MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Vip neo 2? [emoji16]

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Aca91 napisao:Ja sam juče u Mts uzeo Mix L paket. Posle 4 godine u Telenoru vratio sam se u Mts. Mislim da za 1000 dinara nema nigde bolja ponuda
Pa jedino možda onih 100 GB što daju (koji traju pola ugovorne obaveze, ne celu), a inače paket nema šta da traži pored Vip NEO2.
Za 999 din (1699 din uz telefon) dobijaš neograničene minute i sms i 2GB net. :D

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

^Pa upravo tih 100GB je i mene ponovo navelo da obnovom ugovor u mts-u. Pri tome, 90% ljudi sa kojima komuniciram su u mts mreži pa iskoristim i one silne minite što daju za mts mrezu.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: MTS novosti

Post od brankisha »

Kod mene niko tj i oni koji jesu koriste wa. Imam 12.000 minuta u mts mrezi

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Aca91
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2017. 08:35
:: Iphone SE

Re: MTS novosti

Post od Aca91 »

Jeste Vip daje 2gb za 1000din ali kad potrošiš tih 2gb onda ti naplaćuju. A meni to ne odgovara, jer ja trenutno trošim od 8-10gb. U Mts nakon 6 meseci po 100gb imam neograničeno kad potrošim 1gb brzog neta. A i dobro je što može ugovor samo na godinu dana

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Ubijaju mts samo tako. Kao da pokušavaju da ga prodaju za tepsiju ribe.
Ja sam u januaru uzeo 50% popusta, ali da nisam tada definitivno bih prešao na Vip. Za 1000 dinara ne razmišljaš ko je u kojoj mreži, da li zoveš fiksni ili mobilni.
Ovih 100GB je lepo što daju, ali daju samo za polovinu ugovorne obaveze. Ako nešto ne promene na bolje po pitanju paketa, a Vip nastavi sa Neo paketima, mislim da im se ne piše dobro...

Aca91
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2017. 08:35
:: Iphone SE

Re: MTS novosti

Post od Aca91 »

Azimuth napisao:Ubijaju mts samo tako. Kao da pokušavaju da ga prodaju za tepsiju ribe.
Ja sam u januaru uzeo 50% popusta, ali da nisam tada definitivno bih prešao na Vip. Za 1000 dinara ne razmišljaš ko je u kojoj mreži, da li zoveš fiksni ili mobilni.
Ovih 100GB je lepo što daju, ali daju samo za polovinu ugovorne obaveze. Ako nešto ne promene na bolje po pitanju paketa, a Vip nastavi sa Neo paketima, mislim da im se ne piše dobro...
To odgovara samo onima koji mnogo zovu a ne koriste mnogo net. Meni npr je dovoljno i 200min ali mi zato treba dosta neta

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MTS novosti

Post od m@c|-|oR »

100 GB se dodaju na pakete od MixNet L i naviše. U tom paketu su 400 nacionalnih minuta, što i nije tako malo.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Aca91 napisao: imam neograničeno kad potrošim 1gb brzog neta.
Aj mi, molim te, objasni šta možeš da uradiš sa 64/32 kbps? Brzina posle potrošenih tih 1 GB u paketu ti pada na 64 kilobita po sekundi. Znači skida ti 0.008 megabajta po sekundi! To ne vredi ni za običan surf, a kamo li nešto više.

Aca91
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2017. 08:35
:: Iphone SE

Re: MTS novosti

Post od Aca91 »

Mogu da koristim WhatsApp. A i 3 meseca samo tako da izdržim i mogu novu promociju da uzmem

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Vala baš, taj spor net ničemu ne vredi, jedva može i chat da obavlja. Eto samo što si siguran da kada potrošiš neće kredit da ti pravi, samo je to dobro.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Sporo je to i za normalno korišćenje WA. Ako češ slati i primati isključivo tekstualne poruke još i može proći, što bi rekli na gurku, ali na sve ostalo zaboravi.

