MTS TV Multiscreen

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
cikamarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 12. Nov 2015. 16:31
:: huawei g6609

Re: MTS TV Multiscreen

Post od cikamarko »

I ja sam imao problem sa otvaranjem te strane, izbaci mi samo �...
Uploadovacu na neki free host taj plugin, posto sam ga sacuvao, ako je to dozvoljeno ovde...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

I ja sam isto imao u par navrata takav problem i sam od sebe se rešio. A podaci za logovanje su oni isti koji se koriste za mts nalog

cikamarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 12. Nov 2015. 16:31
:: huawei g6609

Re: MTS TV Multiscreen

Post od cikamarko »

Evo ga plugin:


https://www.wetransfer.com/downloads/d3 ... 608/cf6e68

Instaliraj, i trebalo bi nakon nekog vremena sve bude ok...

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Jednostavno nece... ni na aplikaciji za android ni na kompu... :shock:


edit: koliko citam na google play,aplikacija za tablet je pukla.Mozda zato nece da se uloguje kod mene.Kakvo je stanje kod vas? Ali problem je sto ni na kompu nece da ucita stranicu na kojoj bih mogao gledati... na kom linku vi gledate? :shock:

sinisa.stojnev
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Uto, 03. Mar 2015. 19:46

Re: MTS TV Multiscreen

Post od sinisa.stojnev »

Meni radi super i na tabletu i na mobilnom telefonu, za kompjuter ne koristim tako da ne znam kakva je situacija. A ulogujem se posebnim korisnickim nalozima koji se prave na tv-u, imam ih ukupno 3.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Azimuth »

Sto se racunara tice, koristi firefox jer chrome ne podrzava vise plugin. Evo upravo isprobao i radi uredno kod mene. Sam firefox ce ti ponuditi install/update tog nekog plugin-a, to odradis i sve radi normalno.

Nego, kako obrisati neki od uredjaja koji su dodati s obzirom da postoji ogranicenje na 3?

panpetar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 19. Nov 2015. 14:08
:: Galaxy Note 2

Re: MTS TV Multiscreen

Post od panpetar »

Multiscreen kod mene radi na svim uređajima tj. i na mobilnom i na kmpu. početku sam imao problem sa učitavanjem stranice i na kompu i na telefonu kad bi stranici pokušao da pristupim preko wifi mreže. Onda sam primetio da mi preko mts broja na telefonu aplikacija radi. restartovao sam ruter i sve je proradilo kako treba. Znači ko ima sličan problem samo nek restartuje ruter.
Ja imam drugi problem - sa ovim novim STB uređajem brzina neta mi je pala za otprilike 2 mb/s kad mi je uključen televizor. Kad ugasim TV brzina neta postaje normalna tj. ista je kao i sa starim STB uređajem. Može li neko da pretpostavi u čemu je problem? Pretpostavljam da problem prave HD kanali koje ja ne STB uređaju nisam aktivirao ali su ipak dostupni. Naime kad uključim neki HD kanal on radi 30 sekundi pa onda izlazi poruka da HD usluga nije aktivna i da se mora platiti.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

panpetar napisao: restartovao sam ruter i sve je proradilo kako treba. Znači ko ima sličan problem samo nek restartuje ruter.
Hahahha.... legendarno!!!! Hvala do neba... ovog se nikad ne bih setio... :D Sve zivo sam pokusao,ali nisam uspevao ni na kompu ni na tabletu. I uradih restart rutera i sve radi iz prve.Hvala!!!!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Azimuth »

panpetar napisao: Ja imam drugi problem - sa ovim novim STB uređajem brzina neta mi je pala za otprilike 2 mb/s kad mi je uključen televizor. Kad ugasim TV brzina neta postaje normalna tj. ista je kao i sa starim STB uređajem. Može li neko da pretpostavi u čemu je problem? Pretpostavljam da problem prave HD kanali koje ja ne STB uređaju nisam aktivirao ali su ipak dostupni. Naime kad uključim neki HD kanal on radi 30 sekundi pa onda izlazi poruka da HD usluga nije aktivna i da se mora platiti.
I do sada je bilo tako, samo nisi obracao paznju. Njihovo obrazlozenje je da sve radi preko jedne linije, pa ako imas vise "potrosaca" samim tim se smanjuje brzina prenosa podataka. Takodje, na samu brzinu utice i kompletna infrastruktura (kvalitet kablova je diskutabilan tamo gde su postavljeni pre 30 i vise godina) kao i udaljenost od centrale.

