Samsung GALAXY tab3 lte

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
lajozza072
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 20. Okt 2015. 00:52
:: nokia

Samsung GALAXY tab3 lte

Post od lajozza072 »

Od sinoć je u mojim rukama i prezadovoljan sam. E sad nisam nešto zaluđen za raznim aplikacijama ali nešto primećujem da mi se baterija prazni kada nečačkam tablet,potreban mi je savet oko aplikacije za štednju baterije koja bi mi najviše odgovarala??? Ili kako da ga podesim da mi štedi bateriju kada ga neupotrebljavam???

Hvala unapred na savetima!!!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung GALAXY tab3 lte

Post od Azimuth »

Rutujes ga i stavis greenify. To je to. Druga opcija ti je da ga gasis kad ga ne koristis.

lajozza072
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 20. Okt 2015. 00:52
:: nokia

Re: Samsung GALAXY tab3 lte

Post od lajozza072 »

Azimuth napisao:Rutujes ga i stavis greenify. To je to. Druga opcija ti je da ga gasis kad ga ne koristis.
Hvala!!!

lajozza072
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 20. Okt 2015. 00:52
:: nokia

Re: Samsung GALAXY tab3 lte

Post od lajozza072 »

U podešavanjima za Wi-Fi namestio sam tako da kada je aktivna opcija spavanje mreža nema pristup i još sam podesio da mi netraži okolne mreže i za nekoliko sati nekorištenja baterija je spala za 1%-prezadovoljan sam. Sve u svemu hvala vam ljudi na savetima pošto sam laik za ove stvari polako se uz pomoć vas opismenjujem.

Pozdrav!!!

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: Samsung GALAXY tab3 lte

Post od ultradisaster »

Ovako menjao sam touchscreen na ovom TAB-u. I sve radi ok, samo mi se cini da home button mora malo jace da se stisne da bi reagovao. Znaci ne cuje se ono "cak" pri stosku nego kao da je zaglavljeno. Da li postoji mogusnost da sam ga okrenuo na pogreanu stranu pri postavljanu toucha? Ili je sve jedno kako se sugme okrene?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Samsung GALAXY tab3 lte

Post od Green »

Očigledno dugme nije leglo kako treba, kada si sastavljao tablet.

Odgovori