Xiaomi Mi-3

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Zmajbb
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Uto, 21. Jan 2014. 21:57
:: Iphone SE
Lokacija: Bajina Bašta

Re: Xiaomi Mi-3

Post od Zmajbb »

Green napisao:Zapazio sam jednog clana da je pisao da ima Mi3, ali sam zaboravio njegov nick. Mislim da ima rec Zmaj u nadimku, tako nesto.
Evo i mene. Imam ja telefon pa skoro 5 meseci i mogu reci da nemam zamerki osim mozda za velicinu samog uredjaja. Sto se tice servisa, ja kontam da to ne treba da bude nikakav problem. Sve su to iste komponente unutra, u LG, Samsungu, kao i u ovom Xiaomi. Ja sam za moj tel nabavio Tempered glass i futrolu na preklop (ebay) i sad je taman :) Sto se tice samog rada, stvarno nema nikakvih problema, ja koristim Developer verziju sistema pa se moze ponekad javiti bug u nekoj sistemskoj aplikaciji, sto je i normalno. Verujem da je standardna verzija potpuno stabilna. Ostale aplikacije klize, bukvalno. "Malu" memoriju (16gb) sam nadoknadio koriscenjem OneDrive naloga koji mi je ostao jos od kako sam koristio Lumiu920 tako da nemam ni tu nikakvih problema, uvek je slobodno 6,7 Gb. Ako nekoga nesto interesuje slobodno nek pita.

p.s. Molim moderatora da izbrise moj prethodni post

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Mi-3

Post od staff »

Kakav je zvuk u slusalici? Cini mi se da sam procitao da je slab (ili to besebza zvucnik).

Zmajbb
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Uto, 21. Jan 2014. 21:57
:: Iphone SE
Lokacija: Bajina Bašta

Re: Xiaomi Mi-3

Post od Zmajbb »

Ja nemam problema sa tim, zadovoljavajuce je. Cujem dobro ljude i u prevozu, jedino na spikerfon kad se pusti mozda bi moglo biti malo glasnije. Realno, Nokia Lumia 920 mi je imala najbolji i najcistiji zvuk od svih telefona koje sam imao, i BlackBerry je tu negde.

milos_981
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 01. Maj 2015. 18:53
:: +381691130456

Re: Xiaomi Mi-3

Post od milos_981 »

Ispao mi danas i puce ekran (touch ne radi, ekran radi). Pokusao sam na par brojeva telefona servisa i nisam uspeo da nadjem nekog ko moze da uradi zamenu. Ima li iko slicnih iskustava i da li je uspeo da zameni ekran negde u bg?

Jel neko mozda narucivao ekran iz kine i pokusao sam da zameni?

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: Xiaomi Mi-3

Post od somi92 »

Koliko ja znam, ove poznate radnje tipa gigatron, tehnomanija i slicne uvoze i prodaju te neke do sada egzoticne marke telefona, pa samim tim bi morali da imaju i servis. Pozovi ih pa pitaj, ali i ocekuj "ovlasceni serviser" cenu.

Odgovori