BlackBerry 7100

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

BlackBerry 7100

Post od araphel »

koje su sanse da bi se ovaj blackberry mogao osposobiti da radi u srbiji?mislim fon i sms/mms sigurno mogu jer je quadband gsm/gprs fon,ali me zanima funkcija emaila?da li iko ima ideju?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

mislim da bi radio savrseno i na nasim mrezama...ali o kojoj oznaci na kraju je rec?? 7100x ili 7100t...jer je 7100x po meni najlepsi u njihovoj ponudi i najnoviji + ekstra izgled i opcije :roll: nego koja mu je nabavna cena tamo u izraelu i dali je u full'u?javi mi na pp da se admin ne buni :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Blackberry dolazi sa mreze za sada,mada sam video da ih i prodaju u punoj ceni(Australija,mreza Vodafone).Email ide preko bazne mreze,automatski se ubaci u inbox po prispecu i mislim da za sada morate imati konfigurisan email account sa vasom mrezom(da bi vam stizao automatski),ako ste kupili uredjaj bez ugovora s Vodafonom(tu je vec sve unapred odradjeno).
Mozda i nasi operatori u Srbiji mogu tako nesto da urade,zasto da ne... :) :)
U jednim engleskim novinama sam video najnoviji uredjaj 8700g sa normalnom qwerty tastaturom,brzim procesorom,povecanom autonomijom,vise memorije,mp3 tonovima...Dimenzije su:110x69.5x19.5,134g. :)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ma bio sam na njihovom sajtu i odusevili su me njihovi uredjaji a za tu blackberry opciju znam jer je integrisu vec odavno u ostalim uredjajima tipa SE,nokia je ubacila u E seriju 61 i jos mnogo vise poznatih proizvodjaca koriste tu jako korisnu opciju tj. kupljena licenca od te poznate firme kao sto je i symbian zaziveo :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ma video sam 7100x na ebay za neku smesnu cifru,pa reko da bacim ponudu,moze da bude cool poklon za nekog gad svratim naleto u BG,al posle naleteh na neku BT slushku za sebe,pa sam odustao.A u izraelu ima samo onaj neki stariji,dosta shiri i sa punom qwerty tastaturom,ne onako uklopljenom,ali je skup bre!!!!mozes dva SE p910 da uzmes za te pare,lopovi!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Stvarno su strava uredjaji,i meni se svidjaju,al meni se ne potpisuju nikakvi ugovori s mrezama.Siemens je isto probao da ukomponuje njihov sistem sa onim SK65 modelom,ako se ne varam...
Bez veze sto je Izraelu toliko skup taj prvi njihov model... :chytry: :chytry:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

braco beda je sto takvi kvalitetni uredjaji jako tesko i lose prolaze kod nas a i skoro da ih nema uopste... :( nasao par likova po oglasima koji prodaju 7100 ali sa oznakom v ato je sugavi VODAFONE koji licno ne podnosim a pogotovo taj njihov meni ali isto po smesnoj ceni od 150 evra :lol:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma to je"ispalo iz kamiona",ili u najboljem slucaju (cuj najboljem) :roll: nisu jos dekodirani,a verovatno i nece s obzirom na to koliko su popularni kod nas!
Pozdrav 8)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Lomnica_city, kamo srece da je ispalo :D daj boze da nije nasilno istovareno :o
5130+Koss the plug....

dejan017
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 01:05

Post od dejan017 »

Moj ortak ima 7100x T-mobile i mogu reci da je mnogo cudan za koriscenje. Na nasoj glupavoj mrezi radi samo telefoniranje i SMS dok bluetooth sa drugim telefonima i kompom nije kompatibilan. :disgust:

Odgovori