Huawei Honor 7

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Huawei Honor 7

Post od bata bogdan »

Kamera može da bude diskutabilna, da li će da ispuni očekivanja korisnika, može da bude i ekstra a može da bude i lošija od konkurencije. Ali sam telefon sta nudi za tu cenu, je i više nego odličan.
E sad uvek isto pitanje što se ovde vrti, update, Huawei nije bas toliko azuran za eu modele, naravno kome je to bitna stavka.
Ukoliko sve odlično radi, onda i nema potrebe i željom za nekim novim updatom, koji može da mozda da pokvari funkcionalnost telefona, što se opet dešavalo sa eto moram da napišem sa Samsung.
Pitanje je uopšte, da li vredi dati više para npr za s6 zbog update i zbog kamere?
Naravno da to nije merilo da se poredi Honor 7 i s6, ali za cenu za prosečnog korisnika i te kako jeste bitno, a iz mog iskustva, Huawei radi i vise nego odlično.
X2 je ostao zakucan na kk i emui 2.3 ali i dalje radi odlično.
Uvek kažem, bitan je izbor koji se nudi korisnicima za određenu sumu novca koji je korisnik spreman da izdvoji.
Za Honor 7 i tu cenu se dobija odličan telefon.
I da se nadovezem, što se tiče problema sto je kolega drom imao sa Mate 7 i p8max, nije to bas tako, to je bas specifičan problem da su mu nestajali kontakti na whatsapp i viber... Eto ja tih problema nemam na x2, gde je Lolipop i emui 3.0.5.
Huawei

nidzo80
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 551
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2009. 00:48
:: Honor 9

Re: Huawei Honor 7

Post od nidzo80 »

Po nekim informacijama Honor 7 će dobiti i Marshmallow 6.0 u februaru.
Kamera je prosječna ali ostatak telefona je za tu cijenu kao što bata bogdan i Apolo kažu odličan.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 7

Post od Azimuth »

Offtopic je obrisan. Svako i najmanje skretanje sa teme ce biti odmah sankcioninsano. Pravila su ista za sve i tu smo da ih se pridrzavamo. Naziv teme je citko napisan i drzite ga se. Ako posle procitanih pravila foruma budete imali nekih nejasnoca, obratite se na PP nekom od moderatora pa cemo vam pojasniti. Nema svadje, nema vredjanja, nema pretnji i ostalih budalastina. Odrasli smo ljudi, tako se i ponasajte.

nidzo80
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 551
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2009. 00:48
:: Honor 9

Re: Huawei Honor 7

Post od nidzo80 »

Huawei Honor 7 korisničko uputstvo na engleskom:
https://docs.google.com/uc?id=0B9aO_Cti ... t=download

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei Honor 7

Post od Sale_M »

nidzo80 napisao: Kamera je prosječna ali ostatak telefona je za tu cijenu kao što bata bogdan i Apolo kažu odličan.
Bas sam sad gledao semplove sa Gsmarene i telefon ima sasvim dobru kameru,koristi Sonijevo IMX230 socivo,fotke dosta dobre reklo bi se.
Po ovim cenama na MS sajtu kosta koliko i Sony Z2 odprilike...ili je jeftiniji zapravo?Jer ako kosta oko e 380 minimum nista tu nije povoljno specijalno.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Huawei Honor 7

Post od El Laki »

Gledajući na sajtu kupimobilni Honor 7 je 390e. Poređenja radi isti sajt za istu prodavnicu daje Lg G4 za 385e. U Telekoplus radnji je Honor 7 490e a G4 460e. U svakom slučaju u istom cenovnom rangu kao G4.

