Samsung Galaxy S7 Edge

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Pikeli »

Ok, hvala puno na pojasnjenju. Ipak cu ici na to da promjenim, zbog moguceg baga kojeg sam prije naveo.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od zoreli »

Pikeli, flešni sa CSC_SEE i sve lepo iz početka podesi .
16 godina na forumu MOBILNISVET

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Pikeli »

Odradio sve. Danas cemo vidjeti kako ce se ponasati. Pise da mi je za SEAD/RS, pa ne znam koje je to trziste?!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od vojopd »

To pise u csc country, a active csc code je SEE.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Pikeli »

Evo nakon flesovanja na ovaj SEE i dan-dva koriscenja, stanje je sledece: Juce mi je jednom zastopao i restartovao se i evo danas isto jednom, s tim da se danas iz zvucnika cuje neko zujanje dok je bio zablokiran, kao kad na radiju nestane prijema. Nakon toga se opet sam restartovao. Ocigledno sam potrefio na neki 'bajat' primjerak i sad sam siguran da je problem hardverski.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Batak »

Imas li garanciju?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Drakenzen »

Maticna ploca, rekao sam ti jos na pocetku nazalost....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Pikeli »

Imam neku garanciju od nekog mobil sopa. Ugl cuo sam se sa prodavcem, saljem mu ga u ponedeljak.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Zemun »

Steta sto nista nisi uradio al dobro opet ga vracas.

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od vojopd »

Ma trebao si to odmah vratiti...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Pikeli »

A trebao jesam, sve se mislim nije to nista. Steta jer je tel inace kao nov.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Zemun »

Sta je tu je, vidi ako budes mogao da nadjes neki na kp sa nekom regularnom garancijom, bar da je ostala minimum 2, 3 meseca.

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Esseker »

https://youtu.be/5Qrj4Jpq1y0

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Poop3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 22. Feb 2018. 19:33
:: samsung s7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Poop3 »

Kupio sam nedavno S7 edge SM - G 935f, koji je bio rutovan i imao neoficijalni softver od S8+. Dao sam u lokalnom servisu da mi ga vrate na oficijalni samsungov 7.0. Ubacili su nemacki 7.0 i sve radi ok ali kada se podize sistem prijavljuje da je S8+ i kazu mi da to nisu mogli da obrisu instalacijom preko odina!!!! Uradio sam mu wipe data i wipe cache ali je logo od S8+ ostao.
Pre servisa probao sam sam da vratim na oficijalni 7.0 preko odina Skinuo sam englesku pa nemacku varijantu i uvek bi mi pred kraj instalacije prijavljivao gresku. Kako da resim ovaj problem???? Unapred hvala!

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Mladen_90 »

Zasto bi ti to uopste toliko smetalo...zar ga restartujes toliko cesto? Ako on funkcionise kako treba opusti se i uzivaj u tako dobrom telefonu. :wink:

Poop3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 22. Feb 2018. 19:33
:: samsung s7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Poop3 »

Mladen_90, Hvala na velikoj pomoci. :D
Srasno ste mi pomogli!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dimi89 »

Poop3 napisao:Kupio sam nedavno S7 edge SM - G 935f, koji je bio rutovan i imao neoficijalni softver od S8+. Dao sam u lokalnom servisu da mi ga vrate na oficijalni samsungov 7.0. Ubacili su nemacki 7.0 i sve radi ok ali kada se podize sistem prijavljuje da je S8+ i kazu mi da to nisu mogli da obrisu instalacijom preko odina!!!! Uradio sam mu wipe data i wipe cache ali je logo od S8+ ostao.
Pre servisa probao sam sam da vratim na oficijalni 7.0 preko odina Skinuo sam englesku pa nemacku varijantu i uvek bi mi pred kraj instalacije prijavljivao gresku. Kako da resim ovaj problem???? Unapred hvala!
Koju gresku ?

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Poop3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 22. Feb 2018. 19:33
:: samsung s7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Poop3 »

dimi89, Sada ne prijavljuje gresku. Kada je ugasen i ukljucum ga prijavi da je Samsung S8+. Sinoc sam mu preko odina ponovo ubacio Nemacki 7.0 sve je proteklo kako treba. Kada podize sistem i dalje poljavljuje umesto Samsung S7 edge - Samsung S8+!!!??????

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dimi89 »

Poop3 napisao:dimi89, Sada ne prijavljuje gresku. Kada je ugasen i ukljucum ga prijavi da je Samsung S8+. Sinoc sam mu preko odina ponovo ubacio Nemacki 7.0 sve je proteklo kako treba. Kada podize sistem i dalje poljavljuje umesto Samsung S7 edge - Samsung S8+!!!??????
Iskreno mislim da trebas da odneses u neki dobar,dobar servis. Da prodjes u Odinu a da ne promeni boot sliki to nikad nisam cuo. Da nisi pisao mislio bi da je nemoguce jer Odin sve formatira i brise.


A jel menja verziju softwera u settingsu pa u about kad flesujes razlicite verzije ?


Pitaj lika koj rom mu je flesovao pa pogledaj na xda mora da neko pisao o tome i kako da se to resi.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Poop3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 22. Feb 2018. 19:33
:: samsung s7 edge

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Poop3 »

U settingsu normalo pise Samsun galaxy S7 edge SM-G 935f . PDA je G935FXXS2DRA9 a SCS G935FDBT1DQJ1 sto je nemacka verzija koju sam ubacio preko Odina. Ukapirao sam koju sam gresku napravio kada sam rutovanom telefonu hteo preko odina da ubacim zvanicni 7.0 u settings nisam ukljucio programske opcije OEM i USB Debuging. To u servisu nisu moli da urade jer telefon je bio u modu za flesovanje i iz njega nije moglo da se izadje., pa kada su uspeli da ga flesuju Pda je bio G935FXXU1DQG1 a SCS G935FDBT1DQJ1 znaci bile su razlicite verzije!!!!!?????????? imeni je neverovano da posle svega i dalje pise S8+. Dva puta sam ga propusio kroz odin i opet isto. Pokusao sam i sa englekom verzijom ali odmah bi mi prijavio gesku pa sam uspeo saomo sa nemacko verzijom 7.0

EDIT:
I jos da dodam kada hocu da udjem u Samsung Health napise mi upozorenje da ne moze da se otvori na rutovanim telefonima!!!!
Poslednja izmena od Ninolina u Sre, 28. Feb 2018. 11:37, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nemoj da pišeš postove jedan za drugim, već koristi opciju Izmeni. Pročitaj Pravila Foruma.

Odgovori