Vesti o Xiaomi

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

Mislio sam da uzmem nesto od dodatne opreme dok je na snizenju, tipa onaj power bank, odlicna je cena. Ali posle ovoga mi ne pada na pamet da idem u taj haos.
Samo da prodje sve kako treba i da ne bude povredjenih. [emoji23]

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Vesti o Xiaomi

Post od znemanja »

Neće biti tuče, TC Usće se za posetioce otvara u 10h, ali radnici u lokalima dolaze osetno ranije. Neko od njih, u dogovoru, će da preuzme takav uređja. Inače svi radnici u radnjama u velikim tržnim centrim se zapošljavaju preko agencija i svi su povezani, bez obzira da li rade u radnji koja prodaje tehničku robu ili je u pitanju butik i sl. Tako da se oni lako dogovore oko ovakvih akcija.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti o Xiaomi

Post od sugarcoated_ass »

U petak, prvi na ulaznim vratima TC Ušće. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

[img]https://media.giphy.com/media/26ufjyAvl ... /giphy.gif[/img]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: Vesti o Xiaomi

Post od somi92 »

Deksi napisao:A ko nije iz BG za njega ćorak, Beograd država u državi 100 puta dokazano.
Ja ne znam sta ocekujes, da xiaomi dodje i otvori prvu radnju u recimo Valjevu?? Zna se gde je najveci promet, platezna moc itd.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

Odlicna cena za Mi9. [emoji4]
Izasle su i cene za Amazfit Pace smartwatch i Mi Air laptop.
https://www.mi-srbija.rs/pametni-uredja ... 39-139/buy
https://www.mi-srbija.rs/pametni-uredja ... 8c5953.jpg[/img]

Edit: Izgleda da je ova cena za Mi9 prava tj nije na akciji. Ako je tako onda ima neki popust u WW i Vipu od 20% na redovne cene, pa ako se to iskoristi dobija se neverovatna cena za Mi9. Cak i trostruko niza od pojedinih modela a u pitanju je jedan od trenutno najboljih mobova na trzistu. [emoji4]

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Deksi »

somi92 napisao:Ja ne znam sta ocekujes, da xiaomi dodje i otvori prvu radnju u recimo Valjevu?? Zna se gde je najveci promet, platezna moc itd.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Slažem se da je to nažalost BG i dok je tako ispariće polkako država Srbija.
Što se tiče ovolikih popusta meni to sumnjivo, pitanje je ko će kupiti te telefone na akciji dok ih ima kao na stanju. No videćemo možda se i neki forumaš podnovi i pohvali, pratićemo.

Poslato sa jugoistoka

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Evindzer »

Ma, otišao bih ja da se bijem za prvo mesto, ali se bojim da će me snimiti, pa ćete me prepoznati, i eto blama. [emoji38]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Evindzer »

Neka mi moderatori oproste, ali morao sam da ovo postavim u poseban komentar. Što se mene tiče, bilo je mučno gledati - i to najblaže rečeno.

https://youtu.be/tw30_8j5N2k

Za one koje mrzi da gledaju, informacija: prvo mesto u redu je zauzeto još od sinoć.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

Neka ide neko sutra da vrsi live prenos na YT ili Instagramu. Taman da pratimo sta se desava, snimatelj moze i profitirati jer ce gledanost takvog dogadjaja biti ogromna. [emoji23]

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Vesti o Xiaomi

Post od znemanja »

@Evindzer, to je propaganda, ne može prvo mesto u redu da bude zauzeto kada isti mora da napusti objekat kada se TC Usće zatvori, a sledeći dan može bilo ko da dođe pre pomenute osobe.

Prilog je malo i previše opušten, ovaj menadžer ili šta li je već, nema pojma o proizvodima u radnji koju otvara. Asortiman je raznovrstan, ali ovo nije pravi brend store. Ovo je radnja preprodavca, ovlašćenog preprodavca PC Centra, nešto slično kao iStyle za Apple proizvode.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti o Xiaomi

Post od гари »

Deksi napisao:Slažem se da je to nažalost BG i dok je tako ispariće polkako država Srbija.
Što se tiče ovolikih popusta meni to sumnjivo, pitanje je ko će kupiti te telefone na akciji dok ih ima kao na stanju. No videćemo možda se i neki forumaš podnovi i pohvali, pratićemo.