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 7

Post od n82 »

Da li ce se honor 7 pojaviti u ponudi mts? Istice mi ugovor, pa bi mi pouzdana informacija znacila. Hvala.

cho4
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 10. Dec 2015. 22:56
:: honor 7

Re: Huawei Honor 7

Post od cho4 »

I mene jako zanima da li će ga biti još po našim radnjama, jer ga "jurim" vec desetak dana po i govore mi da je prodat i da ne veruju da će ga više dobijati. Možda zbog modela P8, za koji im je bolja zarada

AcoB
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 02. Maj 2016. 17:16

Re: Huawei Honor 7

Post od AcoB »

Sto mislite o telefonu huawei honor 7i imate li iskustva sa ovim modelom?

Sent from my SM-J100H using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei Honor 7

Post od Evindzer »


nidzo80
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 551
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2009. 00:48
:: Honor 9

Re: Huawei Honor 7

Post od nidzo80 »

Korektna recenzija. Možda je kamera malo previše nahvaljena ali se dobijaju više nego pristojne fotke. Ne sviđa mi se kvalitet video snimaka.
Ostatak fona i funkcija je besprekoran i stavlja ga u rang flagship modela.

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 7

Post od n82 »

Od skora je moj odlični XT910 promenio adresu, a ja sam postao vlasnik HH7. Nisam više imao nerava i strpljenja da ga MTS pusti u prodaju smrtnicima, mada ga imaju u biznis ponudi, i kupim ga u Tehnomaniji. Prezadovoljan sam telefonom. Izgled, osećaj i karakteristike su fantastični. 4G luduje, doduše za sad samo po Beogradu. Rad sa dve kartice, obe MTS, protiče glatko bez ikakvih problema. Preporuka.

Dorcolac95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 01. Avg 2016. 16:30
:: Huawei Honor 7
:: LG Optimus L7 II

Re: Huawei Honor 7

Post od Dorcolac95 »

Pozdrav ljudi, nov sam ovde na forumu. Interesuje me: gde ima da se zameni staklo na ovom telefonu? Inače bih preporučio ovaj telefon. Izrada je dobra, kao i brzina i karakteristike. Jedno vreme baterija mi je gurala prosečno 12 sati sa intenzivnim korišćenjem, sada opušteno izgura dan. Emui ima bagove ali nisu mi puno smetali. Jedan od boljih za tu cenu! :)
Muvam se svuda i donosim sreću

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 7

Post od n82 »

Da li ste uspeli da snimite telefonski razgovor? Ako jeste, kako?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 7

Post od Azimuth »

Skineš neku od aplikacija koja ti najviše odgovara i završio si posao. Toliko je jednostavno.

Sent from my SM-G935F

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 7

Post od n82 »

Azimuth, Stvarno mislis da nisam pokusao? :x
Ako neko ZNA konkretan odgovor na moje pitanje, molio bih ga za pomoc.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 7

Post od Azimuth »

Naravno, jer evo ja imam aplikaciju kojom radim baš to što ti pitaš. U pitanju je Call Recorder Pro, a probao sam još neke koje takođe rade posao. Inače, to je pitanje za temu u kojoj i pišemo o aplikacijama, a ne ovde ali ok.


Sent from my SM-G935F

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 7

Post od sugarcoated_ass »

Ako uređaj ne podržava snimanje poziva, ne vredi ti ni jedna aplikacija. Huawei telefoni, koliko sam čitao, ne podržavaju tu funkciju. E sad, ne znam ako se rootne da li se može uticati na to nekako.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 7

Post od n82 »

Azimuth, Zbog specificnog problema, koji je detaljnije opiosao sugarcoated_ass, pitanje sam postavio u ovoj temi. Ako je greska molim da se ispravi. Naisao sam na podatak da je Huawei onemogucio snimanje tel razgovora za ovo podrucje. Nisam rad da izgubim pravo na garanciju, zato i pitam da li je neko uspeo da snima razgovore na Honor 7, ne menjajuci originalni softver telefona?

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Huawei Honor 7

Post od djole1989 »

Automatic call recorder pro je meni radio na huawei p1 snima sve razgovore i smesta ih u folder koji navedes....


Sent from my iPhone 6S Plus using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Odgovori