Prvi Tesla tablet sa Windows-om.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

sve jedno, ovo sto ovaj tablet ima nije ni stari windows mobile, ni novi, vec windows 8.1 with bing i samim tim je ime teme lose i pogresno

windows 8.1 with bing je najnormalniji desktop windows koji umesto google ima bing kao search engine i jedini je windows cija licenca kosta $0

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Evindzer »

U pravu si za naslov teme, nisam to primetio do sad. :wacko:

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od vojkan85 »

probotzor, Moja greska. Trebalo je da stavim Tesla tablet sa Windows-om. Pogresio sam, priznajem. Molim moderatore da isprave ime teme. Hvala ;)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Evindzer »

Ma, opusteno. Vazno je da nije loš, i malo je skuplji nego sto bi vecina nas volela. :wink:

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Apolo »

Sto se tice skupoce nije mi bas najjasnije posto sam primetio da ljudi pucaju "olako" 400-500 evra na flagship telefone zbog kvaliteta a eto neki se i savili u dzepu a kostaju i vise od 600e. Mislim da je cena ocekivana jer ipak treba biti realan, svi bismo mi voleli da on kosta 20.000 ali s druge strane i proizvodjac gleda svoju profitabilnost. Kupovina na rate moze pomoci da prodje bezbolnije a specifikacije tableta su vise nego solidne.
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Evindzer »

Apolo, u pravu si: ako neko da 500-600e za telefon, onda tih 30-tak hiljada koliko kosta Tesla i nije nesto previse. S druge strane, meni ne treba tablet, njega mi lepo menja ovaj fablet koji sam uzeo, a nije ni tezak, ni prevelik, pa ga bez problema nosim sa sobom svuda i svaki dan, sto sa tabletom i ne bih mogao. Iz takve (licne) perspektive, meni je tih 30 hiljada mnogo - sto je samo subjektivan stav, shodno licnim potrebama - to ne znaci da je cena i objektivno prevelika; mozda jeste, mozda nije - pokazace vreme i rezultati prodaje.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od miodrage »

Ja i dalje ostajem pri stacu da je cena za tablet koji se probija na trzistu, previsoka. Za te pare pre bih uzeo Lenovo, Acer, Asus...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od Apolo »

Evindzer, Kome ne treba table u redu. To razumem, kupis malo skuplji telefon, odnosno phablet i on ti menja sve. Tesla kosta 25.000 rsd, vec se pokazao sa prethodnim tabletima na Androidu kako radi, e sad ko se boji da kupi i to razumem. Ipak je to nov proizvod koji pokusava da pridobije kupce medjutim meni licno ovo deluje kao jako dobar uredjaj za svoju cenu.
Festina lente.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla tablet sa Windows-om.

Post od vojkan85 »

Evo da se i ja nadovezem na cenu :). Nekako je cudno da sam bio u stanju da dam 72.000 rsd za N4 preko ugovora, a da me cena od 25.000 rsd odbija da uzmem tablet. Mislim da nije cak ni to problem, vec "nepoznat" proizvod. Sa ovim su prvi put nastupili i mozda ako se ova jedinica dobro pokaze u nekom narednom periodu uzmem tesla tablet. Moje vidjenje stvari.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla Tablet na Win Mobile OS

Post od probotzor »

miodrage napisao:Ja i dalje ostajem pri stacu da je cena za tablet koji se probija na trzistu, previsoka. Za te pare pre bih uzeo Lenovo, Acer, Asus...
za te pare nemas lenovo,acer i asus ovih karakteristika i ove dijagonale ekrana na windowsu
to je poenta

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Prvi Tesla tablet sa Windows-om.

Post od Apolo »

probotzor, Nema ali mislim da su clanovi govorili da se doda jos nekih 5 hiljada da bi se kupili doticni proizvodjaci. Mislim da je ovo odlican izbor za pomenuti novac, osim ako neko ne moze da nadje nesto brendirano za 25.000 rsd sa svim ovim karakteristikama.
Festina lente.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Prvi Tesla tablet sa Windows-om.

Post od probotzor »

ma nemam ja problem s time sta ljudi zele, ali citirao sam poruku gde clan kaze da ima acer,asus i lenovo za taj novac, a cinjenica je da nema

Odgovori