Huawei P8 max

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Huawei P8 max

Post od bata bogdan »

Imaš milion tema različitih za Huawei, gde oces sve posebno da podesis, od izgleda ikona, pozadine, sata itd itd...
Pogledaj temu o Huawei Mediapad X2 ovde na forumu, napisao sam detaljno sve kako se ubacuju teme i odakle se skidaju

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

A da li postoji tema koja je skoro kao stock? Da li teme menjaju i izgled settingsa ili samo ikone i pozadinu?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Huawei P8 max

Post od bata bogdan »

Imas da biraš, sta tebi odgovara..sve opcije su u opticaju, možeš sve da menjaš a i ne moras, možeš sve posebno da promeniš sta tebi odgovara, skini koju temu pa ces i sam videti, igraj se jednostavno :)
Jesi li našao moj post i čitavo objašnjenje?
Pogledaj i temu moj desktop, nadji moje postove, bice ti jasnije sve... :)
Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Izasao je android 6 za azijski region 701L, verujem da ce uskoro i eu.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Huawei P8 max

Post od Roda92 »

Kod mene jos uvek nista. Pisao sam na mojhuawei zvanicnoj strani kazu da ne znaju kada ce biti update za p8max. Cudno, ali tako je.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

kako da resim problem, ako ne koristim dot futrolu sve notifikacije stizu za viber i wa ali kad ga preklopim u nju ne oglasava se. stignu one ali nema zvuka ni vibracije

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Huawei P8 max

Post od Roda92 »

Na prethodnim stranicama smo pisali da je p8max imao problem sa viberom i bez futrole dok nije stigao mini update sa kojim se to popravilo. Sada za ovaj tvoj problem ne znam jer ne koristim tu futrolu, sigurno nesto zeza mozda kod lokacije, ko ce ga znati. Posto vidim da imas i ti ovaj model, ako mozes da izneses utiske jer ga samo ja imam na forumu.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Ma sve je odlicno telefon je bombona. 703L verzija ima vise updejtova nego ova evropska i u njoj radi sve i sa futrolom. Bez futrole stizu sve notifikacije, ako se stavi u futrolu one se ne oglasavaju, sms i poziv rade. Mene interesuje kada ti stigne poruka i dobijes notifikaciju pored ikonice, onaj broj ne procitanih da li ti to pokazuje i za viber. Meni pokazuje za poruke pozive i whatsapp ali ne za viber.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Huawei P8 max

Post od Roda92 »

Pa za kineze su se vise potrudili, za nas ostale koji smo zeleli da ga probamo nisu se bas potrudili oko update. Isto sam i za to pisao ljudima sa mojhuawei srbija i oni su mi odgovorili da ti tzv bedzevi sto izlaze na ikonicama su moguci samo za aplikacije koje su oni ubacili po defaultu imas u podesavanjima da vidis to, a tamo vibera nema.

Da sto se tice telefona perfekcija, prvenstveno velicina ekrana, baterija. :DDD

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Ja ne mogu naci to za bedzeve jel mi mozes reci gde je to? Oni nisu ubacili whatsapp pa svejedno ta aplikacija pokazuje broj neprocitanih poruka.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

SlikaSlikaSlikaOvako to izgleda na p9 znaci samo treba sacekati emui 4.0 i novi launcher. Na xda sam nasao coveka koji je izvadio te aplikacije samo me mrzi to ubacivati a i ne znam da li bi radilo.
http://forum.xda-developers.com/huawei- ... 4-t3401127

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Huawei P8 max

Post od Roda92 »

Pa da moramo da sacekamo update na 6.0 i onda ce biti svega. Ima ubacili su oni po defaultu whatsapp, ides na pocetni ekran pa skupis ekran onako sa dva prsta da smanjis i izbaci ti u donjem desnom uglu vise podesavanja i onda izaberes u sredini bedz podesavanja.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Nasao sam hvala, nisam ni znao da ima to. karakteri......................................................................................

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Huawei P8 max

Post od Roda92 »

Ima svega i svacega, malo je nezgodno jer nije lepo pregledan emui sa aplikacijama i ikonicama, instaliraj neki launcher tipa google launcher da imas onako meni kako bi se upoznao sa svim aplikacijama koje postoje. I nema na cemu.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Na kojoj si ti trenutno verziji, ja sam na b002 i koliko mi se cini jedino 701L region pacifik je dobijao updejtove. Pitao sam moj huawei na fejsu i kazu nesto u fazonu da telefon nije ni podrzan kod nas, e sad da li je mislio samo na srb ili celu evropu nznm. A i cudno mi da mts prodaje max a nemaju podrsku.

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Re: Huawei P8 max

Post od Roda92 »

I ja sam na tom poslednjem updateu. I ja im cesto pisem, da nije podrzan ne bi stigao onaj mini update pre koji mesec, bice sigurno. Nego ivaj model nije prosao u evropi dobro pa im je sigurno na poslednjem mestu za update ili se ja tesim.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Cekam jos neko vreme pa ako ne daju update stavicu ovaj za azija pacifik region I cao.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Huawei P8 max

Post od bata bogdan »

Kako stoje stvari, p8max i x2 eu verzije, od bilo kakvog update, izgleda da nema ništa, naravno kome je bitan Update itd itd... Verujem da vam p8max radi odlično, kao i meni x2, tako da ja lično nemam neku potrebu za Update...

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Radi on odlicno ali bez tih updejta ne rade notifikacije kad je u futroli a na kineskoj verziji sve to radi i imaju d2tw i one fore kad crtas po ekranu novi emui... I ima verzija za 701l samo nije za nas region al citam ljudi instalirali i sve radi odlicno.

cinija
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pet, 03. Jun 2016. 20:13
:: nokia

Re: Huawei P8 max

Post od cinija »

Sad skoro ti je izasao updejt za x2 Huawei MediaPad X2 Firmware (GEM-701L, Android 5.0.1, EMUI 3.0.5, V100R001C100B005CUSTC100D001, West European, Channel-Others)

Odgovori