iPhone 6s Plus

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: iPhone 6s Plus

Post od iamivan »

Ja nigde ne videh od 32GB na oglasima.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: iPhone 6s Plus

Post od Joxy »

Ima ih, samo malo bolje pogledaj. ;)

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: iPhone 6s Plus

Post od iamivan »

Videh 6, ali ne 6+. :)

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s Plus

Post od Azimuth »

Još od septembra i predstavljanja ip 7/7+ je Toma Kuka rekao da će podici sa 16/64/128 na 32/128/256GB i da če ostati na istim cenama kao modeli koje zamenjuju. To se odnosi samo na uređaje koji se još uvek proizvode. Znaci ip 6/6+, SE i 6s/6s+. Problem je što prodavci (barem ovi naši zvanični) neće nabavljati te nove dok ne potroše stare zalihe, isto pretpostavljam da važi za celu Evropu jer se svi snabdevaju iz skladišta u Holandiji osim Apple Store koji direktno iz fabrike dobijaju.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s Plus

Post od iLuka »

Cene su za mali 6s oko 500 a za veliki oko 550, za sim free aparate... od toga oduzmite oko 50ak ako je sa mreze aparat...

Mladja91
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 17. Jan 2017. 20:45
:: sony xperia SL
:: Iphone 5

Re: iPhone 6s Plus

Post od Mladja91 »

iLuka jel bi mogao da mi posaljes u poruci u kojim radnjama se moye naci 6s i 6s plus po toj ceni?
Da li pricas o modelu sa 16 ili 32gb?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s Plus

Post od iLuka »

govorim ti za cene sa oglasa, ovde na sajtu... to su i najrealnije cene...

za radnje proveri na kupimobilni.com ali ne garantujem...

cene sam rekao za modele sa najmanje memorije...

cak i u nekim radnjama za ovog sajta imas da nadjes sim free za 500 -

http://mobilnisvet.com/mobilni/5044/App ... ne-6s-16GB

:)

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 6s Plus

Post od Stallone »

Pozdrav svima :)
Uzeo sam mob koji ima apple garanciju do 12.2017 godine i primetio sam da ekran kada gledam belu sliku ili udjem u poruke i gornji deo kao da je malo sivkasto kao da osvetljenje u gornjem delu bas i nije ravnomerno ima neko sivilo.
Pa me zanima na koji nacin da reklamiram telefon u uscu sta mi je potrebno imam samo full kutiju. Poz i nadam se da je neko vec reklamirao u uscu . Pozdrav

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s Plus

Post od Azimuth »

Stallone, vrlo je jednostavno, treba ti ništa :wink: Bukvalno, samo telefon je dovoljno da imaš ukoliko je u internacionalnoj garanciji. Odneseš, oni to tamo provere i dalje će ti reći kakva je procedura.

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 6s Plus

Post od Stallone »

Azimuth hvala ti puno na odgovoru :) nadam se da uvaziti jer se primeti nijansa xD cuo sam da znaju da zavlace 15 dana i na kraju nista, poslao sam email servisu u uscu pa cu videti sta ce mi odgovoriti

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s Plus

Post od iLuka »

Pa da, samo sto ako je garancija do 12.2017 to znaci da je internacionalna istekla i da ako nije sa mreze - vise nemas garanciju...

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: iPhone 6s Plus

Post od vla-do »

Nije istekla ako ima račun. [emoji6]
Nemoj odmah plašiti čoveka.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s Plus

Post od Azimuth »

Čekajte, polako. Ako je u pitanju internacionalna garancija onda može i u iStyle da nosi i reklamira. Ako je internacionalna garancija istekla a nemaš garanciju prodavca tj fiskalni račun, onda nemaš ni garanciju i ne isplati se da nosiš telefon u autorizovani servis zbog cene. Ako imaš garanciju operatera, a istekla je internacionalna garancija, onda ti za reklamaciju treba i onaj koji je kupio telefon tj koji je sklopio ugovor. Bez te osobe ćeš možda i moći da predaš telefon, ali nećeš moći da ga podigneš kad ti stigne nazad.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s Plus

Post od iLuka »

pa da, kako sam glup :) postoje ljudi koji ne uzimaju kao ja - 20.10. cim se pojave aparati u mts-u, mozda je ovaj kupljen posle 12.2016 :lol:
ovo za preuzimanje aparata posle servisa nisam siguran da li mora vlasnik, jer su mi rekli (i mts i usce servis) da ako se nosi kod njih direktno onda ne mora vlasnik ugovora (ako je aparat sa mreze, naravno)...

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 6s Plus

Post od Stallone »

Telefon je aktiviran 20.12.2016 a pise da ima garanciju internacionalnu godinu dana znaci do 20.12.2017? :)
Nemam racun nemam nista dobio sam ga na poklon kupljen je na Aljasci :)
Da li ima neko trenutno od vas da koristi ip 6s plus da ga nesto pitam :D citao sam nesto kao da svaki 6s i 6s plus ima bagu senku kod rubova displeja zbog 3d tac-a dok je to na 7-mici ispravljeno. Isao sam u telenor i pogledao izlozen 6s plus i on ima blage nijanse pri vrhu sada jesam li ja lud ali je to tako neprimetno

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s Plus

Post od iLuka »

ja sam imao dva 6s plusa, kum isto taj model i nismo primetili, prodali smo ih i sve je bilo ok...

kod bilo kog telefona postoji sansa da se neka od led dioda jednostavno ugasi i ne radi vise, nije to do specijalno nekog modela... a te po poslovnicama nemoj ni da gledas, aka ih ko god stigne a svi zajedno ne znaju ni da ga ukljuce...

pitaj usce za proceduru i onda odnesi kod njih aparat, mislim da crkavanje dioda podleze zameni aparata...
rade do 17h, cini mi se...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s Plus

Post od Azimuth »

Ako je tamo kupljen onda pogledaj na sajtu ratel-a da li je garancija uopšte ostvariva kod nas... Imaš tačno po oznakama modela koje ovde možeš servisirati, a koje ne...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 6s Plus

Post od Stallone »

Stigla mi je potvrda iz apple u Uscu da mogu doneti telefon na diagnostiku :) kazu nikakav problem, samo me zanima da mi mi odmah kazu da li to podleze garanciji ili ne?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s Plus

Post od Azimuth »

Pa odmah po završenoj dijagnostici. Prvo će mu uraditi restore pa ako i tada bude imao istih problema onda rade dalje testove. Sve i svemu ne računaj da nećeš znati odmah (osim ako nije očigledan problem), već u najboljem slučaju do kraja tog dana ako ga odneseš odmah ujutru.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Stallone
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 24. Jul 2014. 14:49
:: Note 9

Re: iPhone 6s Plus

Post od Stallone »

Azimuth hvala puno na informacijama :) nadam se da ce uvaziti reklamaciju, primeti se razlika u osvetljenju pa razmisljam imao sam 5s na njemu svuda isto sija.. sta znam nadam se pozitivnom ishodu

Odgovori