Popularni Fidžet Spiner

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Popularni Fidžet Spiner

Post od wanderer1479 »

Najnoviji ★Popularni Fidžet Spiner★ je došao na market i njegova svrha je da vas oslobodi stresa i zabavi. Ako ste čuli za ovu kul igračku, ali niste imali priliku da je kupite - i ne morate, jer smo je mi pripremili za vas, i nećete čak morati ni da potrošite novac da biste je koristili! Fidžet spineri su vrlo popularni u poslednje vreme, i ne postoji osoba koja nije poželela da se igra sa jednim. Pogodni su za ljude svih godina i zahvaljujući njima ćete moći da ubijete dosadu i izazovete sebe. Ova neverovatna aplikacija će vam brzo postati omiljena i nećete moći da prestanete da je koristite, zato požurite i skinite besplatno ★Popularni Fidžet Spiner★ što brže možete, i pogledajte šta nudi.

Karakteristike:

- Mogućnost da dizajnirate izgled vašeg fidžet spinera
- Kul grafika aplikacije

Najnovija ★Popularni Fidžet Spiner★ aplikacija je dostupna na Google Play Store™-u. Nađite je ovde: https://goo.gl/G9nNb2

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od liman3 »

Pošto ovaj forum posećuju deca pa ih ovo baš interesuje..

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od гари »

Možda ima mama i tata koji bi ovo pokazali klincima. ;)

Sent from mTalk on Windows phone

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od sugarcoated_ass »

Koja je poenta virtualnog spinnera? Ja sam iz zezancije kupio jedan na pijaci i na kraju je ispalo da ima efekta. Inače sam stalno lupkao po stolu, škljockao hemijsku ili pucao zglobove. Jednostavno ti zaposli ruke i smiruje živce nama koji bi po novopečenoj psihologiji svi imali ADHD, a u stvari nam samo mozak radi 300 na sat i prepuni smo energije koju u trenutnim uslovima života nemaš ni vremena, a ni mesta gde da izbaciš.
Anyway ova aplikacija mi nikamo nije jasna kakvu ima korist osim izmusti trend do maksimuma.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od Evindzer »

Pa eto, to joj je svrha. :)
Tako je prošle godine bilo sa Pokemonima, ove sa spinerima... :D

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od brankisha »

Vrtinko :)

wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od wanderer1479 »

sugarcoated_ass napisao:Koja je poenta virtualnog spinnera? Ja sam iz zezancije kupio jedan na pijaci i na kraju je ispalo da ima efekta. Inače sam stalno lupkao po stolu, škljockao hemijsku ili pucao zglobove. Jednostavno ti zaposli ruke i smiruje živce nama koji bi po novopečenoj psihologiji svi imali ADHD, a u stvari nam samo mozak radi 300 na sat i prepuni smo energije koju u trenutnim uslovima života nemaš ni vremena, a ni mesta gde da izbaciš.
Anyway ova aplikacija mi nikamo nije jasna kakvu ima korist osim izmusti trend do maksimuma.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Aplikacija je drugačija od pravog fidžeta, jer je kod nje akcenat stavljen na takmičenje, tj. postavljanje što većeg skora. Probaj, iznenadićeš se koliko je zabavno. :)

neelix
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pon, 22. Maj 2017. 14:40
:: Redmi Note 3 Pro

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od neelix »

8) ...Ja bih rekao da je akcenat na gubljenju vremena :lol:

wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od wanderer1479 »

neelix napisao:8) ...Ja bih rekao da je akcenat na gubljenju vremena :lol:

Mozes i da ubijes vreme ovom aplikacijom, probaj sledeci put kad cekas bus, kod doktora...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od гари »

Mi ovde za gubljenje vremena koristimo Tapatalk i mTalk. :D
.
Slika
.
Sad kad smo kod toga, možeš da nam napraviš još jedan UWP klijent za Tapatalk. 8) Ovaj mTalk je dotični developer napravio jer mu jer bilo zanimljivo, i onda nas je napustio, i ostavio aplikaciju u prodavnici takvu kakva je.

Sent from mTalk on Windows phone

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od sugarcoated_ass »

Koji šejmles self promošn, jbt. Gori od mene. [emoji38]

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od wanderer1479 »

гари napisao:Mi ovde za gubljenje vremena koristimo Tapatalk i mTalk. :D
.
Slika
.
Sad kad smo kod toga, možeš da nam napraviš još jedan UWP klijent za Tapatalk. 8) Ovaj mTalk je dotični developer napravio jer mu jer bilo zanimljivo, i onda nas je napustio, i ostavio aplikaciju u prodavnici takvu kakva je.

Sent from mTalk on Windows phone

Kada bi napravili aplikaciju slicnu mTalk-u, da li bi je koristio?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od Green »

wanderer1479, vi bas ne volite kad vam neko uputi i kritiku na ono sto napravite? Lepo je sto znate programiranje, ali malo ozbiljnih i korisnih aplikacija ne bi skodilo.

wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od wanderer1479 »

Green napisao:wanderer1479, vi bas ne volite kad vam neko uputi i kritiku na ono sto napravite? Lepo je sto znate programiranje, ali malo ozbiljnih i korisnih aplikacija ne bi skodilo.

