MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

@гари naravno da im se ne isplati da net kad se potroše mb iz paketa bude brži jer onda bi malo korisnika ili manje biralo veće pakete i manje bi prodavali internet dodatke. Mada ne bi ih ubilo da malo ubrzaju taj spori net :D
Otkako sam dobio 100gb skidam serije i filmove preko telefona :D

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Super je tih 100GB ali ali samo pola ugovora,to je bez veze.To me je i najvise odbilo.Mogu oni i vise ot toga da daju ali ako je samo pola ugovora onda mi ne vredi.Ovamo bar za crvenu imam 2GB mesecno ali razgovore koliko hocu i kojoj mrezi hocu.Ja vise koristim MB nego minute ali mi nece smetati neograniceni broj minuta

Aca91
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2017. 08:35
:: Iphone SE

Re: MTS novosti

Post od Aca91 »

Azimuth napisao:
Slažem se, ali...
To je koji paket? Mix M? Koliko tu imaš MB? Koliko on košta sa popustom? Ili uzimaš neki drugi (veći) paket zbog neta i koliko on košta? Evo recimo, što se love tiče i megabajta, ekvivalent ovom Neo 2 je Mix XL, ali dobiješ 600 minuta u nacionalnom saobraćaju. Meni to govori da kod Vip-a dobijam mnogo više za isto para. Opet, ako koristiš neki manji paket i dodatke, i tada da bi nagurao do 2GB moraš da platiš više nego ovih 1000 din. Ako već potrošiš 2GB, kod svakog operatera možeš uzeti dodatne MB po manje više sličnim cenama. Jedina prednost mts-a u celoj ovoj priči je samo taj "neograničeni" net, ništa drugo... ali je to nedovoljno da bi bilo koga zadržali, zar ne?
Pre neki dan su me zvali, pitam ih lepo da li mogu da očekujem neki benefit jer imam više brojeva na mom imenu i više ugovornih obaveza, pa u slučaju da se odlučim da uzmem telefon da znam šta mogu da očekujem, a dobijem odgovor da je jedini benefit to da mogu da prekinem ugovornu obavezu sa 50% popusta i uzmem telefon. Za mene je to u najmanju ruku smešno jer sam dobijao mnogo više od njih, ali avaj...
Mix L, ugovor na godinu dana, 400min ka svim mrežama, prvih 6 meseci po 100 GB, drugih 6 meseci po 1gb , ali nakon toga neograničeno po spokoj brzini. Sve to za 1020 dinara. Do sad sam plaćao u Telenoru 1600din za 450 min i 10 GB interneta tako da mi je u Mts bolje. A Vip mi se ne sviđa jer bih stalno morao da pazim da ne prekoračim 2 gb

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Dream Weaver napisao:Otkako sam dobio 100gb skidam serije i filmove preko telefona :D

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Ja i ovako povremeno nešto skinem na telefonu preko torenta, pa na telefonu gledam. :) Ali preko mog WiFija, ne bih plaćao više megabajta za to zadovoljstvo. :)

Aco, ovde se radi o tome što bi mnogima ovde više odgovaralo upravo da imaju i "samo" 10GB tokom svih meseci, nego 100GB tokom samo pola ugovorne obaveze. :)

Sent from mTalk

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

yocasylver napisao:Super je tih 100GB ali ali samo pola ugovora,to je bez veze.To me je i najvise odbilo.Mogu oni i vise ot toga da daju ali ako je samo pola ugovora onda mi ne vredi.Ovamo bar za crvenu imam 2GB mesecno ali razgovore koliko hocu i kojoj mrezi hocu.Ja vise koristim MB nego minute ali mi nece smetati neograniceni broj minuta
Mogu oni monogo bolje ali neće :D

Slažem se da je bezveze što je pola UO tih 100gb ali nisam hteo da menajm operatera. Većina ljudi koje zovem su u MTSu i odgovaram mi što imaju "neograničen" net. Da su ponudili 100gb za vreme cele UO uzeo bih ugovor na 24 a možda i na 36 meseci.

