Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Zaključa se bootloader kada se flešuje stable. Ali ne šalješ ponovo zahtev, već samo povežeš fon sa Mi nalogom i preko Mi Unlock aplikacije ga otključaš za 30 sekundi.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Dario90 »

Da li telefon poseduje srpski jezik,ako ne,da li se instalacijom nesto remeti,fakticki onda nemam vise zvanicni rom?Uzeo bih mami telefon.hvala unapred.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Ima srpski (ćirilicu koliko se sećam) ali polovina stvari u podešavanjima nije prevedena, ili se meša pola srpski-pola engleski.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Pozdrav ljubiteljima xiaomija.U dilemi sam koji xiaomi da uzmem?Nisam neki manijak za telefone.Bitno mi je da ne koči,wifi konstntan,baterija....Da li ijedan xiaomi ima srpski meni?Hvala unapred za poneki savet. :)

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Zavisi koliko para si spreman da izdvojiš za telefon. Imaju srpsko-engleski. :D Prevedeno je dosta toga, ali ne i neke sitnije stvari.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Hvala filipe za odgovor.Hteo bi da je procesor brz i da ne koči internet....da wifi ne koči jer sam i moram biti dostupan 24 sata...igrice ne igram...internet koristim amaterski....viber da radi i da tu nema problema.Koliko kosta da kosta.Bitno mi je da kupim tel koji necu reklamirati nakon mesec dana.Neznam kako je sa servisima za xiaomi po beogradu?Jel to neko radi?

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Pa možeš da kupiš Note 3 Pro ili da sačekaš Note 5. A ako ti je isuviše veliki telefon onda imaš flagship Mi5. Za servis ne znam. Ali ne verujem da ćeš imati zamerki na rad. Meni je ovo drugi kinez "sa garancijom" i evo radi bolje nego prvog dana. Prethodni isto. Nije to Tesla rebrendirani kinez od 50e.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Ma tako nesto...i ja ne verujem da se u 2 godine moze desiti neki kvar na tim telefonima....samo mi nije jasno zasto me u prodavnicama cudno gledaju kada trazim taj model a ne samsung ili ifone?Kao niko ziv to ne kupuje i te fore prosipaju.A po specifikacijama nista ne zaostaju od boljih samsung telefona a cena niža.Zasto ih niko ne kupuje?Vecinom se navale na samsung.
KO sumanuti...u busu kad idem na posao 98% samsung korisnika...Valjda zbog foto ili kamere?Neznam

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Cek, jel mi5 ili mi5s ima problem sa crkavanjem ploce? Ja bih ipak preskocio. Ti mozes i redmi note 4 ili ako hoces manji onda redmi 4 prime. Sve zavisi koliko para hoces da das. Za tvoje potrebe sasvim dovoljno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/5391 ... 3-Pro-16GB Ja sam se namerio nesto na ovaj.Može li neko iskustvo ako uopste neko i ima o ovom telefonu?Hvala staff za komentar. :)
Cena mu i nije preterana.154 eur.A specifikacije ako su kao na papiru su dobre.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Imam ja, ima i staff i još par ljudi na forumu. Ništa mu ne fali, za prosečne korisnike i više nego dobar.
staff, Pušten je update neki, ali uglavnom rešen problem.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Dobro je da su sredili to jer je dosta povoljan a odlican telefon.

Gorane, od mana ja bih naveo nesto slabiju kameru, narocito u nocnim uslovima, los multitasking na miui romu i ono sto mene mozda najvise nervira, zvuk u slusalici koji i kada je najtisi probija ledja pa se sve cuje kada je tisina i neko sedi pored tebe.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Svaki tel ali bas svaki ima poneku manu i to je normalno...ne smeta mi lossija kamera a vise volim da je jaci zvuk nego tiši...
Znaci procesor radi kako treba?Ne koči?Gledo sam ga u nekom šopu pre mesec dana 5,5 inca...metal lepo stoji u ruci...Da mi je do kamere i aparata uzeo bi samsung ali ne treba mi za splavove i slikanje....Definitivno uzimam ovaj note 3 sto mi filip preporucio...zA te pare i tu specifikaciju ne vidim nista bolje u tom cenovnom razredu....

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Sam kažeš da ti kamera nije prioritet. A prednja je korektna, zadnja upotrebljiva po dobrom svetlu. Za 150e koliko košta nov nema boljeg, lepšeg i kompletnijeg telefona. Fingerprint je toliko dobar da bi mu i neki flagship modeli pozavideli. Baterija isto, ekran odličan. MIUI odlično radi, neke gluposti ne primete prosečni korisnici. Ima brdo korisnih podešavanja. Procesor je odličan, u rangu prošlgodišnjeg sd808, u nekim segmentima i bolji (govorim o PRO verziji, nikako ne kupuj običan sa mtk procesorom).
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Filipe puno hvala na iskrenim i stručnim savetima.Kupit cu pro verziju naravno.REci mi kako sve to da proverim prilikom same kupovine?Da li je snapdragon procesor,da li je pro verzija itd...Da mi ne uvale namesto toga nesto drugo?Mora uz tel da ima papir.I da li prodavnice dozvoljavaju samu probu telefona na licu mesta?Možeš li mi reci gde ga mogu kupiti jer u vecini prodavnica kada zovem nemaju ga na stanju i navodno cekaju da dođe.Vec su me 5 puta izradili na taj način.Jel ima neka ozbiljnija prodavnica u bg ako znas?

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Gledaj ma kupujemprodajem. Tu ih uvek ima. Naglašeno je da je Pro verzija. A ima i pozadi na kutiji koliko se sećam. Uzmi 2/16 jer za njega imaš ovde opreme koliko hoćeš. Special edition 3/32 je malo većih dimenzija.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Koliko je sigurno kupovati preko kupujem prodajem jer uglavnom se daje garancija na tel par dana?
Isplatili li se za ovaj doplati +50 eur jer ovog za nigde u radnjama nema sa 16 gb.Ovaj sam nasao legalno u radnji.
Xiaomi
Redmi Note 3 Pro 32GB.....

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Tebi se ne isplati jer kazes da nisi zahtevan korisnik

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

POzdrav ljubiteljima xaomija...nađoh za 136 eur negde u gradu pro verziju note 3 16 mb,ali daju 7 dana garanciju.Kakava su iskustva sa kvarovima?Jel ima neko? :D

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Nema ovaj model neke specificne kvarove. Dosta je pouzdan ali naravno svaki telefon moze da se pokvari pa i ovaj.

Odgovori