Kakvu biste vi aplikaciju zeleli da vidite?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od гари »

Šta znam, možda smo i mi ovde previše matori da bi nam ona aplikacija bila zanimljiva. Mada ne vidim ni što bi je neki klinja skidao, ako mu je to interesantno, onda već ima pravi. No ko zna... :)

A da li bi je koristili, i da li zaista da je praviš... To što sam pomenuo bi bio Tapatalk klijent za Univerzalnu Windows Platformu (ne Android), odnosno mogao bi da se pokreće na Windows 10 uređajima. PC, laptop, 2u1, Windows 10 telefoni... Ali niko ne zna da li će Microsoft ostati posvećen ovoj platformi, neki ovde su sigurni da je Microsoft od toga već odustao, ja mislim da nisu, ali nema sigurnih naznaka. Lako je moguće da, ako napraviš tu aplikaciju, da na telefonima možemo da je koristimo samo mi koji imamo stare Lumije, a i nama kad telefoni pocrkavaju ili ih zamenimo, onda ne ostaje niko na telefonu. Onda ti ostaju samo ljudi na kompjuterima, a onda bi se pitala "što sam radila UWP aplikaciju, bolje da sam radila win32, ovako nemam ni telefone, ni Windows 7/8/8.1 kompjutere". U svakom slučaju, iako bih voleo da dobijemo tako neku novu aplikaciju, i ako je bolja od mTalka (što i ne bi bilo teško možda postići jer mTalk taj developer uopšte ne održava) onda bi je i koristio, mislim da nije pametno tome se posvećivati. Jer nije ovo tebi hobi pretpostavljam, ti sebi ovako zarađuješ za lebac. :)

DODATAK:
Ja sam svoje izneo, ali ja sam na Windows 10 telefonu, ne na Androidu. :) I napisao sam gore i razloge šta treba uzeti u obzir pre pravljenja Windows aplikacije. Možda smo mi Windows Mobile korisnici dinosaurusi koji će za godinu dana ili malo jače izumreti. :) Sve zavisi od Microsofta i njihove haotične poslovne politike.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od brankisha »

Samo za ove koji imaju vrtinka. Nova fora


Koliko ti je trebalo za razvoj aplikacije?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od Green »

wanderer1479, ne znam, vi ste programer, iznenadite me necim, a i sve ostale.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od Evindzer »

wanderer1479 napisao: Kada bi napravili aplikaciju slicnu mTalk-u, da li bi je koristio?
Napravi dobar pandan MT-u ili TT-u, i ja ću te reklamirati na svim društvenim mrežama i forumima na kojima sam aktivan. :)
Inače, jedna neobična informacija: trenutno u mojoj okolini imam više ljudi koji poseduju Win telefone nego ikad ranije. Da li što su stariji, pa stoga jeftiniji modeli, ili su im firme nabavile kolektivno, ne znam, ali sad ih u mom okruženju ima više nego u doba Denima i prilične popularnosti jeftinog, a lošeg L530. :unsure:

wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od wanderer1479 »

Evindzer napisao: Napravi dobar pandan MT-u ili TT-u, i ja ću te reklamirati na svim društvenim mrežama i forumima na kojima sam aktivan. :)
Inače, jedna neobična informacija: trenutno u mojoj okolini imam više ljudi koji poseduju Win telefone nego ikad ranije. Da li što su stariji, pa stoga jeftiniji modeli, ili su im firme nabavile kolektivno, ne znam, ali sad ih u mom okruženju ima više nego u doba Denima i prilične popularnosti jeftinog, a lošeg L530. :unsure:

Uzima se u razmatranje. ;)

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Popularni Fidžet Spiner

Post od гари »

Jel si hteo da kažeš 520, ili 630? Ili baš 530? Taj telefon nisam nešto viđao u mojoj sredini. No i 530 je sigurno radio ko zmaj u odnosu na ondašnje Androide.

Inače baš zanimljivo... Ko neće da baca pare, on će još koristiti Windows. Evo, ja kad sam govorio da ću prebaciti tati Lumiju 532 na w10m kad to bude trebalo, i još nema za tim potrebe. Jedino mu Skype ne radi, ali mape rade savršeno, mejl, Viber, WhatsApp... A koga zanimaju aplikacije, on se prebaci na desetku, i ima i jedne i druge.

I da se vratim na aplikaciju, da, koristili bi je, ali razmisli, to je malo kocka. Ja mislim da će biti uskoro (za oko godinu dana) i novih Windows telefona (koji će pokretati UWP aplikacije), ali to zapravo ne zna ni sam Microsoft. A neki misle i da je to to, da neće biti više Windows telefona.

Sent from mTalk on Windows phone

Odgovori