Ali da ne idemo u off sa ovim. Tema je sama aplikacija pa cemo o njoj i da pisemo ;)

panpetar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 19. Nov 2015. 14:08
:: Galaxy Note 2

Re: MTS TV Multiscreen

Post od panpetar »

sa starim STB-om sam imao protoko oko 8 mbit/s, sa novim oko 6. Do pre par meseci mi je protok bio skoro 10 mbit/s ali su onda morali da mi smanje ukupnu brzinu protkoa zbog trzanja slike. Uzrok - loši kablovi koji su dodatno oštećeni poplavaa. To mi nije bilo čudno. Ali ovaj pad na 6 me je začudio. Ali nebitno. Biće bolje dogodine kad postave optičke kablove. Da se vratim na temu - aplikacijama sam generalno zadovoljan. Vidim da se povećava broj kanala iz dana u dan. Nadam se da će u neko dogldeno vreme ubaciti sve kanale. Ono što mi pomalo smeta jeste kvalitet streamova koji je mogao biti bolji. 1,2 mbit/s je ipak premalo. Oki, nije to tolikko loše ali su mogli ubaciti još neki bitrate u podešavanja pa ko može da gleda u boljem kvalitetu neka gleda. Na kraju krajeva postoji i onaj automatski režim koji se valjda bazira na brzini internet konekcije tako da ne vidim neki razlog da streamovi ne budu boljeg kvaliteta.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS TV Multiscreen

Post od pelleruma »

Ja s telefonom uspeo,ali tablet nikako,racunar nisam ni probao(pored telefona i tableta,ga retko i palim)
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

panpetar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 19. Nov 2015. 14:08
:: Galaxy Note 2

Re: MTS TV Multiscreen

Post od panpetar »

Da l se to meni čini ili su sa spiska kanala obrisani Discovery i Discovery ID ili tih kanala nije ni bilo na listi?

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS TV Multiscreen

Post od pelleruma »

Ja mislim da ih nije bilo...
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Discovery je bio 100%, e sad dal je obrisan to nisam gledao.

panpetar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 19. Nov 2015. 14:08
:: Galaxy Note 2

Re: MTS TV Multiscreen

Post od panpetar »

Ako je bio Discovery bio je i Discovery ID. Nisam pobrkao znači. E sad, što su obrisani to je već pitanje. Btw prethodnih dana nisu ništa novo ubacivali od kanala. Nadam se da ovo što se sad nalazi na listi nije sve od mts-a što se ove usluge tiče

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Azimuth »

Bilo je reci da ce polako ubacivati sve sto imamo na iptv tj sve sto ide u osnovnom paketu. Ako bude tako, onda se vredi koristiti uslugu i kad pocnu da je naplacuju, a ako ostane na ovih nekoliko kanala onda...

panpetar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 19. Nov 2015. 14:08
:: Galaxy Note 2

Re: MTS TV Multiscreen

Post od panpetar »

Slažem se. Mada u principu meni su Arene najbitnije ali bih ipak voleo da vidim bar one najvažnije strane kanale tipa Discovery, Discovery ID, TLC, Natioal Geographic.

Edit: Pre otprilike dva sata sam nazvao korisnički centar mts-a i pitao ih zašto mi je sa novim uređajem download, kad TV radi, za 2 mbit/s sporiji nego sa starim uređajem. Uzeliu su moje podatke i rekli da će ispitati o čemu se radi. Malopre su me nazvali i rekli da su mi podigli download brzinu za 2 mbit/s i da bi brzina sa upaljenim TV-om trebala da bude između 7 i 8 mbit/s. Odmah sam proverio brzinu i video da je brzina 7,2 mbit/s. Ako neko ima sličan problem nek zna da je do tj. do njihovih podešavanja i da je problem rešiv.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS TV Multiscreen

Post od acamatic »

Ne znam kod mene je ovako sada kada imam 50mb a kada sam imao 10 bilo je oko 7-8 dw.
Slika

panpetar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 19. Nov 2015. 14:08
:: Galaxy Note 2

Re: MTS TV Multiscreen

Post od panpetar »

Ja sad sa 10 mbit/s imam 7,2. U početku, kad su uveli brzinu od 10 mbit/s za box paket imao sam sa upaljenim tv-om blizu 10. Onda, nakon par meseci, to je spušteno na oko 8 uz obrazloženje da su kablovi oštećeni prolikom poplava te da brzina ne može biti veća dok se kablovi ne zamene sledeće godine.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: MTS TV Multiscreen

Post od Pinocio »

Meni se licno aplikacija i ne dopada mnogo,da bih pogledao neki program treba napraviti milion koraka. Pokusao sam jednom premotati program unazad i sledece ukljucenje mi odmah na tom programu izadje iz kompletne aplikacije. Posto sam probao i D3GO mislim da je MTSova aplikacija losije odradjena

Odgovori