MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: MTS novosti

Post od Ledjo »

miodrage napisao:Ledjo, a taj drugar ti nema neki WiFi nego si morao da picis YT sa cellular data?
Pa rekoh da nije radio, a ja 100 svakako ne mogu da potrosim.

Ili sto kutija rece, moze I da se pusta Hotspot nekim devojcicama i taman kad izadjes da se proluftiras/na pljugu imas razlog da pitas da te isprati [emoji6]

Bice tu dosta primena[emoji2]

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Nije namera kako se nekima čini, nego volem da blebećem. :D

E, da, i da dodam za ono koliko nekome treba megabajta za muziku sa YouTuba na žurkama, druženjima, ili čemu god. myTube aplikacija može da pušta muziku sa YouTube-a bez slike, tj. samo ton da pušta. Radi aplikacija i na Windows 10 PC-u, zato to više i spominjem, a moguće onda i FireTube da isto to može. Može myTube da pušta listu, može da se namešta koje sledeće pesme da se puštaju (mada tu nešto hoće da se lako i pokarambusi), ali nema ono automatsko puštanje sledeće predložene pesme kad niste u listi.

Nema veze sa MTS-om, ali eto mali samo podsetnik za drugare koji vole da puštaju muziku sa YouTuba, pa da potroše što manje megabajta. Rekao bih da bi ovako trošili 1MB po minutu.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

Pa tako, oko 1mb po minutu, ako uzmemo u obzir da radi pesme u 128 kb...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

iwke95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2018. 11:38
:: Samsung galaxy j3

Re: MTS novosti

Post od iwke95 »

Imam dva pitanja. Da li je moguce da vec duze vreme nema niti jedan Samsungov telefon u mts ponudi? Vecina telefona su im marke Motorola i Tesla :o
I drugo, da li se moze zakljuciti novi ugovor ako mi je ostalo vise od 3 meseca do isteka (recimo 3 ipo) ali sa tim da uzimam opet novi telefon? Ona promocija sa 100gb traje do 28.02 a meni ce 3 meseca da se napuni 7.3 , greota da zbog tih desetak dana propustim 100gb interneta.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Da li je neko prelazio sa BOX 4 paketa na BOX 3 plus 50% popusta na pretplatu za mobilni? Pošto bih izabrao tablet uz BOX 3, pa me zanima da li cu imati 50% ili 40% popusta na pretplatu za mobiln? :?
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

Proveri još jednom ali mislim da ce moci to tako....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

nsvladimir
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 171
Pridružio se: Pet, 26. Sep 2008. 00:21

Re: MTS novosti

Post od nsvladimir »

Meni su rekli ako uzimaš tablet ili telefon da nema popusta od 40 ili 50%

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: MTS novosti

Post od Zemun »

Pa bas cudno da ne daju 50% ako uzmes telefon. :) Pa nisu ni oni toliko izludeli, najbolje da ti neko da 50% na pretplatu i telefon. Moze al tel ce ti dati po punoj ceni.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Meni je rečeno da ako mobilni se uzme nema popust, a za tablet nisam siguran kolega. Meni ugovor ističe sada pa razmišljam šta da radim, dal BOX 2 ili 3. Jer ne daju mi se 600 kinte za iptv i to samo za jedan tv.. Jer je taj iptv pre u super boxu izlazio džabe...
P. S. Jel neko zna kako može da se uzme barem onaj 6 meseci probni period za iptv, pa posle da se odlučim dal želim da zadržim ili ne?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Video sam da već neko vreme imaju slab izbor Samsung telefona... J3, J5, A3, ništa... A sad opet pogledao, sad nemaju ni jedan. :o

Što se tiča prelaska na Box 3. Ni meni nisu spominjali da ne bi moglo tih dodatnih 10% na pretplatu ako se izme uređaj. Jedino ako uzmeš uređaj, onda nemaš 3 meseca pretplatu 1 dinar.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Tih 6 meseci za tv mozes da uzmes samo ako si novi korisnik i to pod uslovom da uzimas samo tv. I onda nakon tih 6 meseci potpisujes ugovor na 18 meseci (zbirno izadje 2 godine) ili im prosto vratis opremu i kazes da nisi zadovoljan uslugom. U ovom drugom slucaju ti nece dati kasnije da uzmes tv ni zasebno ni u okviru box paketa, osim ako su nesto radili na mrezi pa provere i vide da postoje tehnicke mogucnosti za to.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MTS novosti

Post od liman3 »

Njima dođu telefoni sa vremena na vreme.Nekad ni ne ažuriraju na sajtu.Treba češće proveravati u poslovnicama.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

To si apsolutno u pravu.
Secam se prosli mesec kad sam uzimao note, na sajtu im je skoro mesec dana stajala samo zlatna boja i ja dobro sta cu odlucim se za zlatni i nekoliko dana pre nego sto sam hteo da ga uzmem na sajtu vise nije imao na jedan kad ja u poslovnicu oni kazu sad cemo da vidimo dal ima negde i op sutradan stize i to u crnoj boji....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Neozbiljno im je to, koliko izgube tako možda korisnika jer misle da ne mogu da kupe telefon po želji. Pogotovo ako im se to dešava sa Samsungom.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

acamatic, ja sam razumeo ovako. Ako uzmes BOX 3, i želiš mobilni telefon uz postpaid tarifu, dobićeš 10% popusta na postpaid mobilnu tarifu, ako taj postpaid broj vežeš za BOX3. Ako ne uzimaš telefon, tada imaš 40+10%=50% popusta na pretplatu za mobilni. E, sad, ako uzmem tablet uz BOX 3, a ne uzimam mobilni telefon uz postpaid tarifu, tada imam 40% popusta na pretplatu za mobilni, za tih dodatnih 10% ću ih pitati, pa javljam. :unsure:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Mislim da je jednostavno, a da se možda niko od nas nije dovoljno precizno izrazio. To su dva ugovora, jedan za mobilni, jedan za Box 3. Ako ne uzimaš ništa od uređaja, onda imaš 40+10% na mobilni, i tri meseca po dinar na Box 3. Ako uz jedan od ta dva uzimaš uređaj, onda na taj jedan ugovor nemaš popust.

Pa onda papir i olovku, i računaš šta ti je bolje.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Ako se uzme paker arena sport hd, da li se hd ksnalo dobijaju za dva stb uređaja koja imam na dva tv ili jedan? Ili se dobije.na 2 tv, a mora i da se plati za oba.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

Dobija se za oba....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

joejoe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 25. Maj 2010. 00:43

Re: MTS novosti

Post od joejoe »

Ljudi,

Onih cuvenih 100GB je produzeno do kraja februara.

Meni se cini da je ovih 100GB outlier, da im se omaklo, samo ne znam da li da uzmem Mix XL na 1/2/3 godine..

Kakvo je stanje za ove large/unlimited data pakete u regionu, kakvi su trendovi, zna li neko?

Dosad sam uvek uzimao mts pakete na godinu dana, i uvek su uslovi pri obnovi bili isti ili bolji, zato se i bojim da se vezem na duzi rok.. A opet, 100GB pri 70/50mbps, za nekog ko se sluzi komsijskim wifijem...

Dajte neki savet :)

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: MTS novosti

Post od Drakenzen »

Uzimaj i ne pitaj.
Iskreno da ti kazem, mani se ovih sto pricaju kako nema neo minuta bla bla bla

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Odgovori