VIPove neo tarife su odlične ali meni i mojih 700 min (300 min VIP i 400 min MTS) je više nego dovoljno, svakog meseca mi propadne između 100-300 minuta.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od miodrage »

Vip Neo2 - 999 din + dodatak Net 10 GB za jos 999, sto ce reci za 2 crvene imas 12 GB neta i neogranicene minute. Po meni vrlo lepa ponuda.
100 GB jeste jako puno, ali sta posle potrosenog?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

@miodrage misliš kad prođe pola UO ili kad se potroši 100gb??

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: MTS novosti

Post od somi92 »

Kod mts je takva glupost to sto daju pola UO da nemam reci, mozda razmisljaju kao navuci ces se na vise neta pa ces kupovati dodatke... Neko je spomenuo morao bi da pazi da ne predje 2gb u vipu, pa bar na pametnom telefonu danas mozes staviti da te obavesti kad predjes neku kolicinu mb, ili tako nesto, limit...
Uglavnom mislim da za 999 din nema bolje ponude od neo2 kod vipa.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Čisto da znate da i Vip ima opciju za neograničen net. :D
Sad nešto gledam u aplikaciji i vidim da imaju ovaj dodatak:Slika

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

Ali je naplaćuju cigani iz VIPa :D

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od miodrage »

E da, brzina kod Vipa za ovaj smanjeni net je navodno 2Mbps, sto nije lose.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Ako je tako, onda je to baš odlično... Taj dodatak uz neku jeftiniju VIPovu tarifu bi mogao biti za nekog pun pogodak. Recimo, ako neko hoće da što više umanji troškove s ovim bi mogao da pokrije svu potrebu za internetom sa jednom karticom - i to i za telefon, i za laptop, za sve...

Sent from mTalk on Windows PC

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

To taman kompenzuješ sa famoznom i neverovatnom 3G pretplatom kod mts-a i eto ga.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: MTS novosti

Post od Dream Weaver »

miodrage napisao:E da, brzina kod Vipa za ovaj smanjeni net je navodno 2Mbps, sto nije lose.
Ako je 2 mbps brzina onda je dobro, isplati se uzeti manji paket i još taj dodatak...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Azimuth napisao:To taman kompenzuješ sa famoznom i neverovatnom 3G pretplatom kod mts-a i eto ga.
Koliko sad lopuže deru za to?
Bitno da se Vip "cigani", a ova debilana od harača se ignoriše. [emoji38]

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Ja 3G pretplatu uračunavam u cenu telefona. Oko 100 dinara je ta pretplata, tj. nešto malo više, i kad vidiš da je cena ta i ta, saberi to sa 2,5 hiljade. Mislim, prilikom odluke da li ću da pređem kod drugog operatera, da li ipak neću kupiti telefon ni kod jednog od njih, i slično.

A totalno retardirano, 3G pretplata u doba kad se sve ispod 3G-a ukida... Mada 3G pretplata nije baš ono što bi možda neko pomislio iz naziva (što još više ne bi imalo smisla), nego prosto jedan skup nepotrebnih usluga.

Sent from mTalk on Windows PC

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Azimuth napisao:To taman kompenzuješ sa famoznom i neverovatnom 3G pretplatom kod mts-a i eto ga.
Tu pretplatu uvaljuju samo onima koji uzmu telefon kod njih, je li tako?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Evindzer, Da, ako samo kupiš broj, tj. ugovor bez uređaja nema 3G pretplate.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Tj. samo ako kupiš 3G telefon, onda je 3G pretplata obavezna. Što je skoro bilo koji telefon.

Sent from mTalk on Windows phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Hvala za odgovore. Tako je bilo i ranije, dakle, nisu ništa menjali.

Odgovori