Mobilnisvet.com android aplikacija?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od Re_EDuCaTiON »

Prvo da predstavim ideju, hteo bih kada bi izasla aplikacija za android naseg omiljenog sajta :D to bi stvarno bilo sjajno i korisno, jako prakticno i doprinelo bi popularnost sajtu :D ali nazalost to nije do mene pa bi da se ta aplikacija napravi kako bi svima olaksala zivot :D koliko glasa za?

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Joxy »

Odličan predlog, ja sam za. :)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od bata bogdan »

Dobra ideja, bio bi i red da postoji aplikacija...
Huawei

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od kutijagreha »

Super ideja,podrska ;)

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Freyr »

Za sta bi tacno sluzila ta app? Forum vec ima podrsku za tapatalk. Bolje bi bilo ici u skladu sa trendovima i napraviti dobar moderan cross platform sajt :wink:
12 godina na forumu!

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Joxy »

Kada imaju i drugi, zašto ne bi mogao i "naš" sajt. ;)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od kutijagreha »

^ Evo primera radi,meni od 4.0 pa na gore verzije tapatalk-a ne rade notifikacije za teme koje pratim,vec moram rucno da ulazim.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Green »

Pravljenje aplikacije kosta, a 99.99% clanova bi ocekivalo da ona bude besplatna, tako da od te "ljubavi" nista.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od bata bogdan »

U svakom slučaju bi lepo bilo da postoji aplikacija, ali da onda ista app ima svrhu nečemu, to možemo mi ovde da damo predloge ili već bilo ko da odlučuje o tome. Trebalo bi tu naravno i izmena što Freyr kaže, sama aplikacija ako se odradi kako treba i bude aktivna npr sa azuriranjem vesti, bila bi to jako dobra reklama a takodje i korisna stvar... Ali...
Huawei

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Cooomi »

Mislim da 90% nas (uključujući i mene) koristi addblock, tako da sajt dosta manje zarađuje imajući u vidu da nas ima barem 30 koji ga visće puta dnevno posećujemo. Jedino da se dogovorimo sa adminima da mi pogasimo addblock za msvet a da oni od priliva novca (nije mnogo verovatno) pokušaju da naprave app. Ili bar da se odradi redizajn, mada se meni lično i ovaj sviđa...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Lobachewsky »

Freyr napisao:Bolje bi bilo ici u skladu sa trendovima i napraviti dobar moderan cross platform sajt :wink:
Ja sam vise za ovo, pre ce se desiti. Mislim bila bi kul i ta android aplikacija, ali ne znam koliko je autor sajta voljan da se je'bava s time. Dok bi jedan redizajn sajta mogao da padne u nekoj relativno bliskoj buducnosti. Ovaj je poprilicno mator, ima preko 8 godina... vreme krstarice, dial-upa i cimanja.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od Freyr »

Upra LPPvo tako. Elem, trend je bezanje od app za ovakav tip projekata. Moderan sajt koji se prilagodjava tipu uredjaja je elegantnije i isplativije resenje, ovako bi morao da azuriras samo jedan medij :)
12 godina na forumu!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Mobilnisvet ANDROID APLIKACIJA

Post od Baraba »

Freyr napisao:Za sta bi tacno sluzila ta app? Forum vec ima podrsku za tapatalk. Bolje bi bilo ici u skladu sa trendovima i napraviti dobar moderan cross platform sajt :wink:
Slažem se.
Prvi ja ne bi koristio tu app jer neću 100 app jedne te iste namene, ako već imam TT onda iz tog TT posećujem sve forume, još jedan TT samo za jedan sajt mi je višak. To sam ja, moje razmišljanje, osim ukoliko app za forum ima neke benefite i opcije koje nemam na free verziji TT, te je vredna instalacije.
Ovde bi trebalo da se uključe obaveštenja za TT, forum nije podržan, a vi bi app ovog sajta :lol:
Koliko sam skapirao, urednici ne mirišu baš TT, oni ne bi da se prilagođavaju app... ali, realno, TT se toliko omasovio da je postao neka vrsta standarda, mora da se ide u korak sa vremenom i situacijom. Forum koji nema na TT ne pratim.

edit:

A forum nam izgleda ovako:
Slika

Katastrofa po meni, mesta levo i desno koliko hoćete, a ograničenje sa postavljanjem slika, ne mogu da se postavljaju preko talka a preko 90% korisnika ovde ulazi talkom... mislim, ljudi, mobilni forum koji prati tehniku je zaostao... iskreno, bez ljutnje to je moje mišljenje. A sve više članova viđam na drugom forumu, ovde nema eksluzivnih testova (test telefona, baterije, kamere... ljudi više veruju našim testerima i našim uslovima kada se testira, a ne negde u sa super uber signalom gde je sve sjajno), ljudi čak u temama ovde traže linkove gde se mogu videti realne cene u radnji.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od Layne_Staley »

TT = responsible css za websajtove... U pravu je baraba i podrzavam ga.. Aplikacija za mobilnisvet ne bi imala smisla, bas zbog tt-a.. Malo bi vise trebali da se pozabave prilagodjavanju za TT ...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od bata bogdan »

Teško da će bilo šta od toga da bude, što se tiče redizajna sajta ili prilagođavanje TT ...
Bilo bi dobro sve to čak i app ms... Sve to može da utiče na veću reklamu i jos veću posećenost samog foruma...
No, ipak to drugi odlučuju sta je bolje i sta moze da se uradi a šta ne...
Huawei

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od Layne_Staley »

bata bogdan, sto mislis da je tesko da ce biti prilagodjavanje tt-u ? :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od kutijagreha »

Ma samo neka sreda onih 60 karaktera u poruci,i neka na tt ubace notifikacije za pracenje tema,i sto se mene tice,to bi bilo to

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Одг: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od kutijagreha »

kutijagreha napisao:Ma samo neka srede onih 60 karaktera u poruci,i neka na tt ubace notifikacije za pracenje tema,i sto se mene tice,to bi bilo to

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od Layne_Staley »

kutijagreha, ma ima jos tu dosta opcija koje bi trebalo da srede.. Po meni prvo slike preko tt-a... Al dobro
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Mobilnisvet.com android aplikacija?

Post od bata bogdan »

Ne mislim ja da je to teško, već se ovde po tom pitanju uopšte nista ne dešava, npr počev od kacenja slika itd itd... Da me ne shvatiš pogrešno...
Primera radi, čeka se dugo samo na opciju like za TT...
Huawei

Odgovori