storage misc - pitanje

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
zeljko1900
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 05. Apr 2014. 22:14
:: Lg

storage misc - pitanje

Post od zeljko1900 »

Imam jedno pitanje. Na telefonu (LGL5 II E460) mi kada idem u storage misc. zauzima oko 700Mb.

Ono sto mene zanima jeste, da li moze/sme da se brise nesto sa ovog dela memorije?
Hvala, poz.

zeljko1900
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 05. Apr 2014. 22:14
:: Lg

Re: storage misc - pitanje

Post od zeljko1900 »

Zna li neko? Nemoguce je bas da niko ne zna :smutny: :blinky:

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: storage misc - pitanje

Post od Cooomi »

Smeš da brišeš naravno, to su ti uglavnom neki fajlovi koji ne spadaju u neke od ostalih kategorija što imaš iznad navedeno. Npr kod mene imam Apps (2.85MB) i Misc (10.98GB) a pod Misc mi je verovatno ubrajano sve, od muzike, slika, videa pa do fajlova od iGo navigacije itd...

zeljko1900
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 05. Apr 2014. 22:14
:: Lg

Re: storage misc - pitanje

Post od zeljko1900 »

Aha..... ok hvala! Videcu onda sta od tih podataka mi odgovara da brisem. :wink: :)

alazovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2015. 10:44
:: LG Spirit LTE
:: LG L7 II

Re: storage misc - pitanje

Post od alazovic »

Da ne otvaram novu temu...

Na mom LG Spirit LTE (Lollipop V5.0.1) iz Telenor mreže, u meniju: Settings/General/Storage/Internal Storage/Misc imam najveću stavku "System Data" veličine 4.54GB, tj. zauzima skoro čitav slobodni prostor interne memorije. Apps folder je 1.9GB i to je OK.

Da li ko zna šta je ovaj "System Data" i da li postoji mogućnost da se nekako smanji? Ne bih da rootujem telefon, a jedino sam to nalazio kao prvi korak u rešenju problema na netu. od 8GB, slobodno mi je još samo nekih 800MB.

Odgovori