Sta posle S7

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Odgovori
weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Sta posle S7

Post od weska88 »

Imam S7 vec godinu ipo dana. Savrsen sve radi kako treba. Al mi dosadio, razmisljam da uzmem S8 ili nesto ako ima bolje. Prodao bih s7 i dodao do 250e ima li sta da valja ? :)

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Sta posle S7

Post od fannY »

weska88, bolje onda da promenis brend. Brat ima S8, a ja S7 Edge i nemam neko odusevljenje kad uzmem njegov telefon da koristim. Ja bih ti savetovao da ides ili na HTC U11, Huwaei P10 ili mozda LG G6/V20.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Sta posle S7

Post od Baraba »

Zasićene. 7 Plus ili 8 Plus.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Sta posle S7

Post od Batak »

Gde bre Barabo na iPhone sad? Radi lose, ekran slab posle Amoleda, losija kamera.
Uzmi S8.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Sta posle S7

Post od Baraba »

Pitao lepo šta valja. Treba da gleda ponovo u amoled dok ga ne zaboli glava ko tebe :D
Neka menja, promena je dobra, ekran na iP nikako nije loš, ispeglaće oni te bugiće sigurno. Hm, kamera, fora je na Plusu modelu portret.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Sta posle S7

Post od Batak »

Aaa, od S6 me ne boli glava od Amoleda. Ovaj na S8 praznik za oci. :)
Ma odlicna promena. Listas fb, naidjes ma video, krene autoplay i fps dropne samo tako. :D
Ni taj portret nije nesto specijalno. Na N8 je npr dosta bolji.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od znemanja »

Preporuka za S8/S8 plus, oduševiće te dizajn telefona i ekran koji iako misliš da ne može bolje od S7 kada uzmeš u ruku S8 shvatiš da može.
Ako bi da manjaš brend onda idi na iPhone.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: Sta posle S7

Post od weska88 »

Nesto se nisam najbolje snasao sa ip. Ima sa ip 6s al nekako sam sistem nije legao. Radi to dobro al me malo ogranici. S8 mi ima najlepsi dizajn. Ova g6 i u11 su ok. Bitno da bude baterija dobra i kamera. Meni je kamera bitna jer sam frizer i treba da slika kosu na veatackom svetlu :) Meni je na S7 sve popaljeno gazim ga dobro. Baterija nesme da traje ispod 3.5 sot itd...

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Sta posle S7

Post od dachakragujevac80 »

Posle Samsunga samo “bolji” Samsung ili Iphone,sve drugo ce te razocarati. Iskreno preci sa S7 na S8 i nije neki “vau” napredak. Mozda je bolje onda da koristis neki drugi brend jedno dva,tri meseca,pa onda predjes na S8,i onda ce tek biti “vauuuuu”! [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Sta posle S7

Post od Evindzer »

Uzmi neku Teslicu. :D :D

Superiorni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2016. 02:33

Re: Sta posle S7

Post od Superiorni »

Ma rodjo tebe svrbe tih 250€ u džepu. [emoji23] sto uopšte menjaš taj tel, po meni ništa se posebno nije pojavilo da vredi 250€ razlike. Ja skoro uzeo S6 Edge + od drugara da ga izvrtim po rukama a imao sam ga kad je izašao. Pa onda uzmem moj HTC10 i ukapiram da je taj S6E+ i nakon 2,5 god (po meni) lepši i od S7 i S8 i HTC 10, 11... Mislim i da šljaka isto kao prvog dana. A tek sto će da te smori svaki non-amoled ekran na svakom drugom. Mada te razumem u potpunosti, jbg. svi mi ovde prolazimo kroz te faze, boles' ne bira [emoji23] jedino sto bih ti smisleno predložio je Blackberry Keyone. Jedini koji se razlikuje od svih ostalih. Ono čudo kad tresneš na sto stvarno svi gledaju k'o da igra mečka [emoji23][emoji199]


Sent from my iPad using Tapatalk

Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Re: Sta posle S7

Post od Night »

Imao sam s7, sad s8 i mogu da kazem da nije veliki korak napred. Baterija malo bolja, plus usb c (meni dosta zgodniji). O dizajnu necu nista ni da pisem, meni je to najlepsi telefon trenutno. Sto se tice zadnje kamere, ja iskreno ne vidim razliku, ali se ne razumem toliko. Prednja kamera primetno bolja. Moje misljenje je da je skener otiska prsta losiji nego na s7 ( i pozicija i sam rad senzora ). U ovoj situaciji bih ti preporucio iphone 7 ili 8 ( ili plus ) u zavisnosti od budzeta.
:D

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Apolo »

Posle G2 mini, G3, 5x, Mi5, XZ., nekoliko Lumija..i ja sam trenutno na S7 i na ovo pitanje mislim da bih jedino birao između S8/Pixel odnosno ip 7/8.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Apolo »

Poslednji sam pisao a sad ću i da pitam:) Malo me je zamorio Android pa malo razmisljam o promeni, što u ovom trenutku upućuje jedino na iPhone. Ne bih davao više od 450e za telefon, da li se u ovaj budžet uklapa nov ip7, a ako ne onda koliko star?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Sta posle S7

Post od Sale_M »

Kako te android zamorio,nije nego valjda taj telefon.Android mozes da customizujes do mile volje,sa iphonom su ti tu mogucnosti slabe.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Sta posle S7

Post od Green »

Ja razumem coveka da ga je smorio Android. Mene licno, kao sistem, nije, ali smorila me bas ta kastomizacija. Cesto ne promenim bas nista po par meseci. O nekoj ozbiljnijoj kastomizaciji da i ne pricam, odavno sam ispao iz te igre. Mada, i dalje zelim dobar model telefona, to je jos uvek jace od mene.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Sta posle S7

Post od sugarcoated_ass »

Green, omatorili smo. Meni stoje stock ikonice i Pixel 2 desktop od kako sam kupio Mi A1 i uopšte me ne privlači da bilo šta menjam. :D Kad me mrzi da pravim te najjednostavnije izmene, o onim većim ne vredi ni pričati. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Apolo »

Sale_M napisao:Kako te android zamorio,nije nego valjda taj telefon.Android mozes da customizujes do mile volje,sa iphonom su ti tu mogucnosti slabe.
Ne, Android. Telefon je zver, najbolji koji sam imao. Ne radim puno customizacija osim Microsoft launchera. Imao sam ranije Windows koji sam zamenio jer je hendikepiran, Android radi top ali prosto zasićenje. Nemam problema sa tim sto je ios zatvoren, ionako sam gomilu telefona promenio.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Sta posle S7

Post od ~Arkan~ »

Apolo napisao:Poslednji sam pisao a sad ću i da pitam:) Malo me je zamorio Android pa malo razmisljam o promeni, što u ovom trenutku upućuje jedino na iPhone. Ne bih davao više od 450e za telefon, da li se u ovaj budžet uklapa nov ip7, a ako ne onda koliko star?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Za 450e preporuka polovan iPhone 7 plus, daleko bolji od obične sedmice, kamera na nivou flegšipa 2018, bukvalno kompletan telefon, jedini minus po meni mu je što se puni 3 sata.
Imaš brdo kao novih za 450e, neki su još uvek i u garanciji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle S7

Post od Apolo »

To što se puni čitavu večnost mi je generalno odbojno kod iPhone jer mi se S7 napuni za sat i po. Veliki mi je plus, veliki bezeli, a nije mi sad zbog kamere da ga jurim. Obična sedmica mi više odgovora pa gledam da nađem nov ili jako malo korišćen.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

Odgovori