LG Optimus L9

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: LG Optimus L9

Post od bata bogdan »

Evo ovde imas sve... Ova app je odlicna...
https://play.google.com/store/apps/deta ... acts&hl=de

Sve sačuvaj... Pa naprimer preko astro file manager nadji folder smscontactsbackup... Kopiraj na komp.
Kad odradis reset, instaliras npr astro file manager vratis taj folder sa kompa na fon...
Otvoris opet super Backup aplikaciju i sve ce ti se samo reci...
Huawei

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus L9

Post od Re_EDuCaTiON »

hvala na pomoci, uspesno sam odradio hard reset i mogu reci da telefon prosto leti :o u odnosu na ono kakav je bio :shock: :D

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus L9

Post od Re_EDuCaTiON »

a nema nista novo oko update-a? hoce se zadrzati na jb ili ce da ga updejtuju? :|

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Optimus L9

Post od El Laki »

Jedino preko custom romova. Zvanični update neće izaći gotovo sigurno, između ostalog i zato jer je telefon napunio 2 godine. Za taj rok i mnogi ažurniji proizvođači otkazuju podršku modelima.

nidzo80
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 551
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2009. 00:48
:: Honor 9

Re: LG Optimus L9

Post od nidzo80 »

Juče sam na jednom P760 kupljenom u Telenoru pokušavao da vratim sistem sa JB na ICS. Kaže momak bolje mu radio na ICS.
Pratio sam ovo uputstvo: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2085344 sve uradio kako treba ali komp ne prepoznaje telefon kada je u Fastboot-u. Kaže ne može da komunicira sa telefonom. Brisao drajvere, pokušavao ponovo sve ispočetka, pokušavao na drugom kompu pokušao i ovaj metod ali opet isto.
Na mom kompu mi je jedno prikazao i grešku omap4430 No driver found kada sam nakačio fon.
Ima li neko ideju?

Mmar993
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 21:37
:: lg l9 optimus

:/

Post od Mmar993 »

Ispraznila se baterija telefona, ugasio se, sve po ps-u. Stavila sam ga da se puni posle par sati, i nece da se prikaze nista na ekranu.. Prikljucila sam ga preko USB kabla na PC, medjutim ne prepoznaje ga.
Sta da cinim ?
:cry: :cry: :cry:

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus L9

Post od Re_EDuCaTiON »

Moze svasta da bude, najbolje je da probas sa drugom baterijom :)

Trajko#mob
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 31. Jan 2015. 18:21
:: LG L9

Re: LG Optimus L9

Post od Trajko#mob »

I ja mislim isto kao Educati0n... moze biti to ako nisi menjala bateriju od kada si kupila fon, zavisi koliko je star fon... :wink: :?

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus L9

Post od Re_EDuCaTiON »

Mozda si se brikovao sistem, to mi se desavalo nekoliko puta na drugim telfonima, ili je baterija. Vidi u servisu sta ti kazu. :)

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: LG Optimus L9

Post od Pikeli »

Imao sam ovaj tel, isto mi se desilo. Ako nije crkla skroz baterija, onda je maticna otisla (ili kako li se to vec zove).
Znam za jos dvojicu ljudi kojima se isto desilo i to svima pod garancijom. Ja vratio tel u Mtel i za jedno mjesec dana mi ga popravili, zamjenili sve u njemu i imao sam opet kao nov tel sa garancijom od 2g.

Odgovori