Motorola V360

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Rayco micic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 08:08
Lokacija: Krusevac

Motorola V360

Post od Rayco micic »

Pozivam imaoce ovog modela da razmenimo iskustva. Da bi otvorio temu o ovom modelu postavljam sledeće pitanje: Gde, za ovaj model, mogu da se skinu teme (skinovi)?

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Teme mogu da se skinu,nije problem mada nema puno besplatnih,jedino sto ti treba kabel da ih stavis.

manastiriste
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 18. Maj 2006. 21:36

Post od manastiriste »

Juce sam kupio tel i ekstra je.mada su mi rekli da bateriju samo napunim i odmah da ga koristim.bez onog klasicnog punjenja 14-15 sati, nego samo dok se skroz ne napuni i odmah da skinem tel sa punjaca, valjda sto je baterija litijum-jonska. mada kada se puni, iako je iskljucen, njemu svetle oba displeja. jel to uobicajeno na motorole?Kako da ubacim nove teme za ovaj telefon.imam bluetooth koji mi je ostao kada sam koristio nokiu 6600.pomoc.inace tel je zaista super.ako vas jos nesto interesuje, moj mail je nenadnet@vetat.net

Gori_MC
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 15:37

Post od Gori_MC »

na ovom sajtu se registruj i na njemu imas gomilu stvari za motorolu. bilo koju. skinove i jos mnogo toga ali prvo moras da se registrujes.
www.motomodders.net

Ketileo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 06. Sep 2006. 21:11

Post od Ketileo »

da li je neko imao problema sa slanjem poruka jer meni blokira i vec ga reklamiram dva puta!!!!!!!Pozdrav

CRX
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 02. Sep 2006. 22:29
Lokacija: Zemun

Post od CRX »

Ja nisam imao problema tel sam kupio pre neki dan i radi lepo.

Jel zna neko da li na njega mogu one motoroline sluske na usb?

Odgovori