubija najviše a razgovori najmanje.
motorola kao ime ne uliva poverenje...kao...sv eje ono tipa koja bre motorola itd...mada u suštini ona je zver.isto ovo sam pisao i za LG koji je stvarno dobar ali ljudi ga izbegavaju.da nisam uzeo arc definitivno bi uzeo razora jer je profi.
inače nokia je kod većie prosečnih korisnika sinonim za kvalitet.eto.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od bestboy »

JoLoLo napisao:svi kazu da mozes gledati 8 filmova za redom....
Slika
Слобода или смрт

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od sugarcoated_ass »

Ja nemam nista protiv Motorole, ali od ovog modela me odbija AMOLED ekran i to sto mi je uzasno ruzan. Baterija je 3300mAh, koliko sam video, pa nije ni cudo sto gura toliko. :D

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Pa ono sto je po meni presudno kod ovog modela pored baterije jeste dizajn koji je neuporedivo bolji i deluje kvalitetnije od plasticnog S II npr :P

Ne znam kako moze da ti se ne svidja dizajn. Pa da li si video koja je razlika kada u ruci drzis nesto cvrsto, nesto od titanijuma, sto daje utisak kvaliteta... ili nesto sto daje utisak plasticne decije igrackice (aka S II).
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od VeNoM »

Kupi lepo ovaj model pa nam prenesi utiske. Meni se on dosta dopada
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od sugarcoated_ass »

JoLoLo, Pa naravno da moze da mi se ne dopada... To se zove ukus i subjektivna je stvar. Pored toga estetski dizajn i kvalitet izrade su dve razlicite stavke. Sto se tice kvaliteta izrade sasvim sam zadovoljan sa mojim Sensation XE i njegovim aluminijumskim ramom, a pored toga mi je i najlepsi telefon trenutno dostupan na trzistu. ;)

markog
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 18:45

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od markog »

psyhound, zbog cega te odbija AMOLED ekran? Na youtube-u mi se ne cini los, mozda je uzivo osetno losiji od Super AMOLED kakav imaju S2 i slicni? Zbog ovog telefona sam odustao od kupovine S2, samo cekam da padne cena, ili ako uskoro odem u inostranstvo (sa povratom poreza bi kostao oko 370 evra, naspram 500 evra koliko u Srbiji kosta)....
JoLoLo, ako ga u medjuvremenu kupis, prenesi utiske... :wink:

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Pa uzeo bi ga odmah preko ugovora, nego jedino ga MTS ima i to samo RAZR nema nigde RAZR MAXX :(((

Moze li se kod mobilnih operatera nekako naruciti telefon? :P


I sto se ovog tax free tice znam da na aerodromu odmah dobijes pare u kesu... e kakva je situacija kad ides autobusom? Da li cekas da ti pare uplate na racun ili isto dobijes u kesu?
I da li je porez na mobilne 18% ?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od sugarcoated_ass »

markog, to sam par puta vec spomenuo... :) Imam neki problem sa ocima (nista strasno) pa mi malo smeta toliki kontrast ili sta vec... Doduse, to je bilo sa starim AMOLED (npr. Nexus One). Ne znam kako je sa ovim novijim.

JoLoLo, ma mozes ga 100% naci na crno po nekoj normalnijoj ceni. :)

markog
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 204
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 18:45

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od markog »

JoLoLo, sto se tice povrata poreza, to je duga prica i zavisi od drzave do drzave... Telefon se mora kupiti u radnji koja ce dati "tax free" obrazac koji se popuni, pa se on overi kod carinika... Ne znam na kojim prelazima se moze odmah dobiti povrat poreza ako se ide autom/autobusom... Uglavnom sa tim overenim obrascom od strane carine, povrat poreza se moze dobiti od radnje u kojoj je kupljen telefon ili cak iz Srbije ako prodavac ima sporazum sa Global (VAT) Refund servisom (neke banke mogu to da srede uz proviziju: http://www.raiffeisenbank.rs/code/navig ... d=293#9219).... Ove informacije su samo okvirne, meni su do sada drugi sredjivali papirologiju pa ne znam da li je to 100% tacno... :roll:

psyhound, ok, meni valjda nece smetati. Kad sam presao na LCD monitor smetao mi je jak kontrast, ali sam se navikao, pa cu verovatno i na telefon... :)

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od bojke1 »

Motorola je odlicna firma(Amerikanac je to :D ),slabije je zastupljena u Srbiji ali je zato u Americi pored Appl-a i jos mozda neke firme najprodavaniji telefon. Mada svi znamo koju popularnos je imala Motorola V3 kod nas.
Ja generalno volim Motorolu jos od prvih dana kad su stigli kod nas mob. telefoni uvek su mi se svidjali njihovi telefoni na preklop i popravilu su bili najskuplji u to vreme.Dugo sam cekao da Motorola izbaci kompletan tel.za nase trziste a to je RAZR definitivno,brz,softver odlican bez veceg laga nema potreba za kojekakvim romovima,kamera odlicna(ali posle apdejta,ovo se odnosi i na softver koji dosta bolje radi).Procesor,graficka PowerVR SGX540 i 1GB RAM memorije ce bez problema gurati aplikacije i igrice jos dugo(jos kad dodje ICS... procitao sam da ce sa njim dobiti i NFC ).Vizuelno tel. mi se mnogo svidja i mislim da jos dugo nece imati konkurenciju sto se tice kvaliteta izrade jos kad sam video ovo http://www.youtube.com/watch?v=0b4a4Y1wmJ4 :lol: Najverovatnije moj sledeci tel. sacekacu samo jos uzivo da vidim S3.
Drug instalirao neku aplikaciju gde mu izbacuje sistem info. i pokazuje da mu Dual-core radi na 1.5 :D

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Ljudi ja ne mogu vise da gledam ovaj RAZR... svaki put kad prodjem pored MTS poslovnice padam u iskusenje da ga kupim. Ali hocu RAZR MAXXXXXXXXXXXXX!!! :shock:

Zasto se MAXX ne pojavljuje kod nas?
Ima ga samo u onoj online prodavnici, a ne znam koliko mi je to pouzdano zbog garancije...
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od bestboy »

JoLoLo
Get a grip... :D
Тек је пре месец дана почео да се продаје у Западној Европи...
Слобода или смрт

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od VeNoM »

Kupi običan i nalepi max
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Da kupi obican, nalepi maxxxxxx i puni bateriju svaki dan :P
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Odgovori