Poslato sa jugoistoka
Slažem se s ovim u potpunosti. Jeste, stanje je takvo kakvo je, i naravno da će ovaj ovlašćeni preprodavac da gradi poslovnu politiku na tome. Ali ostaje pitanje zašto je to tako. Sve pare u Beograd, a ostalima koliko oni odrede mrvica.

Di su naši novci!? :D

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

znemanja napisao:@Evindzer, to je propaganda, ne može prvo mesto u redu da bude zauzeto kada isti mora da napusti objekat kada se TC Usće zatvori, a sledeći dan može bilo ko da dođe pre pomenute osobe.

Prilog je malo i previše opušten, ovaj menadžer ili šta li je već, nema pojma o proizvodima u radnji koju otvara. Asortiman je raznovrstan, ali ovo nije pravi brend store. Ovo je radnja preprodavca, ovlašćenog preprodavca PC Centra, nešto slično kao iStyle za Apple proizvode.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
+1 Upravo! Sve tacno od prve do poslednje reci. Ali ocigledno da ima mnogo ljudi koji ne kapiraju da Xiaomi sa ovim nema veze. Ne mislim naravno na ljude odavde sa foruma vec onako generalno.
Jedina dobra stvar ovde je sto ce proizvodi moci da se pogledaju uzivo, i ako ponekad bude neka dobra akcija slicna ovima danas.
Iako ima dosta proiozvoda ovo u principu nije ni M od Mi Stora i celokupne ponude koju Xiaomi ima.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Vesti o Xiaomi

Post od znemanja »

Ovakav store je dobra stvar, ali svakako je to store PC centra. Teško da će nekog interesovati kišobrani i peškiri koji se brzo suše, već isključivo tehnička roba. Laptopovi i tableti su takođe zanimljivi, to ću obavezno otići da pogledam kada dođem do vremena.

Inače, sudeći po fotografiji sa bencha, red i nije tako veliki. Ljudi ili nisu čuli za otvaranje ili im nije u fokusu interesovanja, pa zato i nisu ni otišli.

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201903 ... 4b97b5.jpg[/img]

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Green »

Otisli su oni koji znaju da Xiaomi nije neki podrumski kineski brend, sumnjivog kvaliteta. Mnogi jos uvek tako misle...

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

To je slika od jutros (9h). Evo kako je bilo, ogroman red. [emoji4]
Inace ne slazem se bas za ovu "netehnicku" robu. [emoji3]
Peskiri su manje-vise nezanimljivi ali kisobrani su super. Jako cool stvar, ne upija vodu uopste, samo ga protreses, sklopis i suv je. Jako korisno. [emoji4]
Mene najvise zanimaju televizori koji tek treba da stignu, kao i tableti i laptopovi. Ali sudeci po ceni ovih proizvoda koji nisu na akciji, ne deluje da ce biti neke preterane koristi od toga. 155k za onaj laptop je previse (svuda je ispod 1000$), kao i 28k za Amazfit Pace... Ima tu jos primera.[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201903 ... d5b423.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201903 ... d842fd.jpg[/img]

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Sale_M »

Mi9 samo 65 K kod nas ,nije mnogo ako je ovo tacno?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

Tacno je, i to bi trebalo da je regularna cena. Znaci trebalo bi da vazi onih 20% popusta na tu cenu. Ali samo danas. [emoji4]

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Vesti o Xiaomi

Post od yocasylver »

Ko je korisnik VIP mreze ima pravo na 20% na Xiaomi proizode .

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Vesti o Xiaomi

Post od Joxy »

Mislim da ne moras biti Vipov korisnik, ako se ne varam dobija se neki kod koji valjda moze svako iskoristiti. Ili mozda gresim?
Ako se ne varam i u WW ima 20% popusta na Xiaomi telefone.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti o Xiaomi

Post od гари »

I Winwin je dao 20% popusta na Xiaomi telefone do 17. marta, ranije sam dobio tako neku SMS poruku. Tako da i ne moraju ljudi baš da trče u Beograd na ono, a eto - to je taman nešto i za ljude van Beograda.

A za kišobran, kul zvuči Xiaomi kišobran, :D ali mene više zanima kakav je na košavi, da mi ne ostane u ruci samo ručka u obliku upitnika. :D

Odgovori