HTC U 11

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: HTC U 11

Post od mazzy »

Pa ja automatski idem FB aplikaciju na DISABLe... na fb ulazim preko browsera..i to preko precice koju postavim na homescreen .. A bloatwerom se uglavnom smatraju aplikacije vezane za mrezu na kojoj si kupio telefon i slicno

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC U 11

Post od гари »

YT, Gmail i Hangouts su tu jer ih Google potura, a realno barem Hangouts tu nije potreban. Zavisi dosta od gledišta. Ovde vi smatrate drugačije jer neki od vas te aplikacije ipak koriste, i imate mesta u telefonu. No tačno je što Azimuth kaže, to ovde nije ni bitno, kod jačih telefona kao što je ovaj one ništa ne smetaju kad su deaktivirane. Ali najjeftinijim telefonima ipak prave gužvu čak i kad se deaktiviraju...

Sent from mTalk on Windows phone

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC U 11

Post od Azimuth »

Jel ovi u mts daju Box uz telefon kao što daju u Vip-u?
Vidim danas da su pored crne ubacili i "srebrnu" boju... možda se odluče i za plavi i crveni, pa čisto da znam ako prelomim..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC U 11

Post od iLuka »

Pa valjda svaki ide i uz postpaid i box... samo su uslovi drugaciji...


Sent from my iPhone using Tapatalk

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: HTC U 11

Post od niko1a »

^^ mislio je da li se dobija "poklon" kao sto je u Vipu, onaj under armor health box, koliko sam razumeo

edit: ovo https://www.vipmobile.rs/privatni/mobil ... device=284
Poslednja izmena od niko1a u Čet, 17. Avg 2017. 20:45, izmenjeno 1 put ukupno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC U 11

Post od Azimuth »

Baš to ;)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: HTC U 11

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=guR2rCt2T28
Sad mi je jsno zašto je kutijagreha toliko hvalio ovaj telefon. :lol: :lol: :lol:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC U 11

Post od Azimuth »

Ko je ovlasceni servis za htc?
Imam ponudu za u11, ali verzija 6/128, pa me zanima to oko garancije, da li je ubazavaju samo na osnovu imei broja ili im je potreban racun i/ili garantni list. Ponida je primamljiva, ali nemam garantni list niti fiskalni jer se ova verzija ne prodaje u Srbiji...

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: HTC U 11

Post od somi92 »

Mislim da je begram za htc

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC U 11

Post od Azimuth »

Ok, hvala. Moram da izguglam broj pa da ih pitam. Negde kao da sam procitao da im ne treba nista i da na osnovu imei broja uvazavaju garanciju, ali ne bih da se zalecem ma koliko da je primamljiva cena telefona...

Fize94
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2015. 22:37
:: 0694448087

Re: HTC U 11

Post od Fize94 »

Azimuth, pitaj na Benchu, mislim da si tamo video. :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

goran_mias
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Ned, 28. Jun 2015. 17:30

Re: HTC U 11

Post od goran_mias »

Azimuth napisao:Ko je ovlasceni servis za htc?
Imam ponudu za u11, ali verzija 6/128, pa me zanima to oko garancije, da li je ubazavaju samo na osnovu imei broja ili im je potreban racun i/ili garantni list. Ponida je primamljiva, ali nemam garantni list niti fiskalni jer se ova verzija ne prodaje u Srbiji...
Oni ne servisiraju telefone koji nisu kupljeni u Srbiji, ali mogu da pomognu u smislu da njihovim kanalima posalju najblizem ovlascenom servisu gde bi se servisirao/menjao uredjaj. Proces bi trajao dosta duze, tipa 45 dana.
Ovo je info od pre par meseci kada sam imao U11 i kada sam poslao konkretan upit za taj uredjaj.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: HTC U 11

Post od vla-do »

goran_mias, zanimljivo. Hvala za info.
Azimuth, ako dobiješ bilo kakvu informaciju, podeli je sa nama. :)

ShaNa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2018. 18:56
:: HTC

Re: HTC U 11

Post od ShaNa »

Azimuth napisao: ... pa me zanima to oko garancije, da li je ubazavaju samo na osnovu imei broja ili im je potreban racun i/ili garantni list. Ponida je primamljiva, ali nemam garantni list niti fiskalni jer se ova verzija ne prodaje u Srbiji...

goran_mias napisao: Oni ne servisiraju telefone koji nisu kupljeni u Srbiji, ali mogu da pomognu u smislu da njihovim kanalima posalju najblizem ovlascenom servisu gde bi se servisirao/menjao uredjaj. Proces bi trajao dosta duze, tipa 45 dana. Ovo je info od pre par meseci kada sam imao U11 i kada sam poslao konkretan upit za taj uredjaj.
Azimuth i ostali zainteresovani, potrvdjujem goran_mias izjavu. Nedavno sam bila u Begramu sa isitm pitanjem kao Azimuth. Servisiraju samo uredjaje koji su legalno distribuirani u SR. Ostale ne. Objasnjavali su mi i zasto, skroz suplja prica, ali eto tako je. :smutny:

sergius
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 310
Pridružio se: Ned, 12. Jan 2014. 23:31
:: iPhone 6
Lokacija: Beograd