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

Jeste dosta sporo kad potrošiš net iz paketa ali radi posao za dopisivanje... Nikakav problem nije, i viber, wa, messenger lepo rade kad se šalje text i stikeri, samajliji.,jedino što se muči kad se šalju slike.

Koristio sam taj spori net i za čitanje vesti (b92, blic, n1) može ali nije baš najsrećnije rešenje.
Sve u svemu bolje je nego kod Telenora što ti isključe net ili kod VIPa što ti naplaćuju prekoračenje...


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: MTS novosti

Post od iLuka »

Zato je i uvedeno na prvom mestu da se ne bi pravili redovi sa pitanjem a sto mi je ovoliki racun... e sad, brzina je druga tema...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

@iLuka brzina je očajna ali je dobro što ne može da se napravi veći račun a ipak imaš neki net, bar za dopisivanje...
Kome treba brz net kad potroši internet u paketu može da uzme dodatak a ovako bar je miran da neće povećati račun a ipak može da pošalje poruku i možda vesti da pročita...


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Jbm ga, moje iskustvo je drugačije jer žena je to imala kod Telenora i ono je zaista bilo neupotrebljivo pa ravnam po tome. :)

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: MTS novosti

Post od iLuka »

Jeste neupotrebljivo. Ali ne kosta nista, to je poenta, ne brzina. 150mb je 150din kad istekne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Aca91 napisao:To odgovara samo onima koji mnogo zovu a ne koriste mnogo net. Meni npr je dovoljno i 200min ali mi zato treba dosta neta
Slažem se, ali...
To je koji paket? Mix M? Koliko tu imaš MB? Koliko on košta sa popustom? Ili uzimaš neki drugi (veći) paket zbog neta i koliko on košta? Evo recimo, što se love tiče i megabajta, ekvivalent ovom Neo 2 je Mix XL, ali dobiješ 600 minuta u nacionalnom saobraćaju. Meni to govori da kod Vip-a dobijam mnogo više za isto para. Opet, ako koristiš neki manji paket i dodatke, i tada da bi nagurao do 2GB moraš da platiš više nego ovih 1000 din. Ako već potrošiš 2GB, kod svakog operatera možeš uzeti dodatne MB po manje više sličnim cenama. Jedina prednost mts-a u celoj ovoj priči je samo taj "neograničeni" net, ništa drugo... ali je to nedovoljno da bi bilo koga zadržali, zar ne?
Pre neki dan su me zvali, pitam ih lepo da li mogu da očekujem neki benefit jer imam više brojeva na mom imenu i više ugovornih obaveza, pa u slučaju da se odlučim da uzmem telefon da znam šta mogu da očekujem, a dobijem odgovor da je jedini benefit to da mogu da prekinem ugovornu obavezu sa 50% popusta i uzmem telefon. Za mene je to u najmanju ruku smešno jer sam dobijao mnogo više od njih, ali avaj...

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

Jedan broj mi je na MTSu a drugi ma VIPu i x puta sam koristio taj usporen net i može da se koristi za dopisivanje...
Za surf je pakao tj maltretiranje ali sasvim upotrebljiv za dopisivanje viberom i sl. programima. Pod uslovom da se ne šalju /primaju slike i klipovi...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Ali kad bi mogao da surfuješ, opušteno se dopisuješ uz slanje slika, i šta sve ne, što bi onda iko kupovao skuplju tarifu, ili kupovao internet dodatak... Šta bi zahtevnije od toga hteo da radiš na telefonu, a da si spreman za to i da platiš (a uzimajući u obzir da sve to možeš da radiš i čim se nakačiš na WiFi bez dodatnog troška)... Na YouTubu se svakako i ne vidi mnogo razlika na malom ekranu da li gledaš video u ovoj ili onoj rezoluciji, ne treba ti baš 1080p recimo... Nećeš skidati preko telefona nove epizode neke serije, ili neke filmove... Ne bi im se isplatilo da taj besplatni net bude mnogo bolji.

Sent from mTalk on Windows PC

Odgovori