I-mate jam i I-mate jamin

Smartphonefan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 17:39

I-mate jam i I-mate jamin

Post od Smartphonefan »

Da li ste drzali u rukama ova dva aparata? Apsolutno savrsenstvo i multifunkcionalnost. Oba aparata su u sustini isti sto se tice prednosti i mana i-mate jamin ima wi-fi i 2mpix kamericu i slabiji procesor, a i-mate jam nema wifi ali ima jak Intel 416 MHz procesor. Sta kupiti? Oba su odlicna ...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

noviji model normalno ako kesh nije pitanje zbog raznih unapredjenja koje si i sam naveo a brzina cpu'a ne igra uvek najbitniju ulogu u aparatu :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

iako nisam imao prilike da koristim ni jedan od navedenih uredjaja , ali ja bih prije kupio I-Mate JAMin , jer ima bolju kameru , WiFi , EDGE , WM5 , jos je i noviji.
a kao asto kaze fain2daniel, brzina cpu-a ne igra uvijek najbitniju ulogu , pretpostavljam da i ako ima da nema neke velike razlike u brzini rada aparata.
a jos mozes i da ga overclockujes , pa da i na taj nacin malo povecas brzinu.
ja bih uzeo I-Mate JAMin 8) :wink: :D

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Smartphonefan, ja bih sacekao p990,tu je jos malo,mislim da je k800 je stigao,uskoro treba u radnje da ujde.

Oba aparata su dobra,malo me nerviraju sto su bez tastature,probaj da kuckas poruke,ako ne saljes mnogo poruka onda ti ovo i nije veliki hendikep.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

e ljudi koja je realna cena i-mate jam-a trenutno ?

Odgovori