Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

hvala...i jos jedna info ako neko zna...jel postoji radnja u beogradu koji vraca porez na kupovinu kada im vratis potvrdu da je tel izasao iz države'?Carnisku potvrdu o izlasku robe.

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Bio sam u prodavnici sa ozbiljnom namerom da kupim note 3 pro,upalim kameru i hocu da uslikam.Bila je folija plasticna preko.Uzasno mutno bilo i nista se videlo nije.Pobegao sam od xiaomija.Ili mu je toliko losa kamera ili nesto tu nije stimalo.
Probat cu i na drugom mestu.Ako bude isto onda to ne dolazi u obzir.Bukvalno sve bilo mutno.

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Gde je bila folija? Na kameri?

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Ja se ne sećam da ima foliju na kameri. Ili su cela leđa beše prekrivena folijom pa i kamera? Dobra je kamera po dobrom osvetljenju. Senzor je kao kod S4 ako se ne varam. Sasvim fine slike pravi, dobar balans, brzina okidanja, fokus, oštrina. Noću su mutne, žućkaste, pune šuma, što je i očekivano. Prednja kamera je odlična, nema kao kod S7 npr da preterano umekša lice.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

Pardon folija bila na ekranu...htedoh slikat ali lose mutno...a ovaj nije dao da skinem foliju ako ne kupujem...previse mi mutno bilo...jel moguce zbog te plastike da je ta mutnoća tolika?

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Fabricka folija jeste losa, mat je i dosta zamuti ekran.

Goran70
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sre, 21. Dec 2016. 14:48
:: nokia
:: huawei

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Goran70 »

vrlo moguće da je toliko zamutilo da sam pobegao hahhahaa...a ne dade mi bez folije skinute da probam...da fabrick afolija bila na njemu... :uhuh: :uhuh:

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

Ma šta imaš da gledaš, ekran je odličan, kao da ne košta telefon 140e. Stvarno odličan. Ja sam prešao sa G4 i qHD ekrana i nikakvu razliku nisam uočio. Inače fabrička folija je katastrofa, kao da je neko na njoj držao mas'an burek. :)
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

sejn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2017. 11:27
:: lg g2

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od sejn »

Pozdrav,

Zainteresovan sam da kupim ovaj telefon na osnovu stvari koje sam citao ovde i na drugim mestima na netu.
Jedino me buni sto pominjete da telefon kosta 140 evra, ili cak 136 evra, a ja sto sam mogao da nadjem je najjeftinije 155 evra za zlatni model (uzeo bih crni, ili sivi) na kp.
Ne znam tacno koja su pravila forma (izvinjavam se adminima sto nisam citao), ali ako je dozvoljeno, da li neko moze da me uputi na radnje (ili oglase) koje imaju ove cene?

Hvala u napred.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od filip11314 »

To je onda skočila cena, do skoro su bili 140e 2/16. Kupuj isključivo na kp, u radnjama ako ih ima su oko 180-200e što je sumanuta cifra. Nemoj samo beli da kupiš jer ima onu crnu traku oko ekrana i dosta ružno izgleda.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

nesta
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2012. 21:50
:: Note 2
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od nesta »

Ja malopre uzeh ženi, prodavac sa kp, hvalili su ga ovde. Cena 155 za zlatni 2/16, dobiješ staklo i silikon. Daju i garanciju 3 meseca, ali to ne znam koliko vredi. Telefon nisam probao ali na izgled, za ovaj keš izgleda odlično.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

sejn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2017. 11:27
:: lg g2

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od sejn »

samo da prijavim da sam na kraju uzeo 3/32, u radnji, posto mi je mala razlika u ceni bila u odnosu na kp, a ipak se dobija kakva takva garancija.

jako sam zadovoljan telefonom, pre njega sam imao g2 oko 3 godine, i ovaj jeste unapedjenje u odnosu na njega, mnogo brze sve ide. Jedino sto se naviknes na neke stvari koje ovde ne mozes da imas, meni na primer infinity scroll bas nedostaje, ali to je sitno. za sada ga mnogo cvrkam, pa baterija ne traje duze od jednog dana, ali ako se ne koristi previse vidi se da drzi. nocu na primer, ne skidam ga sa wi fi-a, mobilni net takodje ukljucen, sve isto kao po danu, i skine jedva par procenata, nikad vise od 5.

preporuka od mene, kao obicnog korisnika, ako neko cita ko hoce da kupi teleon, kao ja sto sam citao ovde pre nego sto sam ga kupio.

imam pitanje - u kojoj radnji mogu da se nadju silikonska maska i zastita stakla za note 3 telefone? obisao sam par radnji u centru i kazu da ne drze nista za note. na netu sto vidim sve je on line narucivanje ili kp, a ipak bih hteo da pogledam pre nego sto kupim.

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od staff »

Hteo sam da probam xiaomi.eu rom i vec dva puta ne uspevam sa različitim verzijama. Zavrsi instalaciju ali kada odem na restart napise da sistem nije instaliran. Sta moze da bude? Trenutno sam na rr 5.8.0

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

gilespie
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2017. 12:10
:: REDMI NOTE 3 PRO

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od gilespie »

Pozdrav svima, nov sam član i imam par pitanja za dobre ljude dobre volje.
Trenutno mi je na telefonu MIUI 8.0.7.0 LHOCNDG Stable i android 5.1.1 LMY47V, ovo je verovatno kineski rom jer sam ga dobio kao prvi redovan update.
Ne razumem se u te stvari, ali imao sam problema kad sam izvršio update()regularno mi je ponudjen), obrisao mi je sve aplikacije koje imaju veze sa google-om, rešio sam to nekako, ali imam brdo kineskih aplikacija.
Koji su koraci da bi ubacio global rom, probao sam da skinem sa sajta 8.2.2.0. i da ga prebacim preko kompa na telefon pa da pokrenem update preko aplikacije ali nisam uspeo...?! :cry:

Hvala svima unapred...

cistac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2011. 22:18

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od cistac »

I dalje koristim telefon i zadovoljan sam. Bez bagovanja.
Danas sam primetio ikonicu JELENA pa ako neko zna šta označava bio bih mu zahvalan. U prilogu snimak ekrana.

Slika

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od Ivan Cirkovic »

Ja mislim da tebe neko zeza iz fabrike sa tim jelencicem :lol: :lol: :lol: :lol: Da li imas u uputstvu telefona tu ikonicu? Meni nije logicno da ima ikonica koja nema u uputstvu... Mozda ti je od neke aplikacije?

cistac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2011. 22:18

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od cistac »

Hvala,
Izgleda da je do Teme (postavio sam neku za Galaxy S8...) i ikonica je od Kalendara... Covece... Al bas je full..
Hvala

emhno1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 28. Maj 2017. 15:50
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od emhno1 »

Notifikacija! Vreme je za "Jelen" pivo! :lol: :D :roll:

banoni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 03. Nov 2017. 23:50
:: xiaomi redmi note 3

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Snapdragon)

Post od banoni »

Imam Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE 3/32 telefon i zanima me ako neko zna da li na ovom modelu mogu da rade obe kartice u LTE tj. 4G modu. Kod mene radi Vipova kartica,dok MTS-ova iako je predvidjena za 4G ne radi. Radi samo u 3G ili H+ modu i sto je jos znacajnije internet mi nije stabilan,povremeno se izgubi cak i u tom 3G rezimu.

Odgovori