Re: HTC U 11

Post od sergius »

Dusha napisao:
Azimuth i ostali zainteresovani, potrvdjujem goran_mias izjavu. Nedavno sam bila u Begramu sa isitm pitanjem kao Azimuth. Servisiraju samo uredjaje koji su legalno distribuirani u SR. Ostale ne. Objasnjavali su mi i zasto, skroz suplja prica, ali eto tako je. :smutny:
Čekajte malo,moram da se umešam u ovu temu jer i mene zanima i ako sam dobro razumeo znači oni ih u Begramu ne servisiraju ali moze da se telefon reklamira kod njih pa oni nekim svojim kanalima da posalju najblizem ovlascenom servisu gde bi se servisirao ili menjao uredjaj i to traje oko 45dana? I kolika je garancija na htc telefone uopste koji su kupljeni u inostranstvu 1godinu ili dve?


Sent from my iPhone 8 plus using Tapatalk

ShaNa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2018. 18:56
:: HTC

Re: HTC U 11

Post od ShaNa »

sergius, ja nisam neki mobil expert, samo sam zainteresovana za kupovinu U11, pa se shodno tome i raspitujem. Ono sto sam ja saznala je da Begram serivsira tj uvazava garanciju na uredjaje namenjene srpskom trzistu, sto se moze videti prema imei broju (ko je uvoznik). Znaci, oni uopste ne konstatuju strane garancije. E sad, da li vrse popravke takvih uredjaja, o tome je nesto rekao goran_mias, a verovatno ce ti i odgovoriti neko upuceniji u to. Takodje, sto se servisa tice, po pitanju validne garancije u SR, kupovina HTC-a je diskutabilna (tj garancija) u malim prodavnicama po Srbiji, jer oni mogu da ti prodaju i telefon za madjarsko (ili koje god) trziste a daju ti garanciju iz radnje. To Begram takodje nece uvaziti. Sreca je sto pre kupovine mozes proveriti ko je distributer na osnovu imei broja. Vidim da mnogi ljudi kupuju mobilne preko KP prodavaca iz Subotice sa madjarskom garancijom, ali ta garancija se naravno ovde ne uvazava. Znaci, to je kao da kupis fon bez garacije, i treba da verujes da je nov i da mu nista nece biti; samo onda bi i cena trebala da mu je takva... :)

ShaNa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2018. 18:56
:: HTC

Re: HTC U 11

Post od ShaNa »

Vlasnici U11, šta koristite kao zaštitu za displej?
Kaljeno staklo, čula sam (i videla) da se odlepljuje sa strana (ima vazduha) i ružno izgleda. Mada mi neki prodavci u radnjama kažu "zavisi ko ti zalepi"... da li je baš tako?
Folija nema nigde, čak ni na Aliju ni Amazonu, tj ima na Aliju zajedno sa jednom maskom, ali masku već imam i ne bih menjala. Na Amazonu ima paket folija koji je isuviše velik (ide od ivice do ivice) da bi mi stao lepo uz masku koju imam (Spigen). Predlozi? Da li neko možda stavio foliju na U11 nekog drugog modela telefona a da odgovara svemu na U11 displeju?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U 11

Post od Green »

Na eBay-u folija i kaljenog stakla imas koliko hoces .

ShaNa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2018. 18:56
:: HTC

Re: HTC U 11

Post od ShaNa »

Lepo, pa hajde preporuči mi konkretno određene folije za koje ti ceniš da su ok i da mogu da se uklope u Spigen masku. Baš bi mi značilo. Ja nisam videla (osim folije koja ide u paketu sa imak maskom, masku već imam da bih kupovala drugu; zatim 2 tipa folije - 1. koje imaju gore & dole crni završetak što mi se ne sviđa i 2. one se tačno izrezanim rupicama za notifikaciju, kameru, zvucnik i sve ostalo - za poslednje dve pomenute, vlasnik jednog u11 mi je rekao da su svakako prevelike za Spigen masku). Može li link folije koju ti preporučuješ a da je npr oblika kao kaljeno staklo? ili kakvu god, preporuci mi nešto adekvatno. Thx. :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U 11

Post od Green »

Niko ne moze konkretno da ti preporuci foliju na osnovu te maske koju koristis, osim ako neko vec nije probao foliju bas sa istom tom maskom. Folije se ne rade po obliku maske. Naruci nekoliko pa vidi da li je to to kad stignu.

Odgovori